Sari la conținut

Alis 0764324432 /0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

Azi am fost la aceasta domnisoara,ce sa zic ,total dezamagit,am intrat am baut un pahar de suc impreuna am fumat o tigare,i-am.zis ca vreau o ora ,am achitat cei 200 de lei ,m-am dus la baie ,spalat cu apa rece ca nu avea apa calda e asta e,a inceput cu un oral sec slab dupa 2 min imi zice hai sa pun caciulita ok,a stat deasupra nimic interesant nici o implicare totul sec dupa imi zice hai sa schimbam ,am trecut la mama iedului dupa cateva min imi zice daca vrei iti fac finalizare orala deja mi-a pierit cheful ,ca sa scap mai repede i-am zis ca da,ejaculat in gurita ei si asta a fost,totul a durat maxim 10 min,i-am aruncat pastila ca nu am stat o ora am zis ca poate se simte si imi va da 100 de lei inapoi dar de unde ,si acum note:

Atitudine :9

Oral:4

Normal:2 nici o implicare,pusa pe fast fuck

Anal:nu m-a interesat

Aspect fata :7

De revenit:niciodata

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

vizitat zilele trecute pe Alis ...nu mai fusesem de mult pe la ea ...dar am gasit-o neschimbata ,aceasi atitudine relaxata ,aceleasi servicii fara comentarii.

 

Alis e ca saworma cu de toate ...stii ca este nociva dar este prea buna ca sa te poti lipsi de ea ..petrecut o ora ca de obicei ,daca tot ma duc mai rar sa beneficiez de toate deliciile si aromele

 

sawormei....Alis fata de treaba ca de obicei ,prestatia ei,m-a incantat ...revederea fiind cat se poate de placuta ...vine iarna iar Alis are intotdeauna usa deschisa si prestatiile ei fac tot banul 

 

Totul este sa fi si tu domn cu ea si va fi si ea amanta ta pentru o ora ....fara obligatii si la pret cat se poate de OK. Alis multam de intrevedere .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

vizitat zilele trecute pe Alis ...nu mai fusesem de mult pe la ea ...dar am gasit-o neschimbata ,aceasi atitudine relaxata ,aceleasi servicii fara comentarii.

 

Alis e ca saworma cu de toate ...stii ca este nociva dar este prea buna ca sa te poti lipsi de ea ..petrecut o ora ca de obicei ,daca tot ma duc mai rar sa beneficiez de toate deliciile si aromele

 

sawormei....Alis fata de treaba ca de obicei ,prestatia ei,m-a incantat ...revederea fiind cat se poate de placuta ...vine iarna iar Alis are intotdeauna usa deschisa si prestatiile ei fac tot banul

 

Totul este sa fi si tu domn cu ea si va fi si ea amanta ta pentru o ora ....fara obligatii si la pret cat se poate de OK. Alis multam de intrevedere .

mulțumesc de vizita și te mai aștept cu drag 😘
Link spre comentariu

Am fost de 4 ori la Alis pana acum cam intr o perioada de un an.Nu pot spune ca nu mi place,dar parca este mereu la fel..aceeasi placa,aceeasi rutina sa zic asa

 

Se vede ca face asta de foarte mult timp si nu mai are nici o placere.dar macar sa incerce sa se prefaca mai bine cam.asta ar fi sfatul.meu pt ea.serviciile ireprosabile e adevarat,dar fara nici o implicare.Sau poate doar cu mine e asa))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...