Sari la conținut

❤❤❤❤❤❤Monica Ciresica 0720583034 ❤❤❤❤❤❤


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

in urma cu ceva vreme la Constanta te-a vizitat un prieten pe tine si sora ta mai mare Irina Pitika. A aflat ca erai **spam editat** atunci. Intre timp ai devenit majora?

A crescut intr-un an cât altele-n 7, :-) :-) :-).
Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...

Din pacate pentru cine? Poate pentru tine. Pana la o alta recenzie pozitiva :lol: vezi ca angajeaza la McDonald's. Dupa ultima recenzie pe care ai si confirmat-o, cred ca trebuie sa inveti sa spui frumos "Buna ziua! Ati comandat?" :bye

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

 

Am fost si eu la monica zilele trecute, cred ca marti mai exact.

Am ajuns destul de usor zona centrala. Apartamentul ok nu sunt de obicei foarte pretentios doar daca e dezastru. Am fost poftit in dormitor, o camera cu un pat mare, saltea ok luníka difuza, si vreo doua oglinzi interesante.

 

Domnisoara, scunda nu stiu exact cat, dar nu cred ca are 1,65 cum sa mai scris, imbracata destul de banal dar sa scuzat ptr asta.

 

Am mers la dus, si aici a aparut primul mínus, nu a avut niste papuci si mi-am udat ciorapii fiind úd pe jos, dar la plecare se uscasera.

Revenit in camera sa dezbracat si am observat intradevar pe burta o cicatrice destul de mare, nu stiu exact ce era. A inceput cu un oral protejat, nimic special, macar nu a folosit mainile.

 

Am continuat destul de rapid cu un normal, nu inainte sa plece dupa lubrifiant pe care il uitase in alta camera,un alt mínus.

 

Normalul a fost pe la spate, ea pe marginea patului in genunchi, nici asta nu a durat foarte mult avand nu stiu ce problema, o durea nu stiu exact, precizez ca instrumentul meu ešte normal, fapt ptr care am continuat cu anal, am inceput mai usor,dar destul de repede sa acomodat si mi-a zis ca má pot desfasura cum vreau.

 

Am mariť ritmul din ce in ce mai mult, fara nici un comentariu, sa descurcat mai bine la anal decat la normal. Finalizat in cauciuc.

 

Am platiť 250 ptr o fin cu anal inclus. Am inteles ca la es fin ešte de 20 min si nu 30, daca vrei 30 min costa onda 50 ron. Nu stiu exact cat am stat, dar nu má grabit deloc.

 

Note:

 

Locatie 8

Aspect. 7,5. Scunda dar sani frumosi de pustoaica, si nu cur pe care il punctez cu 9

Atitudine 8,5 a fost ok, trebuie mai multa atentie la nici detalii

Oral. 6,5 faptul ca ešte protejat, si nu insista mai mult,

Normal 6 pasarica e buna de trás pe cosor, dar am fost oprit mult prea repede

Anal 9,5. Aici a fost punctul forte, si un cur numai Bun

 

De Revenit?

 

Da, dar nu la aceste tarife.

Asa cum a recunoscut si ea mai are de invatat, dar nu pe banii mei.

Monica, tot ce ti-am "reprosat" mai sus nu a fost cu rautate, doar aspecte pe care le poti imbunatati pe viitor.

 

Spor.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am fost si eu la monica zilele trecute, cred ca marti mai exact.

Am ajuns destul de usor zona centrala. Apartamentul ok nu sunt de obicei foarte pretentios doar daca e dezastru. Am fost poftit in dormitor, o camera cu un pat mare, saltea ok luníka difuza, si vreo doua oglinzi interesante.

 

Domnisoara, scunda nu stiu exact cat, dar nu cred ca are 1,65 cum sa mai scris, imbracata destul de banal dar sa scuzat ptr asta.

 

Am mers la dus, si aici a aparut primul mínus, nu a avut niste papuci si mi-am udat ciorapii fiind úd pe jos, dar la plecare se uscasera.

Revenit in camera sa dezbracat si am observat intradevar pe burta o cicatrice destul de mare, nu stiu exact ce era. A inceput cu un oral protejat, nimic special, macar nu a folosit mainile.

 

Am continuat destul de rapid cu un normal, nu inainte sa plece dupa lubrifiant pe care il uitase in alta camera,un alt mínus.

 

Normalul a fost pe la spate, ea pe marginea patului in genunchi, nici asta nu a durat foarte mult avand nu stiu ce problema, o durea nu stiu exact, precizez ca instrumentul meu ešte normal, fapt ptr care am continuat cu anal, am inceput mai usor,dar destul de repede sa acomodat si mi-a zis ca má pot desfasura cum vreau.

 

Am mariť ritmul din ce in ce mai mult, fara nici un comentariu, sa descurcat mai bine la anal decat la normal. Finalizat in cauciuc.

 

Am platiť 250 ptr o fin cu anal inclus. Am inteles ca la es fin ešte de 20 min si nu 30, daca vrei 30 min costa onda 50 ron. Nu stiu exact cat am stat, dar nu má grabit deloc.

 

Note:

 

Locatie 8

Aspect. 7,5. Scunda dar sani frumosi de pustoaica, si nu cur pe care il punctez cu 9

Atitudine 8,5 a fost ok, trebuie mai multa atentie la nici detalii

Oral. 6,5 faptul ca ešte protejat, si nu insista mai mult,

Normal 6 pasarica e buna de trás pe cosor, dar am fost oprit mult prea repede

Anal 9,5. Aici a fost punctul forte, si un cur numai Bun

 

De Revenit?

