Sari la conținut

caut colega !


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Caut colega de apartament care sa aibă locație sau sa ne închiriem ceva împreună !

Deci acum eventuala colega trebuie sa aibe si locatie

Am inteles

Ziceai ca ai profit lnsa nu mai ai locatie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Caut colega de apartament care sa aibă locație sau sa ne închiriem ceva împreună !

DRAJI FETI PRODUCATOARI....ATENTIIE LA NEATENTIIE...ROXANA2 IE PESTOAICA !!!

 

ORICE COMBINATIE KU ROXANA VA DUSI DOAR LA PROBLEMIE !!!

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Draji coliegi...dar moi alies...draji coliege....ATIENTIIE MAXIMA !!!

 

Am purtat in PM o convierasatie ku o fata, nou vinita in Cta si cari nu stia cei poati pelea lu R2D2, alias Roxana 2, alias Roxana Guess, alias Roxana Bershka, alias Roxana Second Hand...si multi altili. Ia o cazut in plasa lu zdreanta aista, cari in afara ka ie o mincinoasa perfida...moi ie si pestoaica pi deasupra !!!

 

Cu toati ka nu am acordu feti sa postiez PMu acilea, ca ie frica di iubi alu Roxana...cai peste di apa sarata si rapitor...am so fac oricum din moi multi motivi. Unu pientru ca ie di datorii civica sa stii toati fetili, bastinasi sau di import, la cie sa se astepte din oricie colaborari ku Roxana !!! Doi, pientru ka nici zdreanta di Roxana no fakut rabat di la a afisa mesaji privati acilea in public...asa ca io zic cai coriect asa...cie merji la ia sa mearga la toati lumilii ! Trei la mina pientru ka in afara di faptu ka Roxana ie o mincinoasa pierfida...moi foloseisti si tactici di intimidari daca nui iese iei treaba...amieninta...tipa ca discreierata...o jigodii si jumatati. Ia vini pi topingurili fetilor cari o refuza...si li saboteaza ku minciunili iei di mitomana pisti tot. 

 

Va ridau conviersatia si trajiti voi toati concluziile coriecti:

 

buna

alexa2

Curvar Ucenic

  • photo-thumb-211666.jpg?_r=1467762945
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    01 July 2016
  • Reputatie: 10

Trimis Astazi, 14:29

am intrat in polemica cu roxana.sunt noua in constanta si nu stiiam ce reputatie are si ce gesturi este in stare sa mi faca de asta am acceptat sa lucrez cu ea.poti te rog sa mi dai un sfat,ce sa fac? sa nu mai aduca injurii si minciuni pe topicul meu? daca ii dai raport la ce posteaza,ajuta la ceva? multumesc.
 
ul amelia

Amelia The One

  • Reputatie:1617
  • Locatie:Constanta

Trimis Astazi, 14:31

fata..nu stu..nu ma bag..nu ma intereseaza...da raportu ie vax albina.

io iti zic sal pui pe iubi sa o ciufuliasca o leaca.

 

alexa2

Curvar Ucenic

  • photo-thumb-211666.jpg?_r=1467762945
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    01 July 2016
  • Reputatie: 10

Trimis Astazi, 14:37

multumesc de sfat..dar nu ma ocup cu asa ceva.. eu oricum nu am de gand sa activez foarte mult in zona,doar ca mi se pare penibil la ce metode recurge ea..cand ea a fost cea care mi a furat din bani imi lua cate jumatate la ce clienti aducea ea pt ca dle sunt clientii ei.de asta eu nu vad motivul pt care reactioneaza asa. eu am ales sa ma retrag 

 

ul amelia

Amelia The One

  • Reputatie:1617
  • Locatie:Constanta

Trimis Astazi, 14:42

eu ti sfatuiesc...daca tot ti retragi...sa spui public tot ce miai spus. sa citeasca tot poporu care nu stii inca cit ii di jegoasa roxana.

te retragi di pi forum...sau din cta?

