Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

 Vizitata acum ceva vreme, ca a mai fost prin Deva, atunci statea langa Unicarmul din Dacia ( apropos, imi bag picioaarele daca o mai aud pe una care zice ca sat langa Unicarm, plm ii intesata Deva de Unicarmuri, e ca si cum ar zice ca sta langa semafor )

 Pozele sunt reale, cam de etnie dupa mine, dar cu un corp frumos, cum se vede ! Adepta a cultului banului, cat am stat la ea cat nu ne-am futut a vorbit la telefon cu ceva boyfriend, a fost destul de interesant s-o aud cum isi declara iubirea cu mana la mine pe pula, dar , na ata ete !

 Locatie: 6,5 - cunoscatorii o stiu

 Fata : 8 - se vede

 Corp: 9 - se vede

 Oral : 8 - np - nimic deosebit, ceva accente de deep

 Normal : 8 - se misca ok

 GFE : ce-i ala ?

 Igiena: 8 - nici miros n-am simtit , nici dus n-am vazut !

 Halat: parca 200

 

 De revenit: eu , nu prea cred !

post-179802-0-66257900-1467318607_thumb.jpg

post-179802-0-90082000-1467318612_thumb.jpg

post-179802-0-83263400-1467318618_thumb.png

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Tui ceapa masii, stiam eu ca trebe sa reactualizez topicul acesta https://nimfomane.com/forum/topic/68986-ramona-deva-de-evitat-0729-819096/, mai ales cand am vazut iara anuntul cu Cosmina. Desi nu e vorba despre Cosmina ci despre colega ei Ramona, insa dupa cum puteti sa va da-ti seama ce scrie acolo apare si o informatie despre Cosmina ci https://nimfomane.com/forum/topic/43835-cosmina-0731514053-o-nesimtita-de-evitat/. Dupa cum vedeti este la "de evitat". Stiam si eu asta mai de mult cand citeam recenzii pe Timisoara ca pe Deva la noi nu era mai nimica si de acolo tin minte ca era catalogata ca fiind o tepara si etc. Ma rog la unii le-a placut, altora nu si multi se plangeau (din ce tin minte) ca se grabea sa ieie banii si sa te termine cat mai repede sa se scape de tine. Eu unu recunosc ca nu am fost pe la ea tocmai datorita topicului deschis pe TM ca de nu....sigur imi luam si eu teapa. Cred ca de aceea s-o si carat din TM, poate (mai mult ca sigur) nu mai avea clientela si o fi zis sa incerce alte zone noi. Dar va puteti convinge si singuri citind recenziile de pe TM.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Nu o iau in tragic, sunt chiar curios de experiente mai ciudate, cu limita clara vis-a-vis de igiena ! In rest, dupa ce ai incercat cateva fete de top, de prin orasele mai mari, e clar ca n-o sa ajunga astea cu " circul pizdei" ( vorba unui coleg ) la nivelul ala, dar, ne mai jucam si noi !

Link spre comentariu

 Vizitata acum ceva vreme, ca a mai fost prin Deva, atunci statea langa Unicarmul din Dacia ( apropos, imi bag picioaarele daca o mai aud pe una care zice ca sat langa Unicarm, plm ii intesata Deva de Unicarmuri, e ca si cum ar zice ca sta langa semafor )

 Pozele sunt reale, cam de etnie dupa mine, dar cu un corp frumos, cum se vede ! Adepta a cultului banului, cat am stat la ea cat nu ne-am futut a vorbit la telefon cu ceva boyfriend, a fost destul de interesant s-o aud cum isi declara iubirea cu mana la mine pe pula, dar , na ata ete !

 Locatie: 6,5 - cunoscatorii o stiu

 Fata : 8 - se vede

 Corp: 9 - se vede

 Oral : 8 - np - nimic deosebit, ceva accente de deep

 Normal : 8 - se misca ok

 GFE : ce-i ala ?

 Igiena: 8 - nici miros n-am simtit , nici dus n-am vazut !

 Halat: parca 200

 

 De revenit: eu , nu prea cred !

salutari futaciosilor care sunteti cu adevarat futaciosi,tot vad comentari la adresa lu cosmina,tin sa va anunt ca si eu am fost la ea si nu o data poate de 8....10 ori si tin sa va anunt ca e super ok..cine scrieti rau desprea sunteti nustiu de ce ca ea e super ok

da ca data trecuta a avut o colega pe nume ramona aia da da da si da era o nesimntita si nu merita nici 5 lei nici sa ma plateasca ea,asa ca ,eu cred ca sunteti un pic invidiosi pe fata asta cosmia

