Sari la conținut

sexy lady milf


Postări Recomandate

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Salut salut.

 

Khmmhmm...

Am avut azi ocazia sa lucrezi din nou. Spre drum catre Carei domana statea la stop. Primadata credeam ca e pe drum catre casa. dar nu. cere sa duc pana in carei. eram de acord oricum eram pe drum incolo . In 5 minute intreba ceva defapt incerca , vorbea in soapte , IN SOAPTE , incepea sa fie dubios treaba....pe drum tot in soapte vb. si zicea ca eu sunt prea obosit ca il aud soptind......serios........in fine , Undeva pe la moftin ma intreaba daca nu vreau sa fac ceva cu ea. Pffff de ce nu , si asa ca parea in pic ZIZI o partida ii o partida se numara orcium. Neam inteles in 20 de lei si drum pana Carei. defapt atatea cerea si nu ziceam ca dau mai mult , ma rugat sa trag pe dreapta pe un drum mai ascuns. zis facut . Pe o clipa mi a zburat prim minte ca s-ar putea sa fie ZIZI de tot si in loc de sex ma aleg cu un cutit sau ceva . dar deja se descuia nasturile de la camasa SI TOT SOPTIND vorbea ( inca mi se ridica parul pe spate , serios )  mi am pus imaginatia la o parte si sa dam drumul. Sa dezbracat : ii Milf , are vreo 40-45 aprox . blonda vopsita , bronz natural fiind mai la provincie banuesc de la lucru . sani frumosi si mari  , cupa D si nu-i lasat , mai jos paros , foarte paros.....Dar curat fara mirosuri.........dupa vizita optica mam ales cu oral neprotejat . ( mai bine nu faceam ) Nimic. defapt ceva gen.....mai bine nu zic . NU CERETI ORAL. il rugap sa trecem la un doggy ca poate ma descurc eu mai bine cu ea decat ea cu mine , zicea ca nu are prez la ea .......Am eu.......spre fericire cum il ating acolo ramane fleasca , deci aluneca bine .......dar arca ar fi o stanca.....AAAAAAaaaaaa.......cu ce te ai eles pulica.......dar stiti cum e . 20 de lei ii 20 de lei .....fiind sini foarte ok mam agatat de ele si dai ce iese prin furtun . o aciune de 10 min pe jumate cu scarba pe jumate cu frica ca cand scoate cutitul sau toporul ....inca ceva tot soptind vorbea......brbbrbrrrr.......repede la imbracat si fiind gentlaman l-am asteptat sa se curete bla bla bla cigara bla bla . Ea nu fumeaza deca 1 max 2 fum restul tine tigara in mana si scrumeaza in geanta , si soptea....Brr........da parul de pe spate trebe sal tund . l-am dus pana in carei unde vroia sa ma invite la un BAR....tot soptind.......ca in filme aia de groaza ........si ramai fara vreun picior sau mana.....I-am multumit de invitatie si de servici si ziceam larevedere......si nu ,nu scapeam, tot in soapte INSISTA sa trec la carcima cu ea . L-am ignorat si iam deschis usa de la masina si pedala .

 

 

Concluzie  : Ce ii ieftin in domeniul respectiv are si motivul.  Daca cauti un MILF mai bine cauta altundeva ( Prin costinesti sapt trecuta zilnic gaseam pe plaja cate una , si nu erau de pe anunturi , pur si simplu le placea daca le-ai folosit ca si o bucata de carne, ele ziceau expresia respectiva nu eu , eu incercam in varianata classica cu coktail si de ala grele cand intreba ca trecem la pat sau vrei sa bei... ) in fine . Daca nu incercam nu stim . eu am fost primul care recunaste ca sa ales GRESIT. Trageti si voi concluzia si cautati ceva de calitate pe tema de MILF , Nu de alta dar afara de plaja nu am avut de Mult o matura sanatoasa.

 

Multumesc pt atentie si bafta

  • Like 3
Link spre comentariu

Aci 2 săptămâni apărea un anunț pe publi24 de genu" vrei amanta perfecta dorești să o întrețină....."

Mă pune dracu si scriu fetei ( nu lăsase nr de telefon) vorbesc vreo oră și zice că face de toate la ora da nu are locație.... întreb ca înseamnă de toate si zice oral si normal protejat...

Întreb: anal? Da doar ca e începătoare si daca am răbdare cu ea face ai anal!

