Sari la conținut

Regim hotelier Braila


Postări Recomandate

  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Normal ca nu poti, ghiolbane, ca nu te duce mintea.

 

Mananci la cacat de peste 3000 de postari (in mai putin de 7 luni!).

 

PS Incep sa cred ca esti obsedat de Miskin, la cat de des il amintesti.

Uzăr-popou aka winehaus-pulamea, îmi cer scuze, acum realizez că, de fapt, era corectă postarea cu "nu ne interesează"...

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Pana la urma pt o fata care face o deplasare in alt oras e lucru mare sa poate gasi usor o locatie unde stie ca proprietarul nu-si baga nasul sau nu o da afara daca cumva afla.. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Pana la urma pt o fata care face o deplasare in alt oras e lucru mare sa poate gasi usor o locatie unde stie ca proprietarul nu-si baga nasul sau nu o da afara daca cumva afla.. 

 

Si daca tatianasultanapulamea inchiriaza apartamentul sau ce o fi aia la o fata si trimite sturionii din br. sa depuna icre acolo...asa o fi bine? PLM, aia merg la sigur...o fata singura, in alt oras...cine o ajuta ? ( bineinteles tatianasultanacusturioniidin braila).

Bagi tu mana in foc ca nu-i asa? Stii ca de multe ori necazul vine sub forma de ajutoor...

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Si daca tatianasultanapulamea inchiriaza apartamentul sau ce o fi aia la o fata si trimite sturionii din br. sa depuna icre acolo...asa o fi bine? PLM, aia merg la sigur...o fata singura, in alt oras...cine o ajuta ? ( bineinteles tatianasultanacusturioniidin braila).

Bagi tu mana in foc ca nu-i asa? Stii ca de multe ori necazul vine sub forma de ajutoor...

Stimate domn, nu am legatura cu sturionii de care zici si in momentul in care o fata din alt oras doreste sa vina in vizita la braila, impreuna cu RH va primi cu siguranta si lista cu persoanele de evitat, ca sa nu treaca prin ce am trecut eu. Am mai ajutat o fata in Br si apoi ma lovit pe la spate. Pe fetele din Br nu le ajut, dar pe cele care doresc sa vina in vizita, le voi da toata lista mea de evitat ca sa nu primeasca pe toti dementii, betivii si violentii. Asa ca..... las-o mai usor cu "sturionii", ca n-am treaba cu ei.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Lumea vorbeste ca tu ai fi popandaul forumului ... cum te simti in aceasta postura?

Lumea mai suge şi pula..... da' fiecare cu gusturile lui =))

  • Like 4
  • Minus 15
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...