Sari la conținut

Alis 0764324432 /0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Va salut :)

 

Dupa multe incercari de a ma intalni cu Alis, am reusit intr-un final sa ajung si eu la ea :)

Dupa nenumarate telefoane, mi-a venit ideea de a ii trimite un SMS la care am primit raspuns relativ repede si in care imi specifica ora disponibilitatii ei.

Am mers la locatia ei si am fost intampinata de o tipa frumoasa, inalta si foarte sexy :)

Sa trecem la note :)

 

Locatie - 10 (usor de ajuns si toate cele necesare se gasesc, inclusiv apa de gura :) )

Aspect - 10 (o tipa bruneta, inalta, sexy)

Igiena - 10 (a facut dus inainte de actiune, mirosea foarte frumos la pasa/fund; accepta cunilingus si anilingus)

Oral - 10 cu felicitari (cred ca am primit cel mai bun oral de pana acum; cu atentie la zonele adiacente si cu o finalizare CIM de toate frumusetea)

Normal - nu a fost cazul

GFE - 10 (am fost intrebat daca doresc ceva de baut si am optat pentru un pahar de apa minerala asezonat cu o tigare inainte si dupa) :) Accepta FK si are niste buze dementiale :) In plus, nu zice NU fanteziilor :)

 

De revenit? Fara dar si poate!

 

Va salut!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Va salut :)

 

Dupa multe incercari de a ma intalni cu Alis, am reusit intr-un final sa ajung si eu la ea :)

Dupa nenumarate telefoane, mi-a venit ideea de a ii trimite un SMS la care am primit raspuns relativ repede si in care imi specifica ora disponibilitatii ei.

Am mers la locatia ei si am fost intampinata de o tipa frumoasa, inalta si foarte sexy :)

Sa trecem la note :)

 

Locatie - 10 (usor de ajuns si toate cele necesare se gasesc, inclusiv apa de gura :) )

Aspect - 10 (o tipa bruneta, inalta, sexy)

Igiena - 10 (a facut dus inainte de actiune, mirosea foarte frumos la pasa/fund; accepta cunilingus si anilingus)

Oral - 10 cu felicitari (cred ca am primit cel mai bun oral de pana acum; cu atentie la zonele adiacente si cu o finalizare CIM de toate frumusetea)

Normal - nu a fost cazul

GFE - 10 (am fost intrebat daca doresc ceva de baut si am optat pentru un pahar de apa minerala asezonat cu o tigare inainte si dupa) :) Accepta FK si are niste buze dementiale :) In plus, nu zice NU fanteziilor :)

 

De revenit? Fara dar si poate!

 

Va salut!

îți mulțumesc pentru vizita și pentru apreciere și te mai aștept cu drag te pupacesc 😘
Link spre comentariu

Salut

 

Am ajuns si eu pe la Alis dupa ceva vreme. In acord cu mikehall, tipa e inalta, sexy si are o atitudine super.

 

Locatie - 10, discreta, curata,toate cele necesare

Aspect - 10

Igiena - 10 dus inainte, spalat pe dinti

Oral - 10, s-a straduit sa imi faca pe plac

Normal & Anal - 10, asculta si indeplineste cerintele clientului, pozitii etc.

GFE - 10, punct forte, experienta relaxanta, merita din plin in top

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut

 

Am ajuns si eu pe la Alis dupa ceva vreme. In acord cu mikehall, tipa e inalta, sexy si are o atitudine super.

 

Locatie - 10, discreta, curata,toate cele necesare

Aspect - 10

Igiena - 10 dus inainte, spalat pe dinti

Oral - 10, s-a straduit sa imi faca pe plac

Normal & Anal - 10, asculta si indeplineste cerintele clientului, pozitii etc.

GFE - 10, punct forte, experienta relaxanta, merita din plin in top

hey Mss frumos de vizita și pentru note te mai aștept 😘
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Inainte de a o intalni pe Alis nu am fost tentat sa scriu o recenzie, dar odata ce am intalnit-o am decis ca trebuie sa devin si eu contributor activ.

