Sari la conținut

Nicole / 0749655512


Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

am fost la ea in urma cu ceva vreme de vreo 2-3 ori, e putin plinuta, cui nu-i plac femeile plinute sa nu mearga. fata e foarte de treaba, poti vorbi cu ea, se implica in ceea ce face, de fiecare data am plecat multumit de la ea. serviciile ONP-CIM. nota 9,umed ,deep,cu atentie la oo,, la NP, se implica, schimba pozitii, nu maraie, e docila, face tot ce spui. e ok fata. care vrea o fata plinuta, o recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD

Am fost si eu la doamna. Am sunat programat in 15 min. Zona capitan ignat aproape de piata obor . Garsoniera mica parter. Actiunea a inceput cu un masaj pe spate cu putin ulei nimic spectaculos , timp in care vorbea intruna despre clientii ei si suna telefonul in draci zici ca era serviciul de urgenta. Dupa 5 min de frecat pe spate zice na hai sa vedem ce facem ,ma intorc pe spate si il ia pe jr la smotocit cu o viteza de lamborghini de ultima generatie il inghitea si il scotea pana sa facut mare dar sincer aveam ceva emotii ca ramane mic. Am incercat sa-i explorez piersicuta si sa vezi surpriza mirosea a pisu (vaiii) naspa apoi a pus guma si dai ca surdu in duba si ma tragea de fund sa ma stimuleze am finalizat pana la urma dupa care a raspuns la urmatorul client. Din punctul meu de vedere jalnic de revenit sigur nu. Locatie 6 masaj 5. ON 6. NP 6 ,.tipa are cam 1,60 si 70 - 75 kg . Poze reale. Are cam 35 ani

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

am fost saptamana trecuta . am stabilit intalnirea la tel . ON-50ron , ON+NP-70 accepta si finalizare orala dar nu ii inclusa in tarifele standard . fata ii ok ca si atitudine . Cu niste kg in plus , sani mari . fund bombat

Eu am ales un oral pe care la executat destul de bine ,deep, lins pe coaie , scuipat , ... finalizarea a fost pe sani la NP nu mam bagat ca sigur mi se culca jokeru'

locatia:7(apartament cu o camera foarte mic)

gfe:8.50

ON:8

nu cred ca o sa mai revin

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...