Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Ana ( Noua in Pitesti ) 0743928880

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
144 raspunsuri in acest thread

#21 >misudiaconu69<

misudiaconu69

Jean Fotografu

• >Serious Contributor<
  • 264 Postari:
  • Inscris la:
    27 May 2015
  • Reputatie: 161

Postat 16 September 2016 - 08:47 PM

in primul rand asta e caz penal si se dau ani grei de inchisoare. de ce nu faci plangere?

in al doilea rand, din ce spui, nu se aseamana deloc cu infectia HIV. acest virus are o perioada de incubatie de 6 luni si se fac teste periodice pentru a defpista o posibila infectie, plus ca virusul HIV afecteaza sistemul imunitar.

• 0

caut dragostea adevarata, dar dau doar de curve... si imi convine

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 anneanne23

anneanne23

I.O.ANA

• Maistru Curvar
    • 60 Postari:
    • Inscris la:
      18 September 2016
  • Reputatie: 78

Postat 18 September 2016 - 02:57 PM

buna, m.am simtit obligata sa imi fac si eu cont aici pentru ca am vazut ca se spun anumite minciuni despre mine sau la adresa mea, probabil din invidie sau rea vointa.

Salut all

Primul meu post....si este extrem de trist.

Am fost si eu la Ana si dupa un sex oral neprotejat am luat o infectie la nivelul prostatei si al uretrei cu simptome foarte asemanatoare HIV.
    Norocul meu este ca am fost totusi la urolog care mi-a zis ca am infectia asta..denumita prostatita, altfel sunt in pragul nebuniei.
    Inca nu a trecut o sapt de la contact am avut usturimi de penis si acum ma doare prostata + usoara febara si frisoane.
    Urmeaza sa fac un test de bacterii in sperma ca sa aflu ce am mai exact.
    Va rog sa ma ajutati ...cu ce mai puteti.
    As vrea sa stiu daca ati mai patit careva ceva cu fata asta.

Stiu ca am citit mai demult tot pe aici pe forum despre tipul asta de infectie ale carei simptome sunt asemanatoare cu cele generate de HIV; cine are info suplimentare cu asa ceva il rog sa-mi spuna ce eventuale simptome as mai putea avea si ce medicamente sa iau. Doctorul mi-a dat antibiotic +antiinflamator

O mare minciuna, baieta probabil nici nu ma cunosti personal si nu stiu ce ai tu cu mine sau la adresa mea, dar tin sa te anunt ca eu sunt foarte sanatoasa cu analizele la zi, nu stiu care e interesul tau....sau de ce vrei sa imi faci reclama negativa....afirmatiile tele sunt destul de grave...si nefondate....vb despre hiv....doamne fereste sa ai asa ceva baietasi....dar daca ai cu siguranta nu uil ai de la mine......si alceva consider ca daca luai asa boala de la mine in secunda doi ma sunai direct sa ma tragi la rspundere....si tu nu m.ai sunat si ai postat aici baliverne....nu stiu cine esti dar se vede ca esti cam nou pe aici ai doar doua postari si unul in care vrei sa imi faci mie publicitate negativa....si publicitatea negativa e tot publicitate....dar eu nu am nevoie de publicitate ca mi.o fac singura ....in urmatoarele zile o sa pubil si eu aici analizele care o sa merg sa mi lefa luni sa fie toata lumea linistita....asa cu un mic deranj cauzat de tine ca nu aveam asa repede in paln sa imi fac analizele dar o sa o fac si pe asta....

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 anneanne23

anneanne23

I.O.ANA

• Maistru Curvar
    • 60 Postari:
    • Inscris la:
      18 September 2016

Postat 18 September 2016 - 03:07 PM

De curand m-am vopsit bruneta .....atasez aici cateva poze noi cu mine....de cateva zile am am si un mini bar pentru cei interesati...

Fisiere atasate

• Fisier atasat  2c.jpg   162.54KB   11 download
    • Fisier atasat  2a.jpg   163.33KB   6 download
    • Fisier atasat  2.jpg   98.76KB   4 download
    • Fisier atasat  1c.jpg   126.14KB   4 download
    • Fisier atasat  3a.jpg   82.28KB   3 download
    • Fisier atasat  5c.jpg   120.21KB   5 download

• 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 >in_putza_goala<

in_putza_goala

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 687 Postari:
    • Inscris la:
      22 September 2015
  • Reputatie: 151

Postat 18 September 2016 - 09:05 PM

Cat e berea la tine?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 radub20000

radub20000

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 56 Postari:
    • Inscris la:
      01 November 2015
  • Reputatie: 7

Postat 18 September 2016 - 09:39 PM

Ana ce servicii oferi si ce tarife ai?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 cataa80

cataa80

VIP Member

• Membru Premium
    • 2306 Postari:
    • Inscris la:
      22 May 2014
  • Reputatie: 1522

Postat 18 September 2016 - 10:31 PM

De curand m-am vopsit bruneta .....atasez aici cateva poze noi cu mine....de cateva zile am am si un mini bar pentru cei interesati...