Întreb: scor? Zice 150 ora (sex total)

Fascinat de descoperire o rog trimită niște poze cu ea( am uitat sa menționez , zicea că are 21 ani) , să nu am vreo surpriză neplăcută!!!

http://media.publi24.ro/attachments/20160705/2042/IMG_20160705_213538.jpg

Sper sa se vadă și poza.....

 

 

Din poze reiese o femeie wow,milff nu grasa,numa bună....

Mânat de hormoni stabilesc să ne întâlnim în acea seară, ea de acord doar ca zice că e timidă si ca nu a mai făcut asta si ca sa nu am mari așteptări si ca nu-i frumoasă...pna mea în gandu meu...la cum arăți te iau pe la spate si bine a fi.....

Ajung în jur de miezu nopții la locu stabilit( am uitat sa va spun ca intre timp mi-a dat nr de telefon si am vb la telefon) , o văd o gagica bruneta,buna si zic ba ea e...o sun văd că răspunde ,eu fiind la 20 m de ia si o îndrum si invit spre mașină!

Ajunge, deschide ușa și bommmm....

 

Mama cea mai urât, pardon oribilă femeie pe care am văzut în viața mea.... m-am speriat va jur...

Pt moment man blocat câteva secunde, nu am avut reacție...

Ea a început să-mi explice că mai zis că nu-i frumoasă și de alea da pula mea era cu adevărat monstru,

Am rugato să coboare deși ea insista să facem ceva' si am demarat în trompa....

Sincer mi-am promis că nu mai experimentez niciodată, ori merg la sigur ori nu merg deloc...

 

Va salut si spor la dat la buci

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Salut.

Stiu ca nui loc de terapie aici dar Multumesc in numele tuturor partajarea experientei neplacute. De unde mama dracului sa stim ca e de evitat daca nu avertizam unu pe altu. Dar asa e filmul cu momente placute si mai putin placute.

 

Haidati fratilor ca stiu ca puteti .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Aci 2 săptămâni apărea un anunț pe publi24 de genu" vrei amanta perfecta dorești să o întrețină....."

Mă pune dracu si scriu fetei ( nu lăsase nr de telefon) vorbesc vreo oră și zice că face de toate la ora da nu are locație.... întreb ca înseamnă de toate si zice oral si normal protejat...

Întreb: anal? Da doar ca e începătoare si daca am răbdare cu ea face ai anal!

Întreb: scor? Zice 150 ora (sex total)

Fascinat de descoperire o rog trimită niște poze cu ea( am uitat sa menționez , zicea că are 21 ani) , să nu am vreo surpriză neplăcută!!!

http://media.publi24.ro/attachments/20160705/2042/IMG_20160705_213538.jpg

Sper sa se vadă și poza.....

 

 

Din poze reiese o femeie wow,milff nu grasa,numa bună....

Mânat de hormoni stabilesc să ne întâlnim în acea seară, ea de acord doar ca zice că e timidă si ca nu a mai făcut asta si ca sa nu am mari așteptări si ca nu-i frumoasă...pna mea în gandu meu...la cum arăți te iau pe la spate si bine a fi.....

Ajung în jur de miezu nopții la locu stabilit( am uitat sa va spun ca intre timp mi-a dat nr de telefon si am vb la telefon) , o văd o gagica bruneta,buna si zic ba ea e...o sun văd că răspunde ,eu fiind la 20 m de ia si o îndrum si invit spre mașină!

Ajunge, deschide ușa și bommmm....

 

Mama cea mai urât, pardon oribilă femeie pe care am văzut în viața mea.... m-am speriat va jur...

Pt moment man blocat câteva secunde, nu am avut reacție...

Ea a început să-mi explice că mai zis că nu-i frumoasă și de alea da pula mea era cu adevărat monstru,

Am rugato să coboare deși ea insista să facem ceva' si am demarat în trompa....

Sincer mi-am promis că nu mai experimentez niciodată, ori merg la sigur ori nu merg deloc...

 

Va salut si spor la dat la buci

 

 

buna, poti sa lasi o modalitateprin care o putem contacta??? (tel, adresa de mail...)

Link spre comentariu

Scuze da concediu nu mă lăsa să intru pe aici....

Din păcate fata a zis că nu vrea să ajungă pe site( deși eu i-am propus asta) si am să-i respect dorință

Plus ca am văzut că și-a șters anunțurile finca nu mai prestează....

Sorry da nua i pierdut nimic,...crede-ma

Link spre comentariu
Vizitator torres95
Reputație: 0

În ce zona mai precis ai dat de acele milf în Costinești?ai un nr de tel ceva?mâine merg și eu în Costinești și nu am găsit nimic....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...