Sari la conținut

Monika 0751909780


Postări Recomandate

  • Membru Premium

Anuntul este urmatorul:

"Buna sant Monika am 30"ani sant eleganta foarte curata! Am 1"70"68" kg cu sani mari cu ochi verzi si cu tenul albi! Ofer domnilor generos masaj Erotic "Oral pana la finalizare combinat cu normal! 100 "ron 30 minute sau 1"ora 200!!! VA OFER IGENA SI DISCRETIE TOTALA! POZELE SANT REALA!!! VA ASTEPT CU DRAG VA PUP!!! Orele 9"22Multumesc"

Zona spune ca e Mureseni.

 

Daca pozele sunt reale, pare tentanta si poate fi verificata cu tatuajul.

A vizitat-o careva?

post-25507-0-53444000-1467779459_thumb.jpg

post-25507-0-89124500-1467779477_thumb.jpg

post-25507-0-31267600-1467779485_thumb.jpg

post-25507-0-84074700-1467779491_thumb.jpg

Link spre comentariu

Anuntul este urmatorul:

"Buna sant Monika am 30"ani sant eleganta foarte curata! Am 1"70"68" kg cu sani mari cu ochi verzi si cu tenul albi! Ofer domnilor generos masaj Erotic "Oral pana la finalizare combinat cu normal! 100 "ron 30 minute sau 1"ora 200!!! VA OFER IGENA SI DISCRETIE TOTALA! POZELE SANT REALA!!! VA ASTEPT CU DRAG VA PUP!!! Orele 9"22Multumesc"

Zona spune ca e Mureseni.

 

Daca pozele sunt reale, pare tentanta si poate fi verificata cu tatuajul.

A vizitat-o careva?

Salut am vizitat-o eu, pozele sunt reale, dar sunt facute sa arate bine, in realitate e foarte grasa, atirna grasimea pe ea, titele trec de buric si in plus are o hernie mare care atirna urit si acopera pizda, pe hernie are o operatie urita, femeia aduna bani pentru operatie, in plus se crede o frumusete si cere 150 pentru 30 min, am dat 50 pentru ce am vazut din mila si am plecat, in ziua aia nu mi-a mai trabuit nimic, daca aveti nervii tari si vi se scoala la asa ceva puteti merge numai ca nu stiu in ce pozitie o puneti ca nu poate sta nici cum.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium

Salut am vizitat-o eu, pozele sunt reale, dar sunt facute sa arate bine, in realitate e foarte grasa, atirna grasimea pe ea, titele trec de buric si in plus are o hernie mare care atirna urit si acopera pizda, pe hernie are o operatie urita, femeia aduna bani pentru operatie, in plus se crede o frumusete si cere 150 pentru 30 min, am dat 50 pentru ce am vazut din mila si am plecat, in ziua aia nu mi-a mai trabuit nimic, daca aveti nervii tari si vi se scoala la asa ceva puteti merge numai ca nu stiu in ce pozitie o puneti ca nu poate sta nici cum.

Multumesc pentru lamuriri.

Daca zici ca arata groaznic, la pretul ala e de evitat.

Daca vrem bbw, o avem pe pleasurejust4you, care este ingrijita si are o prestatie de laudat.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...