Sari la conținut

Silvy din Timisoara


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Neata dragii mei . Aici in cartier  prima voi mai sta pana maine dimineata la 11. De maine de la 12,1 ma cazez pana seara la 12 la pensiunea LAN. De marti sunt indisponibila . Acestea fiind zise dragii mei futaci,va astept la cat mai multe si lungi orgasme :girly  :feet  :hug1 . Duminica placuta

post-116360-0-01900700-1494744481_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
Reputație: 4236
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Neata dragii mei . Aici in cartier  prima voi mai sta pana maine dimineata la 11. De maine de la 12,1 ma cazez pana seara la 12 la pensiunea LAN. De marti sunt indisponibila . Acestea fiind zise dragii mei futaci,va astept la cat mai multe si lungi orgasme :girly  :feet  :hug1 . Duminica placuta

Nu vreau sa fiu rautacios dar tu chiar ai un fetish cu masinile de spalat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Ii place de la 3 in sus .gang Bang .E pofticioasa !

cine stie cunoaste :girly . Apropo , maine s ar putea sa raman tot in cartier prima ,astept raspuns si in jur de 12 1 va voi anunta si pe voi. Va astept cu mare drag si va sarut de noapte buna 

Link spre comentariu
  • Oras:Tomorrowland
  • Oras:Tomorrowland

cine stie cunoaste :girly . Apropo , maine s ar putea sa raman tot in cartier prima ,astept raspuns si in jur de 12 1 va voi anunta si pe voi. Va astept cu mare drag si va sarut de noapte buna

Sper ca pot sa ramai, ca de dupa masa as merge la tine 🙃 Apropo, pana la ce ora esti disponibila?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna seara dragii mei . Toate bune ? Eu in curand ma pun pe drum si am intrat sa va las cateva ganduri bune si anume :si de data asta m ati primit cu ,caldura si respect, ati fost deosebiti cei care ati apucat programare la mine ,sper ca nu v a durut prea tare capul dupa intalnirea cu mine(vorbesc mult,stiu) :girly . Din partea voastra am simtit si primit  bunatate ,mi ati oferit cand ati venit La mine ,companie si  timp de calitate. Nu mai stiu ce sa va mai zic ca sunt cam emotionata  :girly  :girly Va multumesc si sper ca data viitoare sa ma primiti la fel de calzi , cu la fel de multa dorinta, pasiune si respect si mai sper si vreau sa revin in curand ,sper sa gasesc si cazare  :kiss3  :hug1   :maninlove  :2qm40hg  noapte buna scumpilor :2qm40hg  :gifs_ojos  :maninlove  :bye  :rever  :*  :*  :wink2  :hihat  :hihat

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna,am ajuns. Preturile,serviciile si timpul de calitate cu mine au ramas la fel. Zona este nufar plazza . Progam 9 dimineata- 2 seara maxim. Va pup si va astept cu placere

post-116360-0-10445300-1495722259_thumb.jpg

post-116360-0-50058400-1495722292_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...