Ana, bruneta îți sta mai bine!... :kiss3

• 0

Natura ne aseamana, EDUCATIA ne deosebeste! :hihat

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 am_pitesti

am_pitesti

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      22 February 2012
  • Reputatie: 24

Postat 19 September 2016 - 09:30 AM

Am fost si eu la Ana acum doua luni de zile aproximativ. Am facut si teste intre timp dar nu am nimic. Mai ales ca nu aveam ce sa am ca am facut totul protejat ... in afara de FK :)

Apreciere:

igiena 9 nu a facut dus si ea, probabil facuse mai devreme. Nici un miros suspect jos.

FK: 10 la inceput mai retinuta pentru ca era racita, apoi foarte bine :)

oral 9 se putea cred mai bine;

normal: 9 idem

halat 100ron

De revenit.

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 bodan

bodan

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 90 Postari:
    • Inscris la:
      21 March 2011
  • Reputatie: 28

Postat 19 September 2016 - 09:33 AM

Salut all

Primul meu post....si este extrem de trist.

Am fost si eu la Ana si dupa un sex oral neprotejat am luat o infectie la nivelul prostatei si al uretrei cu simptome foarte asemanatoare HIV.
    Norocul meu este ca am fost totusi la urolog care mi-a zis ca am infectia asta..denumita prostatita, altfel sunt in pragul nebuniei.
    Inca nu a trecut o sapt de la contact am avut usturimi de penis si acum ma doare prostata + usoara febara si frisoane.
    Urmeaza sa fac un test de bacterii in sperma ca sa aflu ce am mai exact.
    Va rog sa ma ajutati ...cu ce mai puteti.
    As vrea sa stiu daca ati mai patit careva ceva cu fata asta.

Stiu ca am citit mai demult tot pe aici pe forum despre tipul asta de infectie ale carei simptome sunt asemanatoare cu cele generate de HIV; cine are info suplimentare cu asa ceva il rog sa-mi spuna ce eventuale simptome as mai putea avea si ce medicamente sa iau. Doctorul mi-a dat antibiotic +antiinflamator

Banuiesc ca dupa ce ai fost diagnosticat cu prostatita ai dat si tu o cautare prin google si ai vazut ca prostatita o poti face chiar si din cauza alimentatiei sau a iginei personale. Da, se poate lua pe cale sexuala dar mai greu prin sex oral. Numai, daca nu cumva, dupa ce ai trecut pe la domnisoara, ai mai dat vreo muie si la vreo aurolaca prin vreun canal.
    Incercarea ta de a o denigra, cu iz de peste, a esuat.
    Eu unul nu o cunosc pe fata dar zilele astea am sa merg la ea special pt un sex oral.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 >verdeataaa<

verdeataaa

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 298 Postari:
    • Inscris la:
      01 September 2016
  • Reputatie: 106

Postat 20 September 2016 - 07:33 AM

Nenea bodan asa de mare boala ai pe fata asta de-i faci reclama asta mincinoasa,eu unul am fost la ea chiar daca citisem aberatia pe care ai scriso,fata este OK,se implica in ceea ce face,comunicativa,pupacioasa,ce sa mai mi-a placut si am sa revin cu cea mai mare incredere,chiar merita.Iar tu nene bodan,sa lasi bilet daca te duci pulii de suflet,la cata minte ai daca pun mintea ta la o vaca paste pe asfalt.CE-AI FACUT MA NENE MA !!!!!!!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 >in_putza_goala<

in_putza_goala

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 687 Postari:
    • Inscris la:
      22 September 2015
  • Reputatie: 151

Postat 20 September 2016 - 08:52 AM

Nenea bodan asa de mare boala ai pe fata asta de-i faci reclama asta mincinoasa,eu unul am fost la ea chiar daca citisem aberatia pe care ai scriso,fata este OK,se implica in ceea ce face,comunicativa,pupacioasa,ce sa mai mi-a placut si am sa revin cu cea mai mare incredere,chiar merita.Iar tu nene bodan,sa lasi bilet daca te duci pulii de suflet,la cata minte ai daca pun mintea ta la o vaca paste pe asfalt.CE-AI FACUT MA NENE MA !!!!!!!

