Sari la conținut

Alis 0764324432


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Neața Disponibilă pana la ora 23:30😘

 

Èšin sa anunț ca prețurile mele vor rămâne ne schimbate pe tot sezonul 100 RON nr - 200 RON ora programul meu este de luni pana sâmbătă dela ora 9:00-23:30 serviciile mele sunt următoarele !!

 

ON/OP

 

CIM/COB/COF

 

NP

 

FK

 

69

 

GFE

 

Sex între sâni

 

Masaj erotic / relaxare

 

Uro doar activ

 

Anal protejat in funcție de mărime

 

Și sunt deschisă la propuneri va pupacesc 😘

Neața Disponibilă pana la ora 23:30 😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

ba, desi la inceputurile ei pe forum, o huleam, fara sa o fii cunoscut, pentru o anumita chestie, nu dezgrop mortii, cand am ajuns la ea, desi recunosc i-as da la aspect dupa gustul meu un 7-8, tipa s-a straduit cu mine, nestiind cine sunt, si nici nu vroiam sa ma prezint, stiind ca am avut divergente pe forum. Eh, ajuns in locatie, si fiind intr-o perioada mai dubioasa pentru mine, in care-mi bateam pula de corpul meu la propriu si la figurat, a reusit sa ma faca sa-mi dau drumu de 2 ori, a accept un numar de anal, am penetrat-o cand de bine si adanc si tare am putut, insa n-a carait nimic, si mai ales 2 finalizari intr-o ora, in acea perioada n-am avut nici cu femeia acasa, asa ca...isi cam merita locul in top dupa parerea mea si dupa cum ma tratat in ziua aceea, asa ca lasati-o balta, si eu vroiam sa fiu carcotas dar dupa ce am plecat de la ea,  chiar n-aveam ce sa carai...

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ba, desi la inceputurile ei pe forum, o huleam, fara sa o fii cunoscut, pentru o anumita chestie, nu dezgrop mortii, cand am ajuns la ea, desi recunosc i-as da la aspect dupa gustul meu un 7-8, tipa s-a straduit cu mine, nestiind cine sunt, si nici nu vroiam sa ma prezint, stiind ca am avut divergente pe forum. Eh, ajuns in locatie, si fiind intr-o perioada mai dubioasa pentru mine, in care-mi bateam pula de corpul meu la propriu si la figurat, a reusit sa ma faca sa-mi dau drumu de 2 ori, a accept un numar de anal, am penetrat-o cand de bine si adanc si tare am putut, insa n-a carait nimic, si mai ales 2 finalizari intr-o ora, in acea perioada n-am avut nici cu femeia acasa, asa ca...isi cam merita locul in top dupa parerea mea si dupa cum ma tratat in ziua aceea, asa ca lasati-o balta, si eu vroiam sa fiu carcotas dar dupa ce am plecat de la ea, chiar n-aveam ce sa carai...

hey te pupacesc și a fost prima întâlnire la prima sunt mai reținută sa vezi după ce ne acomodăm cum ies ÃŽntâlnirile te pupacesc și te mai aștept cu toate ca nu te știu :)) 😘
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

hey te pupacesc și a fost prima întâlnire la prima sunt mai reținută sa vezi după ce ne acomodăm cum ies Întâlnirile te pupacesc și te mai aștept cu toate ca nu te știu :))

Nu te acommoda prea tare...ca nu te mai primeste !!!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu te acommoda prea tare...ca nu te mai primeste !!! :laugh2 :laugh2 :laugh2

:))) zăpăcel sunt aglomerata puțin cu programările încerc sa nu le încurc sa nu le suprapun , nu ai avut u norocul sa ma prinzi sti ce zic hai te pup 😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Buna Alis! Ramas surprins plăcut de pozele si de serviciile tale. Am incercat si ieri si azi sa iau legatura cu tine pentru o întâlnire de o oră. Dar fără șanse. Spune-mi te rog cum să procedez sa dau de tine. Te pup si o seară frumoasă. Sper sa ne vedem curând

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna Alis! Ramas surprins plăcut de pozele si de serviciile tale. Am incercat si ieri si azi sa iau legatura cu tine pentru o întâlnire de o oră. Dar fără șanse. Spune-mi te rog cum să procedez sa dau de tine. Te pup si o seară frumoasă. Sper sa ne vedem curând

mai insiști cu tel sau îmi trimiți un msg cu ora la care vrei sa vi și eu îți confirm daca sunt libera sau îți specific ora la care sunt libera !!!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost la Alis acum o Luna, mo asteptat intr-o tinuta sexy , am baut 50 de Jake si am intrat la dus .

Mio facut un oral nota 10

Normal si anal 9

Am finalizat in caciulita la mormal

O sa mai revin

hey ms de apreciere te pupacesc 😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...