 

alexa2

Curvar Ucenic

  • photo-thumb-211666.jpg?_r=1467762945
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    01 July 2016
  • Reputatie: 10

Trimis Astazi, 14:50

din constanta ma retrag. am lucrat cu ea numai 4 zile si mi a facut gesturi precum din 450 lei a inceput sa se tipe la mine sa ii dau 200 ca tariful meu este de 250. Pai daca este de 250,cer si omului de 250 sau daca tot <ardem> atunci imparteam ce avem pe plus chiar si asa fiind mult spus. Si de alte dati din 100 euro pe care ia ii lua in mana mie imi dadea 50 euro si 100 lei. Dar faza cu asta e tariful tau mi a pus capat.de asta nu inteleg ce tot vrea cand ea este castigata,plus ca am platit si ap pt 2 zile si am plecat fara niciun ban. gesturi de genu este in stare sa faca. eu nu sunt obisnuita cu mancatoria asta de asta am lasat o in pace sa si faca treburile

 

ul amelia

Amelia The One

  • Reputatie:1617
  • Locatie:Constanta

Trimis Astazi, 14:53

Pot sa dau io public conviersatia aista ? Sa aviertiziez si alti feti ???

 

alexa2

Curvar Ucenic

  • photo-thumb-211666.jpg?_r=1467762945
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    01 July 2016
  • Reputatie: 10

Trimis Astazi, 14:58

iti spun tie personal. eu nu am nimic de ascuns. doar ca nu vreau sa ma trezesc la usa cu tot felu de iubiti de a iei. mai lasa putin sa treaca poate se linisteste si si vede de a ei ca sa pot sa mi fac munca in continuare. daca nu,ma opresc mai devreme din a profesa in ct si putem sa o facem cu ou si otet...ma intelegi si pe mine?

 

ul amelia

Amelia The One

  • Reputatie:1617
  • Locatie:Constanta

Trimis Astazi, 15:00

Probliema ii ca alti feti voi pati la file ka tini..si nui coriect. Ia nu se linistiesti...cai jegoasa di fiel...dar tu poti forma 112 oricand sa sti !

 

alexa2

Curvar Ucenic

  • photo-thumb-211666.jpg?_r=1467762945
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    01 July 2016
  • Reputatie: 10

Trimis Astazi, 15:02

multumesc...nu ai idee cat de mult as vrea sa se afle tot despre ea,dar eu sunt aici doar sa fac bani si polemicile cu persoane ca ea ma scarbesc la maxim

 

ul amelia

Amelia The One

  • Reputatie:1617
  • Locatie:Constanta

Trimis Astazi, 15:05

Ti cred. Noi o stim di mult di jegoasa si tiepara. Nu stu cum tiai pricopsit tu cu ninorocita aista. 

Roxana ari anuntu pi Nimfo ca cauta coliega. Nar fi bini sa patiasca si alti feti ka tini. Io as vria sa pun conviersatia acolo...sa li avertizam pi feti.

Cie zici ?

 

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pacat.de fătuca asta, Alexa, că pare ok...Offff, daca nu se informeaza inainte, daca nu citesc, nu inteeaba! Tare mi-e ca intr-adevar va "pleca" mai.devreme decat.isi propusese ! Si uite-asa fetele ok-chiar si sezoniere - nu raman, raman alea tari in ....restul!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pacat.de fătuca asta, Alexa, că pare ok...Offff, daca nu se informeaza inainte, daca nu citesc, nu inteeaba! Tare mi-e ca intr-adevar va "pleca" mai.devreme decat.isi propusese ! Si uite-asa fetele ok-chiar si sezoniere - nu raman, raman alea tari in ....restul!

   Larissso...akuma cie sa zik io si di fata aista...io nu bag mina in foc pientru ia. Ka io am traso di limba sa vaz dak ari un iubi...si no fost concludienta triaba. Da clar si ia ii vinita la mari doar pi ancasari...sa produka cascaval si atata...doar ca so ampotmolit di o jigoasa moi mari !!! Io nus dak ie ok fata sau nu...da nu dispri asta ie vorba !!!

