Sari la conținut

Postări Recomandate

Meniul va fi :

150 1 finalizare O + N

250 RON 1h cu mai multe finalizari

150 RON 1 ședința de dominare soft sau hard

(Fanteziile sunt incluse )

Ca zona undeva pe langa Iulius Mall

Oralul este NP in funcție de ingiena.

Va pup si sa ne vedem cu bine ! Tel: 0747635750

Link spre comentariu
Vizitator yyyro
Reputație: 0

Încrezător în poze și descriere și mare amator de fete cu sâni mari, gen Carmen și Nico..... am făcut o vizita acestei domnișoarre sa zic asa....

Locația ok. Bloc nou lipovei lângă SRI. Dar... Am fost făcut fitos cand am cerut prosop curat și cearceaf pe pat (era fara).... Aaaa mia zis ca trebuia sa vin dusat ☺️....Ca asa se vine la fetite... Degeaba am încercat sai explic ca nu ar trebui sa primească clienți care nu fac dus....

Chiar am fost invitat sa stau asa pe pat fără cearceaf ca și asa nu au fost prea multi pe la ele....

 

Aspect.... Da fata este cea din poze...doar ca trebuie adăugate garantat 10 kg, iar la colega ei 15.....serios.... Burta... Sânii mari într-adevăr dar lăsați la maxim și nu ai voi decât sa ii atingi foaaaarte ușor... ☺️

 

Inițial stabilisem o ora.... 250 lei.... Deși simțeam ca nu voi sta...

Servicii.... Ce sa zic... Fata nu e dezastru.... Doar ca se crede diva și smechera... Aia nu ai voie.... Aia nu... Să nu ceri prosop... Sau sa faci dus... Sau cearșaf.... Se cheamă ca ai fițe.....

 

Am avut parte de un oral NP bun fata are clar experiență. Dar doar oral fără altceva... Crede ca dacă a fost solicitata la Timișoara va merge cu smecherii. .. După ce îți ia banii ea e sefa... Sigur își va reveni sau vor pleca și vom uita de ele.... Am cerut 100 înapoi și am plecat. Prețul de 150 în asa condiții este cam mare. Telefoanele suna, colega face programări și chiar primește clienți.... Deranjat căci Ușa este lângă camera de acțiune... Si igiena.... M am cam riscat..... La salon de masaj la banii ăștia ești chiar răsfățat chiar dacă nu ai parte de sex...

 

Note, ce sa zic... Per total 5. Recomand pentru cei ce au fantezii cu fete creole și plinuțe... Dar doar ceva rapid și dacă se poate în picioare... Nu cumva sa cereți dus sau prosop...

Eu sigur nu mai revin..... Rămân nostalgic.... Nico, Carmen, chiar Lore și de ce nu Carina...

 

In rest spor la futut....desi nu prea sunt variante...

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator costel55
Reputație: 0

N-as vrea sa ma bag in seama, dar recenzia lui YYYo nu prea seamana cu recenziile din orasul de origine. Mai asteptam si alte pareri, ca poate la alte tarife sunt si alte pretentii ( sa vii dusat, cu prosop si cearceaf de acasa, sa iti aduci prezervativele si gonflabila...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...