Sari la conținut

Irina, independenta, 0735470540


Vizitator pustiu84

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna dragul meu, cadoul nu s a schimbat, 150/ fin 200/h - oral, normal si masaj. Cadoul a fost 300 lei pentru ca a vrut o ora cu servicii totale ( se plateste 100 lei in + pentru anal). Cat despre schimbarile de atitudine, te astept sa te convingi singurel ! :*

Link spre comentariu
Vizitator Timydul
Reputație: 0

Mersi, Irina,eu chiar am bun simt,asta nu e o problema..Numai nu stiu cum sa i-au legatura cu tine,la sms raspunzi?Ca de sunat nu as vrea sa te sun din prima,iti si zic de ce,dar nu aici,pe site.

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Ca de sunat nu as vrea sa te sun din prima,iti si zic de ce,dar nu aici,pe site.

Noi oricum nu ne dam seama. ;)

Irinuco, îți dai seama ce șansă ai? Cum ar fi ca băiatul asta sa-ți scrie o recenzie mișto? ;)

Link spre comentariu
Vizitator pavel28
Reputație: 0

Imi zici te rog daca esti chiar singura in locatie?Nu in camera,in locatie..in plopilor nu ai fost singura,desi asa ai zis,pe Edgar Quinet nu ai fost singura...Acum in ce zona esti,si esti chiar singura?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna, colega mea Miruna momentan nu lucreaza, si cu altcineva nu am lucrat si nu voi lucra nici pe viitor! Cum colega mea este in concediu, sunt singura in locatie! Ma gasesti in Zorilor, pe strada Pablo Picasso, cu intrare pe de strada Eugen Ionesco! Sa ai o zi faina :*

Link spre comentariu
Vizitator pavel28
Reputație: 0

Nu inteleg de ce te-ai ascuns in zona aceea,cand sunt atatea variante in zona mai centrala(motilor,manastur,chiar si unde ai fost in plopilor).sa nu ma injuri ca mi-am permis sa iti scriu asta

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu te injur :)))). Initial am cautat o garsoniera, avand in vedere ca sunt singura, dar nu am gasit nimic, am trecut la apartamente, si singurul la un pret convenabil, aspect convenabil si o locatie cat mai acceptabila a fost aici. Nu vrei sa stii in ce alte zone au mai aparut apartamente. Dupa festivalurile ce au trecut au aparut apartamentele ca ciupercile dupa ploaie, dar din ce in ce mai ascunse, in Iris, sau in Buna ziua, le niste stradute de cred ca nici Clujenii nu stiu de ele :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...