Sari la conținut

Silvy din Timisoara


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Ups,am uitat sa mentionez ca pe domnul sexi sofer,trebuie neaparat sa l fi cunoscut in perioada cand am activat,ca sa pot venii. Daca nu l cunosc,nu vin. Domnii soferi cunoscuti de mine poate au vizita in timis saptamana viitoare si se intorc singuri catre Oradea,imi lasati pm,multumesc si va voi rasplatii asa cum imi place :atm  :hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Neataa :kiss3 dragii mei. Imi dati ceva link uri cu apartamente in zone bune? Ca pe net nu am gasit mare lucru. Va multumesc si va doresc o zi superba. Pisiiiiic ce faci? Esti bine? Cauta mi locatie faina ca data trecuta :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

mda pacat ca nici eu nu ma incadrez in conditiile tale. din pacate nu am reusit inca sa ajung la tine caci de cate ori ai fost la Oradea am fost eu plecat. iar sapt trecuta cand am fost in timisoara stiam ca esti "out of service" asa că... dar as face un bine oradenilor si as veni dupa tine chiar si maine . mi-ar face deosebita placere sa-ti fiu partener de calatorie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

mda pacat ca nici eu nu ma incadrez in conditiile tale. din pacate nu am reusit inca sa ajung la tine caci de cate ori ai fost la Oradea am fost eu plecat. iar sapt trecuta cand am fost in timisoara stiam ca esti "out of service" asa că... dar as face un bine oradenilor si as veni dupa tine chiar si maine . mi-ar face deosebita placere sa-ti fiu partener de calatorie.

poate ca si mie..imi poti lasa nr tau si te sun maine :kiss3 sa facem un "pokpok" pe drum :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Auzi la el: "as face un bine oradenilor" :laugh2  :laugh2 binefacatorule care esti tu :laugh2 zi mai degraba ca de cand vrei sa mi o tragi,nici tu nu mai stii :laugh2  :kiss3 glumesc stii da? :boob taurasule in calduri mai rau ca mine :hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Auzi la el: "as face un bine oradenilor" :laugh2  :laugh2 binefacatorule care esti tu :laugh2 zi mai degraba ca de cand vrei sa mi o tragi,nici tu nu mai stii :laugh2  :kiss3 glumesc stii da? :boob taurasule in calduri mai rau ca mine :hug1

nu pot sa nu-ti dau dreptate :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

hmmm cam riscant sa-mi pun nr aici dar suna foarte tentanta oferta asa că... 07342xxxxx dupa ora 09.00 dimineata sant la dispozitia ta

multumesc si vb maine sa vdm daca ne intelegem. Ps: cate orgasme din limba ai zis ca primesc pe drum? Ca nu mai stiu :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

hmmm cam riscant sa-mi pun nr aici dar suna foarte tentanta oferta asa că... 0734xxxxx dupa ora 09.00 dimineata sant la dispozitia ta

 

bad move old chap :slap2 ....mai fa la topicele de umplutura inca 171 de postari sa ai mesagerie si zii la Pisicu sa stearga ala de acolo

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...