Sari la conținut

Utilizator_copou vs Picon


  

20 membri au votat

  1. 1. Cine va invinge?

    • Nu se prezinta Picon, pentru ca e un ciumpalache
    • Mircea Badea il va reprezenta pe Picon, se termina nedecis
    • Pierde moldoveanul trenul de la Moldova
    • Moare Picon intre timp
    • Se vor imprieteni si vor deveni pupincuristii de serviciu
      0
    • Ma doare-n cantaloupe


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tu nu cumva esti amicul lu' Miskin?

E Mîșkin. Adică unul din conturile lui.

Cât privește subiectul în discuție: nu pun botu' la vrăjelile elaborate în "laboratoarele" mîșkiniene. Toată chestiunea e de un penibil și prost-gust absolut.

 

P.S. oricum, aștept telefonul "moldoveanului".

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

E Mîșkin. Adică unul din conturile lui.

Cât privește subiectul în discuție: nu pun botu' la vrăjelile elaborate în "laboratoarele" mîșkiniene. Toată chestiunea e de un penibil și prost-gust absolute.

 

P.S. oricum, aștept telefonul "moldoveanului".

 

Miticule, o sa fiu foarte sincer, m-am plictisit de jocul asta de-a soarecele si pisica; eu iti fac o propunere concreta, tu refuzi categoric de atatea ori, pe urma vii viteaz pe forum si-mi spui sa te sun pe un numar despre care chiar tu mi-ai zis ca nu prea il folosesti.

 

Ti-am spus deja: nu mai vreau sa am un alt "dialog" cu tine (adica o ploaie de jigniri si obscenitati piconisciene), imi spui aici pe forum ca imi accepti invitatia la sala si stabilim pe privat sau la telefon detaliile concrete. E simplu. Altfel, o iau ca pe inca o eschiva din multe altele. Nu mai pune placa cu telefonul de curve (cuvintele tale), ca nu merge si pur si simplu nu mai avem ce sa discutam.

 

O sa incerc sa-mi limitez la minimum interventiile pe topicul asta, de aceea mai public o data emailurile, astfel incat oamenii care vor si pot sa gandeasca pentru ei insisi sa-si formeze o opinie informata inainte de vot. :)

 

O seara buna tuturor!

post-206969-0-05544400-1467136459_thumb.jpg

post-206969-0-94731600-1467136465_thumb.jpg

post-206969-0-04062000-1467136474_thumb.jpg

post-206969-0-08769600-1467136481_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:IN RAI
  • Oras:IN RAI

Miticule, o sa fiu foarte sincer, m-am plictisit de jocul asta de-a soarecele si pisica; eu iti fac o propunere concreta, tu refuzi categoric de atatea ori, pe urma vii viteaz pe forum si-mi spui sa te sun pe un numar despre care chiar tu mi-ai zis ca nu prea il folosesti.

 

Ti-am spus deja: nu mai vreau sa am un alt "dialog" cu tine (adica o ploaie de jigniri si obscenitati piconisciene), imi spui aici pe forum ca imi accepti invitatia la sala si stabilim pe privat sau la telefon detaliile concrete. E simplu. Altfel, o iau ca pe inca o eschiva din multe altele. Nu mai pune placa cu telefonul de curve (cuvintele tale), ca nu merge si pur si simplu nu mai avem ce sa discutam.

 

O sa incerc sa-mi limitez la minimum interventiile pe topicul asta, de aceea mai public o data emailurile, astfel incat oamenii care vor si pot sa gandeasca pentru ei insisi sa-si formeze o opinie informata inainte de vot. :)

 

O seara buna tuturor!

De azi Piconela este sub protecția mea,despre reclamații, zmardoieli si alte alea discutați cu mine.

Amore mio Piconela!!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Miticule, o sa fiu foarte sincer, m-am plictisit de jocul asta de-a soarecele si pisica; eu iti fac o propunere concreta, tu refuzi categoric de atatea ori, pe urma vii viteaz pe forum si-mi spui sa te sun pe un numar despre care chiar tu mi-ai zis ca nu prea il folosesti.

 

Ti-am spus deja: nu mai vreau sa am un alt "dialog" cu tine (adica o ploaie de jigniri si obscenitati piconisciene), imi spui aici pe forum ca imi accepti invitatia la sala si stabilim pe privat sau la telefon detaliile concrete. E simplu. Altfel, o iau ca pe inca o eschiva din multe altele. Nu mai pune placa cu telefonul de curve (cuvintele tale), ca nu merge si pur si simplu nu mai avem ce sa discutam.

