Sari la conținut

a aparut ceva nou si frumos


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

0746424561 !!!!!!!!!!!!!!!

 

@playgirl

Ce inseamna culoarea rosie si acel semn de exclamare ??? La o cautare dupa nr de tel nu am gasit nimic suspect, stii ceva legat de domnisoara respectiva ?

 

@Poznai

De unde stii ca e scumpa? Ai vb ceva cu ea ? Zi-ne si noua preturile daca esti informat si amabil

  • Like 2

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Era pentru @Poznai, deschide topice fara nr de tel, anunturile se sterg sau sunt repostate si dupa linkul respectiv n-o mai gasesti. :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Impulsionat de ce am vazut in poze, i-am facut "sirenei" o vizita in miez de noapte. Desi ma asteptam sa fiu dezamagit de ce voi gasi la fata locului...surpriza...desi tipa e miniona, e proportionata f bine, sani mari,fund futabil, tatuaje, iar pe langa piercingul vizibil in poza, mai are unul in limba...deci numa' buna de fut€t.

Oral: 9, deep, scuipat...are potential fatuca

Normal: 8, schimbat mai multe pozitii, se misca bine.

Fizic: 9, dupa cum am spus mai sus, desi tipa e miniona nu duce lipsa de "dotari".

GE: 8, desi initial este cam distanta, accepta FK si dc stii cum sa o "starnesti" se implica.

Locatie: 9, garsoniera cu toate dotarile corespunzatoare desfasurarii actiunii in conditii optime ( apa calda, prosop, ac). Blocul turn vis-a-vis de penny, tiglina.

Cadou: confidential, 100-numarul, 200 ora, 250 ora - total.

 

Cu siguranta voi reveni, are potential tipa si cred ca ar mai fi cineva de pe forum interesat de ea...are cateva tatuaje interesante plus piercingurile.

  • Like 6
Link spre comentariu

Salut.

Hai sa va zic si eu cate ceva despre intalnirea mea cu aceasta scumpa domnita estera.

Deoarece sunt in contradictoriu total cu ce sa scris mai sus am sa va rog sa ma credeti pe cuvant ca nu e un pamflet si aveti de ales daca veti merge sau nu eu va scriu ce decideti voi e problema voastra. Se vede totusi in activitatea mea de pe forum ca sunt impartial si nu tin cont de ce scriu altii inaintea mea.

 

Revin la estera. Acum vreo 3 zile sun la numarul din acest topic si raspunde dominta putin amortita si stabilim intalnirea care avea sa se petreaca in 15 minute la locatia ei de la parc viva in apropiere de penny sau centru de donari. Acele 15 minute erau pentru a se dezmetici ca abia sa trezit.

Am ajuns in locatie si gasesc domnisoara din imagini intradevar o suberbitate de fetita miniona la vreo 20 de anisori sanii abia ii incapeau in sutien si un fundulet numai bun de penetrat. In mintea mea credeam ca am pocnito...

Trec in revista serviciile care lea zis asa de repede ca nam apucat sa le tin minte oricum nu ma intereseaza tot ce ma interesat ca am dat 100 de lei de pomana pe un oral ne si normal prot.

Cum eram venit de la munca cer la dus la care surpriza dimnisoara nu are prosoape ca are unu dar e al ei si nu il da dar e unu la baie va trebui sa ma multumesc cu ala. Ba fratilor am mai fost la futut dar prosop mai mic ca ala care lam gasit eu la dus nam vazut ziceai ca e carpa de bucatarie putin mai mare. Mai departe e lesne de inteles ca era ud fleasca. Fac dusul pana la urma si ies din baie ud prosopul ala lam folosit pentru a ma sterge de la genunchi in jos. Imi pare rau pentru cel care a fost dupa mine daca la folosit pentru fata.

Pacat de locatie ca arata binisor apartamentul dar la capitolul igiena personala praf.

Si revin in camera de actiune si o vad pe vaca de estera tolanita in pat pe parte ca un betiv tragand agale DINTRUN JOINT. Am uitat sa va zic asta a fost inteoegera eu merg la dus ea fumeaza nam banuit ce. Si vorbesc foarte serios era o tigara lunga stil carpati fara insemn de marca filtru alb rulat la mot si mai mirosea si ca dracu. Daca ati vazut sau fumat joint veti recunoaste aspectu nam nici un motiv sa va mint.