Nu pot spune decat ca Alis este theBest, m-am simtit alaturi de ea mai mult decat cu o prietena mi-a satisfacut toate dorintele fara apara vreo ezitare, ai cu cine povesti si daca esti un adevarat gentleman primesti mai mult decat ai putea visa.

La note e simplu

Gfe :10+

Oral :10+

Normal :10+

Locatia nu e de 10 dar datorita prezentei ei este la superlativ.

 

Halatul... Da planificat de stat un numar sau o ora... Pana la urma am stat 1:30 minute fara graba lasat 300ron un pret mai mult decat modic merita mai mult....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Inainte de a o intalni pe Alis nu am fost tentat sa scriu o recenzie, dar odata ce am intalnit-o am decis ca trebuie sa devin si eu contributor activ.

Nu pot spune decat ca Alis este theBest, m-am simtit alaturi de ea mai mult decat cu o prietena mi-a satisfacut toate dorintele fara apara vreo ezitare, ai cu cine povesti si daca esti un adevarat gentleman primesti mai mult decat ai putea visa.

La note e simplu

Gfe :10+

Oral :10+

Normal :10+

Locatia nu e de 10 dar datorita prezentei ei este la superlativ.

 

Halatul... Da planificat de stat un numar sau o ora... Pana la urma am stat 1:30 minute fara graba lasat 300ron un pret mai mult decat modic merita mai mult....

hey mulțumesc din suflet pentru apreciere și pentru recenzie și te mai aștept 😘😘😘
Link spre comentariu

  • Oras:in your heart
  • Oras:in your heart

Mi s-a intamplat sa-mi vina chef de pasarica aseara,de fapt azinoapte pe la ora 22.pustiu pe nimfo,incerc publi! 

Dau de alis,fata de comitet,inalta,oferta de anal,tarife bune. N-am mai stat pe ganduri si am sunat sa-mi fac o rezervare pentru ora 23 sau 23 si o picatura acolo. Cunostinta mai veche, mi-a promis ca ma asteapta daca nu intarzii prea mult.Veneam de la tulcea, o vreme de ca**t, am prins si palcuri cu o ceata de nu vedeam nici sa formez numarul de telefon al alisei,d-apoi sa vad drumul.

In fine,ajung in timp util ca am avut vant din pupa,locuri de parcare destule pe lapusneanu si am renunta sa trag chiar la scara. Am intrat in holul blocului,alis ma astepta in usa,dar pe dinafara! Costum sexy din poze,acoperit cu un halat asa,la smecherie, tocuri putin mai lungi ca plm ))

Cand m-am apropiat,si-a desfacut halatul etalandu-si desuurile in miscari provocatoare.

Ne-am pupacit de bun regasit si mi-a marturisit ca si-a permis intampinarea asta mai deochiata pt ca e o ora tarzie si nu prea era miscare pe acolo.

In fine,am trecut direct la un JB cu cola,am pufait dintr-o tigara la foc automat si m-am cerut la dush. Dupa,a intrat si ea pt un refresh,desi se vedea ca nu este cazul. Un + pt alis la capitol igiena.

Patul garsonierei e mare,cel din poze,ai spatiu sa te desfasori cum vrei si cum nu vrei.preludiu reusit,raspunde la stimuli,fk,buze carnoase rujate discret,meduza proaspat epilata,gustoasa,bagat botu in timp ce se masturba.

Prins parul cu o chestie si a inceput un oral placut,umed atat cat trebuie, cu deep dar nesustinut. E interesant cand o suge in fata oglinzii si sa-i auzi gemetele usoare.

Normal protejat in mai multe pozitii,isi musca buzele,participa activ,coopereaza.

Apoi ridicat cracii si-a proptit tocurile in tavan si am trecut la anal,apoi finalizat in prezervativ.

Terminat jb-ul, ne-am laudat fiecare cu capturile de peste din vara,care cum pe unde am putut sa lansam . Am lasat 200 tipsuri si am disparut in noapte.

Aspect 9,5

Igiena 10

Oral 9

Normal/anal 9

Revin maine,dar nu va mai zic!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...