 

;)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Amelico, sti ca te iubesc "maxim si cu mult scuipat", si stiu ca esti"curva batrana" - ai nas de copoi la lepadaturi , dar fata mie - io mi-s mai molcoma, nu ma aprind asa repede ca moldovencele - imi pare ok ca si comportament, atitudine. Modul in care scrie, se exprima, faptul ca vrea sa isi vada de trebusoara ei si atat - ca trebusoara e mai putin curata ramane sa o stabileasca vizitatorii si recenziile - ma fac sa cred ca ar fi putut fi un plus pe Constanta, chiar daca doar pentru o scurta perioada.

 

Si acu ' , fara gluma, am avut ieri si alaltaieri 2 experiente asa de dragute....ca mi-as fi dorit pe moment un "iubi" 2/2 in sifonier, plus vreo 3 pozitionati din dormitor pana la usa!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Pacat.de fătuca asta, Alexa, că pare ok...Offff, daca nu se informeaza inainte, daca nu citesc, nu inteeaba! Tare mi-e ca intr-adevar va "pleca" mai.devreme decat.isi propusese ! Si uite-asa fetele ok-chiar si sezoniere - nu raman, raman alea tari in ....restul!

Tu ai zis.o , pare dar nu este . Și ghici ce , o pot și demonstra

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Amelico, sti ca te iubesc "maxim si cu mult scuipat", si stiu ca esti"curva batrana" - ai nas de copoi la lepadaturi , dar fata mie - io mi-s mai molcoma, nu ma aprind asa repede ca moldovencele - imi pare ok ca si comportament, atitudine. Modul in care scrie, se exprima, faptul ca vrea sa isi vada de trebusoara ei si atat - ca trebusoara e mai putin curata ramane sa o stabileasca vizitatorii si recenziile - ma fac sa cred ca ar fi putut fi un plus pe Constanta, chiar daca doar pentru o scurta perioada.

 

Si acu ' , fara gluma, am avut ieri si alaltaieri 2 experiente asa de dragute....ca mi-as fi dorit pe moment un "iubi" 2/2 in sifonier, plus vreo 3 pozitionati din dormitor pana la usa!

   Imi pari rau sa aud fataaa...ca si tu sti ca io ti iubiesc. Io antilieg ca uniori ie bun un iubi...ka doar si io il am pi iubi al mieu...da nu sami ia parte..sami deie parte dak se poati. Daka nu...mortii lu mamasa !

 

  Io vam mai zis ma fetilor...costa maxim 2 milioani pi luna un contract di paza si protectiie la firma di bodygarzi...ku buton di panica ! Un minut...si ai gealati la usa ! Aia is cei moi buni iubi !!!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Imi pari rau sa aud fataaa...ca si tu sti ca io ti iubiesc. Io antilieg ca uniori ie bun un iubi...ka doar si io il am pi iubi al mieu...da nu sami ia parte..sami deie parte dak se poati. Daka nu...mortii lu mamasa !

 

  Io vam mai zis ma fetilor...costa maxim 2 milioani pi luna un contract di paza si protectiie la firma di bodygarzi...ku buton di panica ! Un minut...si ai gealati la usa ! Aia is cei moi buni iubi !!!

 

Eu una sunt singura și m.am descurcat singura , nu mă fut fără Cum zici tu și am clienți mulțumiți . De domnișoară o sa va convingeți la un momentdat iar tu amelia mă poți suna ca sa Îți arat cine are dreptate în loc sa arunci cu vorbe aiurea

Link spre comentariu

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

http://www.theidiot-box.com/wp-content/uploads/2013/12/Dont-Trust-The-Bitch.jpgEu una sunt singura și m.am descurcat singura

singura ???? tu iar ne vinzi gogosi ???

hai ma ce naiba ... ca ti-a facut unu dosarul pe topicul tau si il cunoaste si pe "iubi" ala al tau .... da cine sta sa mai rasfoiasca in sutele de pagini sa-ti dea peste nas 

 

exista vreo postare in care sa nu minti ??????

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...