 

Da, dar nu la aceste tarife.

Asa cum a recunoscut si ea mai are de invatat, dar nu pe banii mei.

Monica, tot ce ti-am "reprosat" mai sus nu a fost cu rautate, doar aspecte pe care le poti imbunatati pe viitor.

 

Spor.

am sa tin cont de tot ce ai scris. mersi frumos pentru recenzie

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

am sa tin cont de tot ce ai scris. mersi frumos pentru recenzie

Si mai frumos ar fii sa ii dai jum din bani inapoi,si sa ii spui:"uite jum din bani pt ca nu m-am ridicat la standardele fetelor care se fut pe 250 ron"!!

Sa ai o zi buna!!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum vreo doua trei saptamani am bifat si eu pe la domnisoara. Tinand cont ca am vazut pozele de pe aici, ma asteptam sa gasesc cam tot asa si acolo.

Se pare ca m-am inselat un pic mai mult, are niste vergeturi pe abdomen inestetice chiar mie personal chiar nu imi plac. Si acum ar zice ea ca m-am dus sa o fut nu conteaza cum arata ea. Ba conteaza atat timp cat am platit 250 lei pentru o ora, ca alfel gaseam o galagie de fete la 100 lei ora. Avantajul ei e ca e tanara, miniona. Am inceput cu un dus, nu mai tin minte daca a facut si ea. In timpul primei finalizari ne-a deranjat colega ei Irina de 2 ori, nu stiu ce nu gasea. In fine pe mine nu m-a deranjat poate pe altii ii deranjeaza tinand cont la cat se plateste. Finalizarea numarul 2 nu a mai avut loc si nici nu a insistat.

Locatie: 6 caldura afara mon cher, nu are aer conditionat. baia are tot ce ii trebuie.

Fata    : 6 vergeturile alea o trag in jos cum am specificat, in rest arata ok.

Corp    : 8

Oral     : 6 e placut, e protejat dar nu il face prea mult pe motiv ca ii vine sa stranute de la prezervativ,

Normal : 5 tinand cont ca am o pula medie, m-am simtit ca o scobitoare intr-un pahar ca sa fiu mai elegant, se poate sa fi fost din cauza lubrifiantului sa zicem.

GFE     : 7 incerca, doar incerca sa isi faca placuta prezenta.

 

Achitat 250 lei, stat aproximativ 60 minute.

In concluzie, eu unul nu prea as recomanda la banii astia nu se merita, gasesti ceva mult mai bun.

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Tare asta cu stranutatul de la prezervativ:) :) :) :)

Acum vreo doua trei saptamani am bifat si eu pe la domnisoara. Tinand cont ca am vazut pozele de pe aici, ma asteptam sa gasesc cam tot asa si acolo.

Se pare ca m-am inselat un pic mai mult, are niste vergeturi pe abdomen inestetice chiar mie personal chiar nu imi plac. Si acum ar zice ea ca m-am dus sa o fut nu conteaza cum arata ea. Ba conteaza atat timp cat am platit 250 lei pentru o ora, ca alfel gaseam o galagie de fete la 100 lei ora. Avantajul ei e ca e tanara, miniona. Am inceput cu un dus, nu mai tin minte daca a facut si ea. In timpul primei finalizari ne-a deranjat colega ei Irina de 2 ori, nu stiu ce nu gasea. In fine pe mine nu m-a deranjat poate pe altii ii deranjeaza tinand cont la cat se plateste. Finalizarea numarul 2 nu a mai avut loc si nici nu a insistat.

Locatie: 6 caldura afara mon cher, nu are aer conditionat. baia are tot ce ii trebuie.

Fata : 6 vergeturile alea o trag in jos cum am specificat, in rest arata ok.

Corp : 8

Oral : 6 e placut, e protejat dar nu il face prea mult pe motiv ca ii vine sa stranute de la prezervativ,

Normal : 5 tinand cont ca am o pula medie, m-am simtit ca o scobitoare intr-un pahar ca sa fiu mai elegant, se poate sa fi fost din cauza lubrifiantului sa zicem.

GFE : 7 incerca, doar incerca sa isi faca placuta prezenta.

 

Achitat 250 lei, stat aproximativ 60 minute.

In concluzie, eu unul nu prea as recomanda la banii astia nu se merita, gasesti ceva mult mai bun.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum i-am gasit si eu anuntul pe publi24 si "controland" numarul de telefon,am vazut ca este de ceva vreme prin Bucuresti.

 

P.S In anuntul ei,specifica ca locatia o are in zona Tineretului.

post-62705-0-35874800-1470061341_thumb.png

post-62705-0-39108400-1470061362_thumb.jpg

post-62705-0-36164100-1470061364_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

hei, astazi este ultima mea zi in bucuresti, sper ca v-am  o impresie destul de buna . sper sa ne mai reintalnim... http://emojipedia-us.s3.amazonaws.com/cache/54/01/54012f6264942f32f27114f45068fb87.pnghttp://emojipedia-us.s3.amazonaws.com/cache/54/01/54012f6264942f32f27114f45068fb87.pnghttp://emojipedia-us.s3.amazonaws.com/cache/54/01/54012f6264942f32f27114f45068fb87.png

post-197776-0-15027000-1470221982_thumb.jpg http://emojipedia-us.s3.amazonaws.com/cache/54/01/54012f6264942f32f27114f45068fb87.png

post-197776-0-13612400-1470222020_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...