Sari la conținut

Simona - 0723646698


Postări Recomandate

Si din acea seară știam că pleacă a3a zi a plecat împreună cu thailandeza ca sunt colege si acum in locul lor or venit 2 nasoale am făcut și recenzie cu alea 2 venite în acel apartament de lângă crisul , ;) ti as zice unde lucrez să vii să îmi dai o bere să beau ca e prea cald ptr ca mai făcut peste dar nu ms ca cine știe cu cine mă vizitează;)))/)/)))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull

Si din acea seară știam că pleacă a3a zi a plecat împreună cu thailandeza ca sunt colege si acum in locul lor or venit 2 nasoale am făcut și recenzie cu alea 2 venite în acel apartament de lângă crisul , ;) ti as zice unde lucrez să vii să îmi dai o bere să beau ca e prea cald ptr ca mai făcut peste dar nu ms ca cine știe cu cine mă vizitează;)))/)/)))

nasol ești tu ,pretenaş! Nu da cu bata în balta ! Moșneagutz mediocru ce ești
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

1:tu , de ce pui bancuri, melodii, poze cu animale?

 

Ți-am reproșat eu vreodată că postezi bancuri ori melodii ?

Ba chiar țin minte că, la începuturi, mă încurajai să postez ...bancuri.

Acum nu-ți mai plac. Deși le aleg cu mare atenție. Și încerc să nu le repet. Ca alții...

Înțeleg că ai o problemă mare cu mine...ori mai multe...dar chiar nu mi se pare normală atitudinea ta.

Și nu te înțeleg de ce te-a deranjat conversația mea cu colegul...deși nu te privea.

Sincer, poate să posteze câte poze dorește...și unde dorește...

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Ți-am reproșat eu vreodată că postezi bancuri ori melodii ?

Ba chiar țin minte că, la începuturi, mă încurajai să postez ...bancuri.

Acum nu-ți mai plac. Deși le aleg cu mare atenție. Și încerc să nu le repet. Ca alții...

Înțeleg că ai o problemă mare cu mine...ori mai multe...dar chiar nu mi se pare normală atitudinea ta.

Și nu te înțeleg de ce te-a deranjat conversația mea cu colegul...deși nu te privea.

Sincer, poate să posteze câte poze dorește...și unde dorește...

vezi.ti tu de galati, braila si alte poze, nu veni tu aici sa spui cine ce sa posteze sau nu !

iti readuc aminte daca ai si uitat cine o inceput

Postat Ieri, 22:31

rechinii77, on 20 Jan 2017 - 10:23 PM, said:snapback.png

 

N-ai fost nici acum la ea...

Postat Ieri, 23:23

rechinii77, on 20 Jan 2017 - 10:52 PM, said:snapback.png

sincer am ceva retineri sa trec pe la ea  :laugh2   :laugh2   :laugh2

Păi dacă ai rețineri de ce îi umplii topicul de poze  :no2

inca mai si pui semnu asta :no2, saracutu de tine... :slap2

  • -1
  • Like 5
  • Minus 20
Link spre comentariu

Asta e cea mai scumpa excorta la care am fost vreodată. Sa va spun ce si cum. Am facut o programare la ea când a fost data trecută in Oradea. Ajuns in locația de la Crișu îmi cere banii înainte (100 RON). Începe acțiunea cu un oral mediocru, trecem la normal unde au început comentariile de genul "nu da așa tare", "nu termini?", "încearcă sa termini ca trece prea mult timp" după toate astea m am enervat m am îmbrăcat si am plecat (nefinalizat). Ajuns acasă îmi dau seama ca mi am uitat ceasul la ea. O minunăție automatica ediție de colecție, numerotata, in valoare de 1000€ la data cumpărării. Am sunat o, dar nu a mai răspuns (evident) am sunat o de pe alt număr dar când mi a auzit vocea mi a închis. Am aflat "pe surse" ca a dat ceasul peștișorului care nu l a vândut încă si cică ii e frica sa il vândă fiind numerotat iar eu având actele pentru el. Am văzut o, acum după ce a revenit, cu peștișorul la Mc. ( peștișorul un tiganas firav, nu pare prea periculos) Il tot urmăresc, in caz ca se afișează cu ceasul sa pot sa acționez. Oricum, mimam învățat lecția, de atunci fut doar cu ceasul pe mâna. Probabil ca v ati dat seama de aprecieri si nu mai e nevoie de note. Toate cele bune!

  • Like 10
Link spre comentariu

  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Asta e cea mai scumpa excorta la care am fost vreodată. Sa va spun ce si cum. Am facut o programare la ea când a fost data trecută in Oradea. Ajuns in locația de la Crișu îmi cere banii înainte (100 RON). Începe acțiunea cu un oral mediocru, trecem la normal unde au început comentariile de genul "nu da așa tare", "nu termini?", "încearcă sa termini ca trece prea mult timp" după toate astea m am enervat m am îmbrăcat si am plecat (nefinalizat). Ajuns acasă îmi dau seama ca mi am uitat ceasul la ea. O minunăție automatica ediție de colecție, numerotata, in valoare de 1000€ la data cumpărării. Am sunat o, dar nu a mai răspuns (evident) am sunat o de pe alt număr dar când mi a auzit vocea mi a închis. Am aflat "pe surse" ca a dat ceasul peștișorului care nu l a vândut încă si cică ii e frica sa il vândă fiind numerotat iar eu având actele pentru el. Am văzut o, acum după ce a revenit, cu peștișorul la Mc. ( peștișorul un tiganas firav, nu pare prea periculos) Il tot urmăresc, in caz ca se afișează cu ceasul sa pot sa acționez. Oricum, mimam învățat lecția, de atunci fut doar cu ceasul pe mâna. Probabil ca v ati dat seama de aprecieri si nu mai e nevoie de note. Toate cele bune!

Pune un prieten sa ti faca programare si mergi tu in locul lui, si vezi acolo cu ceasu, fortezi cumva o aparitie a mormolocului daca tot ai zis ca e firav

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...