Eu stateam pe marginea patului si ma uitam uimit la superbitatea care o credeam cand am intrat pe usa si depravata care statea acum in fata mea cu cacatu eu de joint in gura.

A mai tras un fum si hai sa ne apucam de chestii mai serioase.

Incepe cu oral. Cel mai prost oral ever daca faceam o laba ieseam mai bine mai multumit si cu ceva banuti in plus. Oralul era de forma asta pula o freca cu 3 degete si capu il morfaia un pic in gurita. Asta nu e oral fratior nici macar laba nu e laba se face cu palma nu cu e degete. Norocu ei ca arata bine ca sa sculat repede si hai sa trecem la normal.

 

Aici vine partea cea mai interesanta la normal. Se apleaca domnita la sertar si scoate un prezervativ si acel suriu de care zicea un coleg mai sus si taie marginea. Eu unu am ramas prost cand am vazut acel cutit avea lama cel putin 20 de centimetri. Norocul ei a fost ca pe la munca am contact des cu astfel de arma alba si am recunoscut marca de cutit care binentels era o chinezarie dar marimea lui inspira teama si cum amalgamu de evenimente de pana aici adica nervi la dus joint si marimea cutitului eu unu in secunda 2 o bateam deo nenoroceam decat eu nenorocit mai bine ea.

Normalul banal pus caciulita dai doggy rapid finalizez in balon si hai sa plec ca deaja eram scarbit. Oricum chiar daca stateau alfel lucrurile pana aici aveam sa am parte de un normal banal fara implicare din partea ei gemete onduleuri doar statea ca vaca si eu dadeam intransa va zic deoarece acel rapid de la inceputul paragrafului a insemnat 5 minute deajuns sami dau seama cum ar fi fost actiunea chiar daca o tineam mai mult.

Note.

Locatie 3

Oral 2

Normal 3

Aspect fizic pacat de el 8

Am uitat sa va zic din discutii domnita e din bacau sfatu meu ducase invartita inapoi la bacau. La aspectul fizic sanii mari nimic de zis dar aspecul lasat chiar as putea zice pan la buric si la atingere nici un pic de fermitate lucru rar intalnit la 20 de ani mai degraba la 40 dupa 2 copii inca un lucru care nu puteti vedea in poze.

Daca credeti ca va mint cu ceva si recenzia care am scriso aici nu e reala lasati un mesaj privat ne intanim in oras si sunt dispus sa jur cu mana pe biblie ca la tribunal ca tot ce am scris mai sus e pe bune si nam inventat sau visat nimic.

 

Concluzia clar de evitat. Si propun a se marca cu rosu aprins topicu e o teapa in stil mare.

  • Like 10
Link spre comentariu

La inceput ai zis ca e bunaciune, dupa care la sfarsit nu mai terminai cu criticile la adresa sanilor.

Pai cum e?! Bunaciune cu sani lasati sau cum?

La aspectul fizic sanii mari nimic de zis dar aspecul lasat chiar as putea zice pan la buric si la atingere nici un pic de fermitate lucru rar intalnit la 20 de ani mai degraba la 40 dupa 2 copii inca un lucru care nu puteti vedea in poze.

Daca te uiti la paragrafu asta si citesti cu atentie eu zic ca ar fi trebuit sa iti dai seama cum sta treaba dar hai sa te lamuresc.

Ai 1 an pe forum si ar fi trebuit sa stii ca o recenzie trebuie sa contina si detalii despre aspectul fizic. Asta era politica mai veche a forumului cand nu aveai posibilitatea sa belesti fasolea la o imagine dea fetei pe care urmeaza sa o vizitam. Acu neam mai modernizat si noi fetele sunt mai dezghetate avem imagini facem recenzii mai moderne la ce plm sa mai trec o descriere sa umplu randu cand de fapt ai o imagine care tio arata exact cum e. Acum trec doar niste detalii care nu le poti vedea in poze(ex. Imagine trucata, veche de 10 ani, avantajeaza, sani mai lasati etc..)

Concluzia uitate la imaginile ei de pe topic si completeaza ce ai vazut cu ce am scris... acu teai lamurit?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...