Sari la conținut

Alis 0764324432 /0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:around
  • Oras:around

hai sa facem o programare pentru miine si iti mai explic eu cum stau lucrurile si cum poti rezolva elegant problema .

iti voi trimite un sms cu nr meu , pentru ca am incercat de 3-4 zile sa te contactez dar nu reusesc deloc sa te prind la telefon .

am o pasiune pentru fetele la inceput de cariera si daca nu am gresit atunci cind ti-am zis ca esti noua ,inseamna ca inca am nasul fin .

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Super bine m-am simtit la domnisoara Alis. Locatia pe Bratianu dupa Cora, foarte curata, sapunul lichid era plin, pe lenjerie m-am asezat cu incredere. Mi-au placut copanele si curul lui Alis. Sanii sunt micuti, suficient cat sa ai ce sa iei in gura. :) Este destul de inalta. Am primit un oral foarte bun, fara maini, am si impins-o putin spre deep cat am simtit ca poate. Daca mai insistam putin posibil sa fi terminat asa. Si nu termin aproape niciodata numai din oral.  Apoi un normal vreo 2 pozitii, de remarcat cu ea caprita, senzatie. Finalizare orala. De revenit.

 

Note:

Locatia:8 cam departe de centru dar curata, e greu de gasit ceva central vara, de inteles

Oral: 9 ce trebuie

Normal: 9,5 mi-a placut mult pe la spate, s simte bine, stramta

GFE: 8,5 e la inceput fata, poate sa creasca mult, incearca sa se faca placuta

Anal: nu s-a putut desi e mentionat ca incearca, poate pe viitor

 

Amenda: 100/200

 

Pozele sunt reale, o puteti trece la testate.

  • Like 9
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Daca te suna vreunul si zice ca vine apoi se da lovit salvezi numarul labetelui ca "tepar" si data urmatoare cand suna ii dai cu flit. Nu trebuie sa mananci un kil de fosfor ca sa poti face asa ceva.

 

 

Ai perfecta dreptate am trei săptămâni in domeniu si ma străduiesc din răsputeri sa a.i mulțumesc pe toți dar credema ca multi sau majoritatea îmi spun ca vin in 20 Min sau 30 Min si eu ai aștept dar iei nu vin si daca ami Spun ca vin in 20 de min si ei ajung dupa 45 min eu intre timp ma ocup nu ai pot astepta la nesfarsit scz asta nu înseamnă ca sunt toti neserioși si nu respecta programările sunt si oameni punctoali si imi cer mii de scz celui care a venit aseară si eram ocupată am sa ma străduiesc sa nu se mai întâmple asta va pupăcesc pe toți :*

Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

si cred ca ai nevoie si de citeva poze noi, din cite observ, ai un corp bine cladit , cred ca esti destul de fotogenica si s-ar putea sa ne imprietenim .

sai mai bine isi face niste selfiuri k sigur o sa iasa mai bine ba pulifricule

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

:)))

obi deci ce sa mai...ea face programare la tine,nu tu la ea!

mai fata, adica el sa scrie aici ziua si ora,iar tu atunci sa deschizi telefonul? daca vedem ziua si ora sunam toti! cere-i sa scrie si de pe ce nr va suna!

nu se face asa! ori suntem serioase ori nu mai suntem!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Codule am nr lui obi deja memorat si are prioritate ;) si codule te aștept și pe tine sa vi sa rupem patul nu , numai să suni 😘

mersi! e tentant,dar daca ai nr lu' obi si el tot nu poa sa dea de tine desi are prioritate, atunci ce sa mai zic de mine? nu stiu,voi vedea.inca ma mai gandesc;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...