Tu ai probleme cu vederea? "Nenea bodan" a zis ca s a imbolnavit? Uita te mai atent. Te ai uitat? Te ai uitat o pula.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 >xxx1969<

xxx1969

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 569 Postari:
    • Inscris la:
      23 April 2016
  • Reputatie: 66

Postat 20 September 2016 - 09:25 AM

A venit Toamna s-a cam dus verdeata ........Păstrează unele păreri și comentarii pt tine pt ca ești plictisitor .nu mai intra in polemica cu toată lumea.
    • 0

#32 bodan

bodan

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 90 Postari:
    • Inscris la:
      21 March 2011
  • Reputatie: 28

Postat 20 September 2016 - 10:30 AM

:)) mare ti.e gradina..
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 >verdeataaa<

verdeataaa

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 298 Postari:
    • Inscris la:
      01 September 2016

Postat 20 September 2016 - 10:40 PM

Pai ce-ai facut ma ti-ai luat topic si nu mai trebuie nimeni sa-si dea cu parerea,te-ai facut postas de vb.in numele altora?;dute ba unde a dus mutul iapa,ca dastia ca tine am fumat destui iar in polemica te bagi tu..................
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 >xxx1969<

xxx1969

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 569 Postari:
    • Inscris la:
      23 April 2016
  • Reputatie: 66

Postat 20 September 2016 - 10:57 PM

Prietene sănt de acord cu tine eu ți-am dat un sfat păreri poți să-ți dai câte vrei . Poate ai fumat tu de ăștia ca mine este părerea ta dar șmecheri ca tine când eram mai mic îi băgăm în buzunar și mă lăudăm ca s-a sculat ....!! Scz si cu asta am terminat discuția cu tine . Încă o dată scz dar tu ai început cu miștoul
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 maryanpmv

maryanpmv

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 48 Postari:
    • Inscris la:
      26 February 2014
  • Reputatie: 4

Postat 21 September 2016 - 01:59 AM

Lasati-l fratilor pe "verdeataa pulii" ca el se contrazice cu toti, a fumat d`astia ca noi, dar vb colegului xxx1969 "smecheri ca el cand eram mai mic ii bagam in buzunar si ma laudam ca s-a sculat" :))))
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 >verdeataaa<

verdeataaa

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 298 Postari:
    • Inscris la:
      01 September 2016

Postat 21 September 2016 - 09:26 AM

maryanpmv pula esti tu daca incepi sa vb.asa,atata scoala poti sa ai?asa de chinuit ai fost cand erai copil?bai nenicule pacat ca mai exista fenomene in asa hal.MARE PACAT........
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 anneanne23

anneanne23

I.O.ANA

• Maistru Curvar
    • 60 Postari:
    • Inscris la:
      18 September 2016

Postat 22 September 2016 - 08:28 PM

Asa cum am promis o sa fac public rezultatul analizelor mele care le.am facut Luni....un pic fortata de imprejurari dupa cum stiti si voi care cititi acest topic....nu are rost sa mai intru in polemnici, iar cu smecherasul care a reusit sa imi faca mie rau mai mult sau mai putin o voi rezolva eu personal, am nr lui de telefon si il voi gasi, pentru ca asa ceva nu se face.....cel putin cu mine nu e loc....poate io fi mers cu altele...dar cu mine nu merge...deci atasez aici rezultatele ca sa fie toata lumea linistita pentru ca sunt multi sceptici si multi creduli desi nu se arata si eu am considerat ca asa e cel mai bine si frumos chiar daca nimeni nu mi.a cerut asta...binenteles am atasat fara numele meu complect si CNP complect, cine vrea poate sa le vada si live cand imi face o vizita....va pup si va doresc o seara minunata dragilor  :kiss3

Fisiere atasate

• 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 sharkyboss

sharkyboss

Serious Contributor

• Membru Premium
    • 1088 Postari:
    • Inscris la:
      05 September 2011
  • Reputatie: 327

Postat 22 September 2016 - 09:52 PM

Bravo Anne!Ai închis gura tuturor cârcotașilor și idioților cu buletinul asta de analize.După cum scrisesem și eu atunci imediat,era o prostie toată treaba aia...
    Acum s-au lămurit toți ce și cum...;)
    • 0
    Hasta la vista,baby! ;)

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 >verdeataaa<

verdeataaa

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 298 Postari:
    • Inscris la:
      01 September 2016

Postat 22 September 2016 - 10:52 PM

Instinctul nu m-a tradat niciodata cu toate ca citisem ce s-a scris despre tine,de aceea ti-am facut vizite si am sa-ti mai fac.Sa mai stai pe la noi.Spor.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 anneanne23

anneanne23

I.O.ANA

• Maistru Curvar
    • 60 Postari:
    • Inscris la:
      18 September 2016

Postat 22 September 2016 - 11:10 PM

Va multumesc tuturor celor ce ati vazut in mine o fata cu coloana vertebrala si ati avut incredere... cu toate ca eu am ales sa imi fac banii mei in felul asta nu sunt o disperata dupa bani si nu as fi pus si nici nu as pune in pericol sanatatea cuiva pentru bani NICIODATA. ....va pup  :kiss3

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

2 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Bing (1)