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

salutari futaciosilor care sunteti cu adevarat futaciosi,tot vad comentari la adresa lu cosmina,tin sa va anunt ca si eu am fost la ea si nu o data poate de 8....10 ori si tin sa va anunt ca e super ok..cine scrieti rau desprea sunteti nustiu de ce ca ea e super ok

da ca data trecuta a avut o colega pe nume ramona aia da da da si da era o nesimntita si nu merita nici 5 lei nici sa ma plateasca ea,asa ca ,eu cred ca sunteti un pic invidiosi pe fata asta cosmia

M-ai prins, ma roade invidia ! :)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

salutari futaciosilor care sunteti cu adevarat futaciosi,tot vad comentari la adresa lu cosmina,tin sa va anunt ca si eu am fost la ea si nu o data poate de 8....10 ori si tin sa va anunt ca e super ok..cine scrieti rau desprea sunteti nustiu de ce ca ea e super ok

da ca data trecuta a avut o colega pe nume ramona aia da da da si da era o nesimntita si nu merita nici 5 lei nici sa ma plateasca ea,asa ca ,eu cred ca sunteti un pic invidiosi pe fata asta cosmia

M-ai prins, ma roade invidia ! :)
Link spre comentariu

:laugh2 :laugh2 :laugh2  Hai sa ii dam prezumtia de nevinovatie la tayson1976 si sa nu presupunem ca ar fi Cosmina... Nasu meu imi spune ca nu miroase a pizda asa tare, mai degraba a hamsii cu putina aroma de "egiptean" cu 2 clase mai mult ca trenu (dupa exprimare...)  :dodgy: :dodgy: :dodgy:

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare,am fost la Cosmina acum vreo doua saptamani langa unicarm dar in Gojdu,recunosc ca pentru Deva a fost chiar ok pe langa ce aratanii am mai vazut,am platit 150 ron tot tacamul ,fata era super curata ca nu iam dat limbi dar nu mirosea cand am scoso din ea,nu stiu de ce uni spun ca e aiurea eu am ramas chiar surprins de ea,inafara de locatie care era penibila Cosmina a fost super ok,sincer o recomand

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cititi aici innainte sa mergeti ca e adevarul adevarat.

https://nimfomane.com/forum/topic/43835-cosmina-0731514053-o-nesimtita-de-evitat/page-6

In concluzie eu nu zic sa nu mergeti da mergeti cu la 100 lei si incercati sa obtineti macar 15 - 20 minute ca mai mult nu da nici daca-i dai 1000 . Nu poate , e setata pe teapa rapida, e insasi natura ei , ar muri instant daca nu ar tzepui

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 3140
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

salutari futaciosilor care sunteti cu adevarat futaciosi,tot vad comentari la adresa lu cosmina,tin sa va anunt ca si eu am fost la ea si nu o data poate de 8....10 ori si tin sa va anunt ca e super ok..cine scrieti rau desprea sunteti nustiu de ce ca ea e super ok

da ca data trecuta a avut o colega pe nume ramona aia da da da si da era o nesimntita si nu merita nici 5 lei nici sa ma plateasca ea,asa ca ,eu cred ca sunteti un pic invidiosi pe fata asta cosmia

 

Dle Frunza, tu esti? :))

  • Like 1
Link spre comentariu

Frunza de la Uivar a ajuns mare peste...

Si tigancusa de la Pustinis...

Cum dracu' puteti fute tiganca aia nu pot sa-mi dau seama :))) îi plina de par,si pe spate si pe maini..o flocoasa infecta si nespalata,larga in pizda cat capu lui frunza :)))

cu mare ura vorbiti voi de fata asta si de frunza asta.oare nu sunteti voi jegosi aia care nu puteti sa aveti o fata numai daca o platiti eu am fost la ea si cum am mai zis e super ok poate voi sunteli jegosi .nespalati si flocosi si mia zis ea cum mai vin multi de le put picioarele de o omoara jegosilor care vb asa despre ea

  • Minus 1
Link spre comentariu

cu mare ura vorbiti voi de fata asta si de frunza asta.oare nu sunteti voi jegosi aia care nu puteti sa aveti o fata numai daca o platiti eu am fost la ea si cum am mai zis e super ok poate voi sunteli jegosi .nespalati si flocosi si mia zis ea cum mai vin multi de le put picioarele de o omoara jegosilor care vb asa despre ea

eu dupa cate am auzit sau mai bine zis mia zis ea ca e barbatu ei si ca are 3 fetite cu el si ca sta cu el de mai mult de  10 ani asa ca ;daca vreti mergeti la ea si daca nu nu ;ea nu va suna si nu va deranjeaza ;mai sunt fete in deva ;voi de ce  nu aveti asa fata frumoasa;ca nu puteti numai daca platiti aveti asa fata;eu nu cred ca va deranjat asa de tare fata asta

Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

cu mare ura vorbiti voi de fata asta si de frunza asta.oare nu sunteti voi jegosi aia care nu puteti sa aveti o fata numai daca o platiti eu am fost la ea si cum am mai zis e super ok poate voi sunteli jegosi .nespalati si flocosi si mia zis ea cum mai vin multi de le put picioarele de o omoara jegosilor care vb asa despre ea

 

 

acuma fati o laba .labagistilor;sau dute la rotunda la alea ca alea sunt de tine ok booss

 

 

eu dupa cate am auzit sau mai bine zis mia zis ea ca e barbatu ei si ca are 3 fetite cu el si ca sta cu el de mai mult de  10 ani asa ca ;daca vreti mergeti la ea si daca nu nu ;ea nu va suna si nu va deranjeaza ;mai sunt fete in deva ;voi de ce  nu aveti asa fata frumoasa;ca nu puteti numai daca platiti aveti asa fata;eu nu cred ca va deranjat asa de tare fata asta

 Pentru limba romana apasati tasta 1 !

Link spre comentariu

salutari futaciosilor care sunteti cu adevarat futaciosi,tot vad comentari la adresa lu cosmina,tin sa va anunt ca si eu am fost la ea si nu o data poate de 8....10 ori si tin sa va anunt ca e super ok..cine scrieti rau desprea sunteti nustiu de ce ca ea e super ok

da ca data trecuta a avut o colega pe nume ramona aia da da da si da era o nesimntita si nu merita nici 5 lei nici sa ma plateasca ea,asa ca ,eu cred ca sunteti un pic invidiosi pe fata asta cosmia

 

:shrk  :fish12  :shrk

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:... langa tine
  • Oras:... langa tine

@tayson1976 fi atent aici, si nu vorbesc in necunostinta de cauza si nici nu vorbesc de... odata ca niciodata. Am fost zilele astea la colega ei - Diana, asa isi spune (nu stiu daca este una si aceiasi cu Ramona, oricum dezamagitoare) si am constatat un lucru simplu: in apartamentul din Dacia (nu dau numar, bloc, scara, etaj si apartament) sunt trei persoane, adica: Cosmina, Diana si un individ caruia ii dau fetele banii (inclin sa cred ca este vorba de Sorin Frunza) si spun asta pentru simplul motiv ca dupa ce i-am dat banii s-a dus cu ei in camera cealalta si a vorbit cu un barbat dupa care a revenit, a inchis usa dupa ea (cu cheia) si a trecut la treaba. Am intrebat-o cine este si a spus ca este un client al colegei ei, cu toate ca discutia dintre ei a fost destul de clara, iar Diana nu avea ce povestii cu clientul Cosminei. Oricum aceiasi voce de barbat am auzit-o si cand am plecat, era in camera de vis-a-vis si dupa tonul discutiei nu parea ca face sex cu Cosmina.

P.S.: https://nimfomane.com/forum/topic/72850-diana-19-ani-pentru-prima-data-in-deva-sex-total/

  • Like 1
Link spre comentariu

Strategie de marketing de toata pwla, ieri era anuntul cu ultimele ore in oras, azi e cu noua in oras ! ADPLM !

ba chiar ca esti fraier si orb ele au plecat ieri la petrosani si normal ca au pus noua in oras ,dar tu fraierica geamantan nu ai citit decat Hunedoara dar nu si petrosani fraierica

Link spre comentariu

Pai majoritatea sunt "noi-noute" n-ai vazut? O mare minciuna!

si tu pisaturo la fel labagistilor si jegosilor oare nu sunteti voi pesti aia care vb asa ca sa nu mearga lumea la cosmina ca ale voastre zdrente nu mai fac bani cand cosmina e in deva sa va pis in cur de ratati care mai vb asa de cosmina si eu sunt din deva cand sunteti barbati cu coaie datim o intalnire fata in fata si vb ca barbatii pisatilor care vb asa de cosmina ca de frunza ala ma pis pe el ca eu nul cunosc si nu ma intereseaza cine e el

Link spre comentariu

si tu pisaturo la fel labagistilor si jegosilor oare nu sunteti voi pesti aia care vb asa ca sa nu mearga lumea la cosmina ca ale voastre zdrente nu mai fac bani cand cosmina e in deva sa va pis in cur de ratati care mai vb asa de cosmina si eu sunt din deva cand sunteti barbati cu coaie datim o intalnire fata in fata si vb ca barbatii pisatilor care vb asa de cosmina ca de frunza ala ma pis pe el ca eu nul cunosc si nu ma intereseaza cine e el

sa va dau la muie de avortati cand sunteti balbati datim o intalnire la alema ok

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...