Sari la conținut

Paula 150fin/300 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Recapitulare a serviciilor:

Oral cu sau fara la alegere

Normal doar protejat in diferite pozitii,anal,finalizare orala,faciala corporala,69,french kiss,Cupluri, Dominare si uro (activa),Show lesby cu colega.

 

Tarife:150 fin 200 h.anal (50 extra).200 sedinta dominare cu o fata 300 cu ambele.Show lesby 400 h.Cupluri

400 h la mine 500 h la deplasare.😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recapitulare a serviciilor:

Oral cu sau fara la alegere

Normal doar protejat in diferite pozitii,anal,finalizare orala,faciala corporala,69,french kiss,Cupluri, Dominare si uro (activa),Show lesby cu colega.

 

Tarife:150 fin 200 h.anal (50 extra).200 sedinta dominare cu o fata 300 cu ambele.Show lesby 400 h.Cupluri

400 h la mine 500 h la deplasare.😘

Si un număr de telefon pt programări ?

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

O recenzie la cald, am ajuns in sfarsit la Paula, si ce sa spun mi-a depasit asteptarile, totul de nota 10, fk , oral np , normal protejat , am stat doar un numar eram pe fuga. De revenit sigur se merita m-am simtit de parca o stiam de 1000 de ani si este amanata mea ...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

O recenzie la cald, am ajuns in sfarsit la Paula, si ce sa spun mi-a depasit asteptarile, totul de nota 10, fk , oral np , normal protejat , am stat doar un numar eram pe fuga. De revenit sigur se merita m-am simtit de parca o stiam de 1000 de ani si este amanata mea ...

Multumesc de vizita.😘😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Lucrezi si duminica ? sau de luni pana sambata ? Si la ce ora incepi :)?

In jur de ora 11 incep,iar duminica rareori sunt doar atunci cand nu sunt la biserica sa ma spovedesc pt saptamana care trece😂😂.glumesc rareori sunt dar mai mult chiulesc.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...