Sari la conținut

A fost cineva?


Postări Recomandate

Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

0721181607

 

 

Descriere

Iti doresti clipe de neuitat,discretie 100% si eleganta? Perfect, m-ai gasit!Suna-ma,vino la mine iar eu iti garantez revenirea.Ofer sex oral(protejat sau neprotejat in functie de client)si normal pt 100 lei finalizarea sau 180 lei doua finalizari.poze reale 100%,in cazul in care nu iti place ceea ce vezi,ai dreptul de a refuza.te astept!

 

post-35672-0-66778700-1467982095_thumb.jpg

post-35672-0-14124300-1467982100_thumb.jpg

post-35672-0-96354200-1467982103_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Am vizitat si eu f recent aceasta fata, care are locatia la Metropol si mi.a lasat o impresie deosebita. In primul rand specific ca pozele snt f reale.

Avand chef de un futai, fiind prin Centru, cu niste prieteni la o terasa, am zis sa sun si eu la nr ei, mai ales ca pozele de pe "publi24", mi s.au parut recente. Eram oarecum aproape de locatie, am zis macar sa o vad., ca nu ma costa nimic.

Am urcat, fata era in camera, in chiloti si sutien negru. Este bruneta, par intins, la fata arata bine. Are in jur de 19-20 ani., slabuta la corp, dar carnea tare pe ea.

Am vorbit putin si m.am hotarat sa raman., ca mi s.a parut ok fata.

 

Tarife...80 un numar, oral nep si normal protejat si 180 o ora. Am stat o ora, banii i.am dat la final.

Pupacioasa, foarte pupacioasa, pot spune, pasionala,  FK la greu, saruturi peste tot.

Oral foarte bun, chiar nu ma gandeam, perversa putin, iar normalul la fel de bun, finalizat CIM.

Deobicei nu dau note, dar ca prestatie mi.a placut.

Recomand.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Am fost de curand la ea , o fata draguta , un pic timorata ca de prima intanlire , s-a recomandat Elena .

Locatia Metropol , cu plusurile si neajunsurile acestui loc , la ora la care am fost eu nu erau bagatorii de seama prin preajma intrarii , asa ca urcat batut la usa , si sa facem cunostinta ...., in secunda doi deja ne sarutam si ne pipaiam , mai ales eu pe ea .... 

Ce-i drept ai si pe ce sa pui mana , corp frumos , ten alb un pic inrosit de la o tentativa de plaja , picioare lungi , sanii medii dar fermi , stau drept in sus , drept urmare am prezentat si eu onorul cu armamentul din dotare ( o flinta mai veche .... )

Probabil ca a simtit si ea ca ceva se intampla asa ca a trecut la investigatii mai serioase , dezbracat la piele si examinat indeaproape , probabil ca nu mai vazuse un model de armament asa vechi si inca functional :blushing2 

Pana la urma am ajuns la << poligonul de tragere >> , am examinat si eu in amanunt zona de tragere , totul in regula , asa ca am am trecut la ostilitati .

In mare cam asta a fost actiunea , binenteles ca arma mea s-a descarcat pana la urma , noroc ca avea husa de protectie pusa , asta e , am fost invins si de data aceasta .

Ce este de apreciat , fata accepta si incurajeaza preludiul prin sarutari , mangaieri asa mai voalate , nu este genul hai treci la futut .

Mai mult , intretine FK pe toata durata actiunii , nu ai cum sa nu stai cu ea par la cat de pupacioasa este . La preludiu participa activ , se mangaie la pasarica , o desface si ti-o ofera toata , mie chiar mi-a placut , e printr-e putinele care stiu sa-si exprime sexualitatea in acest mod.

Geme frumos , asa incetisor la ureche , e foarte excitant .... , e foarte maleabila , poti sa o futi pe indelete , timp si rezistenta fizica sa ai .

Asa de remediat , ar fi frumos sa nu-si mai reprime placerea ei , o simteam ca se opreste cand se excita mai tare , mi-a explicat ca este important sa ma simt eu bine nu ea .... , total gresit , nimic nu e mai excitant decat o femeie excitata , probabil ca asa la prima intanlire a vrut ea sa fie mai soft .

Cam asta este Elena , a ales in nume poate neinspirat , nu avea de unde sa stie ca acolo e consacrata o alta Elena , acum se vor face confuzii , de nume ca fetele sunt foarte diferite .

Am stat o finalizare , ceva gen juma de ora , am lasat 100 , chiar in regula

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Oras:.
  • Oras:.

Eu chiar am sunat la toate, suna telefonul, dar nu raspunde niciuna.

In alta ordine de idei, trebuia si tu sa intrebi chestiile astea, nu aici, pe topicul Elenei, ca se supara fata pe noi... :laugh2

Link spre comentariu

Eu chiar am sunat la toate, suna telefonul, dar nu raspunde niciuna.

In alta ordine de idei, trebuia si tu sa intrebi chestiile astea, nu aici, pe topicul Elenei, ca se supara fata pe noi... :laugh2

La alina am sunat si eu si a raspuns , am intrebat.o cand ne putem vedea si mi.a zis cand vreau eu ..... a ramas sa revin eu cu telefon pentru ca aveam altceva de facut .... acum nu stiu cat de adevarate or fi pozele , ramane de vazut.

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

vizitat si eu domnisoara de la metropol Elena sau cum ii spuneti voi. Simpatica slabuta, fara mirosuri, facut dus inainte. Am optat pentru un nr. o+n (oralul neprotejat) am schimbat cateva pozitii si am finalizat pe sani. Sa aveti spor, halatul 100 ron locatie hotel centrul orasului e specificat mai sus. :pepsi

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator johnny89
Reputație: 0

domnișoară elena , un număr se telefon nu ai si tu ?! macar să-ți faci un upgrade la cont ca membru premium sa dam si noi de tine !!!! nu te costa mult sa știi!!!!

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

domnișoară elena , un număr se telefon nu ai si tu ?! macar să-ți faci un upgrade la cont ca membru premium sa dam si noi de tine !!!! nu te costa mult sa știi!!!!

dragii mei,nu am mai lucrat de ceva timp.ma voi apuca din nou,însă nu la Pitești.poate voi reveni cândva,însă voi lucra doar cu voi,cei de pe forum.fara alte anunțuri,va pup
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...