Sari la conținut

IRIS - 0755934557 / 0748532719


Vizitator gingo

Postări Recomandate

Vizitator gingo
Reputație: 0

TE VOI DUCE IN EXTAZ ...0755934557...300 ron ora/150 ron numarul...doar pentru cei care chiar isi permit, nu doresc telefoane inutile...AMAZING WOMAN ...ROSCATA CU OCHII VERZI SI SANII MARI ... ATENTA LA DORINTELE TALE , EXPERTA IN ARTA SEXULUI... DACA DORESTI SA TE BUCURI DE MOMENTE UNICE LANGA O FEMEIE CARE SA TE FACA SA VIBREZI ATUNCI EU SUNT ALEGEREA PERFECTA... masaj, oral, normal, 69, sex in dus, dominare, ambient intim... pentru domnii generosi financiar , kiss kiss, va garantez revenirea la mine...

 

40 ani, 1.65 inaltime

 

post-19427-0-68398300-1468583168_thumb.jpg

post-19427-0-45947000-1468583178_thumb.jpg

post-19427-0-76569000-1468583186_thumb.jpg

 

 

Nu am sunat... o voi verifica mai tarziu daca am timp... pare prea buna sa fie adevarata...

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Am vizitat'o pe doamna recent si vreau sa va spun ca merita.

Am sunat, a raspuns repejor, am stabilit o intalnire nocturna (nu are un program stabil).

Ajuns la ea, ne-am delectat cu un vin adus de je, apoi am purces impreuna la dus. Ne-am facut de cap pe acoloi, apoi hap-tzap dreapta spre dormitor. A inceput cu un oral magnific, lins peste tot peste tot, apoi 69 si apoi cateva pozitii la care nu a comentat. Finalizat pe fata si pe sani, dupa care s-a jucat un pic cu ea plina de sperma.

 

Doamna arata bine, dar e spre BBW.

Face de toate in afara de anal.

I-as da un 9 pe linie si la aspect, si la performanta si la ospitalitate.

 

300 o ora, depasita cu mult.

Merita banii? Pentru Galati si ce e pe aici, da.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0843473808
  • Oras:Galați
  • Telefon: 0843473808
  • Oras:Galați

Am fost la aceasta doamna;am sunat ,ne-am intalnit si am mers cu masina mea la locatia doamnei!tarif 150 ron,am stat aproape o ora un numar.Dusul a fost asistat de doamna care ma ajutat cu mangaieri si oral in timp ce ma igienizam.Locatia super aranjata,ma sters cu prosopul,ma simteam rasfatat...apoi a continuat cu oralul de care nu ma mai saturam a urmat balonasul si ne am tavalit in cateva pozitii.sani foarte mari,manichiura pedichiura facuta,doamna avea putina burtica dar la cei 40-42 de ani a oferit super servicii.mie unul mi -au placut servicile ei si m-as mai fi dus,dar din pacate...pt doua finalizari lua 250 sau 300 lei.actiunea a avut loc prin ianuarie sau februarie anul acesta!sincer sa fiu decat sa dau banii uneia cu fite ca are 20 - 23 si sa te expedieze dupa 15-20 min as prefera o femeie matura care stie sa se poarte.Am plecat de la locatie si am dus o inapoi in locul de unde am luat-0 pt ca atunci cand am sunat o era la cineva in vizita.Tare as vrea sa imi fa abonament la aceasta doamna,foarte curata si eleganta dar din pacate a disparut...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...