 

O sa incerc sa-mi limitez la minimum interventiile pe topicul asta, de aceea mai public o data emailurile, astfel incat oamenii care vor si pot sa gandeasca pentru ei insisi sa-si formeze o opinie informata inainte de vot. :)

 

O seara buna tuturor!

Băi golănaș de spatele blocului, ne despart niște ani de viață, dar mai ales ne despart educația, mentalitatea și inteligența. Cu asemenea specimene imunde, chiar nu am ce discuta! Spui că nu mai ai ce să discuți tu cu mine, dar continui să debitezi aceleași cretinisme  infantile, ca un puber acneic și plin de arfe.

Telefonul respectiv nu îl folosesc frecvent, dar în general e deschis. Dacă vrei într-adevăr să mă contactezi, o poți face. Dacă e închis, poți lăsa un sms. Dar bag seama că tot circul ăsta îl faci doar pentru ... circ.  Cât despre postarea unor discuții private, nu pot spune decât că este o nouă mârlănie, mai ales prin repetare. Nici nu ți-ai dat seama că de fapt cel ce se face de rahat ești tu. Să adăugăm abia voalatele amenințări și încercări de șantaj? 

Penibilule!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Emerald City
  • Oras:Emerald City

Nu as fi votat, dar m-a convins picon cu ultima postare.

Omul asta NU STIE sa discute civilizat, cum e putin in dificultate incepe imediat sa-si etaleze limbajul grobian si badarania perfectionate in ani si ani irositi pe forumul asta. Astea or fi fiind educatia si inteligenta cu care se lauda mereu, dar pe care nu le demonstreaza niciodata.

Ti-am mai zis-o o data, daca la varsta ta atat stii si poti, e grav, grav, grav.

Te compatimesc, si nu o spun cu ironie.

 

PS Nu te obosi sa-mi raspunzi, ca ai intrat iarasi la ignore.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu as fi votat, dar m-a convins picon cu ultima postare.

Omul asta NU STIE sa discute civilizat, cum e putin in dificultate incepe imediat sa-si etaleze limbajul grobian si badarania perfectionate in ani si ani irositi pe forumul asta. Astea or fi fiind educatia si inteligenta cu care se lauda mereu, dar pe care nu le demonstreaza niciodata.

Ti-am mai zis-o o data, daca la varsta ta atat stii si poti, e grav, grav, grav.

Te compatimesc, si nu o spun cu ironie.

 

PS Nu te obosi sa-mi raspunzi, ca ai intrat iarasi la ignore.

Și care o fi treaba ta? Compătimește-te pe tine, lasă-i pe alții! Dacă ți-ai vedea de necazurile tale, ce o fi? 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Miticule, o sa fiu foarte sincer, m-am plictisit de jocul asta de-a soarecele si pisica; eu iti fac o propunere concreta, tu refuzi categoric de atatea ori, pe urma vii viteaz pe forum si-mi spui sa te sun pe un numar despre care chiar tu mi-ai zis ca nu prea il folosesti.

 

Ti-am spus deja: nu mai vreau sa am un alt "dialog" cu tine (adica o ploaie de jigniri si obscenitati piconisciene), imi spui aici pe forum ca imi accepti invitatia la sala si stabilim pe privat sau la telefon detaliile concrete. E simplu. Altfel, o iau ca pe inca o eschiva din multe altele. Nu mai pune placa cu telefonul de curve (cuvintele tale), ca nu merge si pur si simplu nu mai avem ce sa discutam.

 

O sa incerc sa-mi limitez la minimum interventiile pe topicul asta, de aceea mai public o data emailurile, astfel incat oamenii care vor si pot sa gandeasca pentru ei insisi sa-si formeze o opinie informata inainte de vot. :)

 

O seara buna tuturor!

Mno bun am tot citit am tot citit si ma gandesc asa.

Acuma tu ce anume ai vrea....sa iasa picon la bataie cu tine pentru ca v-ati spus cuvinte grele aici pe forum???

Crezi ca asta ...adica faptul ca ar iesi sa se bata...ar dovedi ce anume mai exact? :hooray

Exista clar 2 variante:

 

-prima varianta tu il bati pe el.Asta ce inseamna?

Ca l-ai batut pe picon...asa ...si ???Ca nu inteleg de asta intreb....

Tu esti mai tare....din moment ce l-ai bate clar nu?Dar tradu-mi te rog asta ce inseamna...

Ca dupa aia iara veniti aici iara va injurati si iara mergeti sa va bateti?

