Sari la conținut

Alis 0764324432 /0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am sunat-o pe aceasta domnisoara si printr-un noroc chior m-am si intalnit cu ea.Prestatia si atitudinea ei sunt ireprosabile si nu mai este nevoie de nicio recomandare din partea mea(ii dau nota 10 fara nicio exagerare).Cei care au vizitat-o stiu despre ce vorbesc,celorlalti nu le ramane decat sa-i faca o vizita sa se convinga. Halatul e cel specificat dar eu i-am dat mai mult. De revenit voi reveni in mod cert cand voi avea posibilitatea.

hey îți mulțumesc pentru vizita și pentru apreciere te pup și te mai aștept 😘😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Neața Disponibilă pana la ora 23:30😘

 

Èšin sa anunț ca prețurile mele vor rămâne ne schimbate pe tot sezonul 100 RON nr - 200 RON ora programul meu este de luni pana sâmbătă dela ora 9:00-23:30 serviciile mele sunt următoarele !!

 

ON/OP

 

CIM/COB/COF

 

NP

 

FK

 

69

 

GFE

 

Sex între sâni

 

Masaj erotic / relaxare

 

Uro doar activ

 

Anal protejat in funcție de mărime

 

Și sunt deschisă la propuneri va pupacesc 😘

Neața Disponibilă pana la ora 23:30 😘
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Neața Disponibilă pana la ora 23:30😘

 

Èšin sa anunț ca prețurile mele vor rămâne ne schimbate pe tot sezonul 100 RON nr - 200 RON ora programul meu este de luni pana sâmbătă dela ora 9:00-23:30 serviciile mele sunt următoarele !!

 

ON/OP

 

CIM/COB/COF

 

NP

 

FK

 

69

 

GFE

 

Sex între sâni

 

Masaj erotic / relaxare

 

Uro doar activ

 

Anal protejat in funcție de mărime

 

Și sunt deschisă la propuneri va pupacesc 😘

Neața Disponibilă pana la ora 23:30😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineata,

 

 

 

Dupa cum am postat la prima recenzie, am revenit la Alis care inca odata mi-a confirmat impresia deja facuta la prima vizita ....excelenta !!!

 

E o fata exceptionala cu mult bun simt si care te face sa te simti bine oricand indiferent de starea pe care o ai !!

 

Multumesc Alis !! Esti o scumpa !!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineata,

 

 

 

Dupa cum am postat la prima recenzie, am revenit la Alis care inca odata mi-a confirmat impresia deja facuta la prima vizita ....excelenta !!!

 

E o fata exceptionala cu mult bun simt si care te face sa te simti bine oricand indiferent de starea pe care o ai !!

 

Multumesc Alis !! Esti o scumpa !!

Mss de vizita și de apreciere te pup 😘
Link spre comentariu

Dupa mult timp petrecut pe acest forum am decis sa o vizitez si eu pe domnisoara.Am sunat pe la ora 11 am facut o programare pe la ora 14:20 atunci puteam ajunge.la scurt timp mi-a trimis sms ca a intervenit ceva si daca pot la ora 15.Mi-am calculat timpul dupa care am confirmat ca ma pot duce la ora 15.La 14:30 iam trimis si mesaj ca sigur o vizitez.sa favut ora stabilita si am zis sa o sun sa imi dea exact detaliile locatiei.nu mi-a raspuns.am mai asteptat 10 min am zis ca poate are client am mai incercat o data dar tot nimic.si am plecat linistit spre casa cu coaiele umflate

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...