Inteleg ca te-a suparat cu vorbe.

 

Supara-l si tu inapoi tot cu vorbe.

 

Nici macar in cartier intre copiii cand unu il ia la misto pe celalalt daca acela sare la bataie e considerat poate ala mai tare dar cu siguranta in acelasi timp si ala mai prost.

 

-a doua varianta :el te bate pe tine.La fel:asta ce inseamna?

Ca te-a batut picon.Asa si???

 

 

Nu stiu probabil sunt eu mai ramas in urma mental dar nu vad cum ar putea oricare din variante insemna vreo chestie de mandrie pentru tine.

Daca te simti in minus ca si-a batut joc de tine,bate-ti si tu joc,altfel devii copilul puternic dar prost.

Si stii si tu(sper) ca intre adulti nu ala care ridica mai multe kilograme sau ala mai karatist e mai ""tare".

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Pe un forum care colcaie de misoginism si intoleranta, din cauza carora societatea ramane cu sute de ani in urma, o mana de oameni a identificat problema nr. 1 a omenirii: Picon.

 

Miskin ii dedica cateva ore/zi - pt. ca Picon e duplicitar si face jocul curvelor ca sa beneficieze de servicii extra;

 

utilizator_copou e in vizita in Bucuresti cateva zile si vrea sa-l intalneasca pe Picon face-to-face - pt. ca acesta scrie pe multe topice si se da expert, desi scrie numai prostii (ironia face ca inversezi rolurile imediat ce faci o astfel se afirmatie);

 

whinehouse_fellow il trece pe Picon in ignore list - pt. ca nu stie sa discute civilizat si vorbeste urat. Ma caca rasul :)))! La asemenea criterii si sensibilitati cred ca are cateva sute la ignore.

 

...Numai balarii, pe bune.

 

Oameni buni, nu e nimic anormal in a ...antipatiza o persoana. Dar abnegatia/

/daruirea/insistenta/devotamentul/indarjirea de care dati dovada ma fac sa trag concluzia ca: EXAGERATI!

 

Si fiindca va vad oameni inteligenti, am identificat doua posibile cauze pentru care faceti asta:

1) Cocoseala - ca si la puscarie, da bine si castigi respectul pulimii daca arzi pe unu' cu renume;

2) Vendetta - te-a suparat acum mult timp cu o postare la misto, sau esti dezamagit ca nu ti-a luat apararea cand aveai mai mare nevoie.

 

Cert este ca, eu unu', m-am plictisit de obsesiile voastre. Mi-ar face mare placere daca v-ati concentra pe probleme si activitati serioase ...cum ar fi caterinca :).

 

Numa' bine!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

utilizator tudor cine pula mea mai e si asta? :)...de picon stiu,pace in Musulmania.....

Oare se ia de picon sa o impresioneze pe corina? :)

 

 

 

Sunt si unii moldovenii care nu o sa isi scoata niciodata moldova din ei(vorba lui picon,sa-si noteze pe carnetel ca am specificat, vorba lui miskin :) )si anume partea aia agresiva,sechelele ramase de la lanturile rupte de la fantani,si rup de garduri,batai si crapare de capete prin șanț,la discoteca din sat,pentru ca oresenii de dadeau jmecheri ei,ca sunt de la oras,si ca le fura femeile,sau na,le impresioneaza cu altfel de ţoale,sau ca poate foloseau Str8 si nu farmec de la mama si sora.. :)...ce plm! :)

Am fost si eu de vreo cateva ori scos la interval :),acum vreo 16 ani sa fie,o data ca cica chipurile nu serveam azuga,ci stella artois :),si ca ma uitam insistent la o fata,si ea zambea la mine :)...noroc ca eram cu unu care se batuse alaturi de cel mai smecher din sat :),si se respectau cum ar fi venit,le-a zis asta cine e,si ca se are bine cu Brutus :),si oamenii chipurile s-au potolit,dandu-mi de inteles,totusi,ca daca mai fac eye contact cu fata,o sa mai bea inca 3 azuca,de ciuda,si ca o sa-si bage pula si-n Brutus,si-n tot...nu m-am mai uitat la fata,am luat o gura de bere,am iesit putin pe afara,am tras vreo 3 fumuri dintr-o tigara si am zis ca ma duc acasa,ca face bunica mea urat ca-i tarziu... :)...ce iesea cand veneau vreo 3 sate diferite, la aceasi discoteca,plus vreo cativa oraseni? :)... isis fara armament! :)

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...