Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Astăzi, a patra vizită la Elena si am avut parte de acelasi tratament.decartat 50 ton, masaj foarte bun cu mai multa implicare.am insistat pt cunnilingus si a acceptat din nou.totul s a intamplat pe o canapea de langa masa de masaj.a fost 69 eu limbi si ea mângâiere si o tentativa de handjob.mergeți si insistati

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Astăzi, a patra vizită la Elena si am avut parte de acelasi tratament.decartat 50 ton, masaj foarte bun cu mai multa implicare.am insistat pt cunnilingus si a acceptat din nou.totul s a intamplat pe o canapea de langa masa de masaj.a fost 69 eu limbi si ea mângâiere si o tentativa de handjob.mergeți si insistati

sex nu ai încercat sa o convingi sa facă?
Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Eu nu cred ceea ce spui,am fost si eu la ea,de 2 ori,insa nu pare sa fie genul absolut deloc.

Simplu fapt ca lucreaza unde locuieste impreuna cu sotul si fiul ei,care sunt de fiecare data acasa,ma face sa cred ca nu e chiar atat de naiva sa se riste facand cele sustinute de tine.

Link spre comentariu

ionutb....am raspuns la o intrebare mai sus postata. Am fost la ea...si da...pot confirma ca este ea. La mine a foat doar masaj...am incercat mai mult, dar fara niciun rezultat.nu cred ca accepta altceva....poate dupa mai multe sedinte....dar sunt sceptic!

P.S. nu sunt PR-ul nimanui...ar trebui sa-ti folosesti imaginatia in alte scopuri :-)))))

Link spre comentariu
  • Oras:ici si colo
  • Oras:ici si colo

Eu nu cred ceea ce spui,am fost si eu la ea,de 2 ori,insa nu pare sa fie genul absolut deloc.

Simplu fapt ca lucreaza unde locuieste impreuna cu sotul si fiul ei,care sunt de fiecare data acasa,ma face sa cred ca nu e chiar atat de naiva sa se riste facand cele sustinute de tine.

Prietene......cred ca tu ai citit printre randuri postarea mea. Sau te-ai amorezat de duduie de ii iei apararea.

PR= relatii cu publicul...la asta faceam referire.

Nu am observat in cele doua pagini ca tu sa fi povestil colegilor macar una din cele doua intalniri cu care te lauzi. Asa ne luminai si pe nou cu mai multe detalii desre doamna respectiva.

Link spre comentariu
  • Oras:ici si colo
  • Oras:ici si colo

ionutb....am raspuns la o intrebare mai sus postata. Am fost la ea...si da...pot confirma ca este ea. La mine a foat doar masaj...am incercat mai mult, dar fara niciun rezultat.nu cred ca accepta altceva....poate dupa mai multe sedinte....dar sunt sceptic!

P.S. nu sunt PR-ul nimanui...ar trebui sa-ti folosesti imaginatia in alte scopuri :-)))))

Daca incepeai prin a spune ca ai vizitat-o, poate si cum a decurs intalnirea si apoi confirmai poza era ala treaba.

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Prietene......cred ca tu ai citit printre randuri postarea mea. Sau te-ai amorezat de duduie de ii iei apararea.

PR= relatii cu publicul...la asta faceam referire.

Nu am observat in cele doua pagini ca tu sa fi povestil colegilor macar una din cele doua intalniri cu care te lauzi. Asa ne luminai si pe nou cu mai multe detalii desre doamna respectiva.

Eu m-am referit la ce sustine Christianchristian,n-am treaba cu tine,si da,intr-adevar doamna este cea din fotografie(pt linistea ta sufleteasca).
Link spre comentariu

Eu m-am referit la ce sustine Christianchristian,n-am treaba cu tine,si da,intr-adevar doamna este cea din fotografie(pt linistea ta sufleteasca).

Si eu am vizitat-o pe doamna si la niciuna din vizite nu am simtit ca ar mai fi fost alte persoane in apartement. Pe de alta parte la ultima vizita doamna a fost mai mult decat insistenta cu masajul in zona bazinului si spre zonele sensibile incat a reusit sa trezeasca la viata juniorul.....amuzandu-se de situatie. Deci eu cred relatarile lui cristian.

Link spre comentariu

Legat de spusele lui Christian, prietene, nu stiu ce fel de satisfactie iti iei tu din afirmatiile mincinoase aduse doamnei in cauza, dar probabil problema ta este una la nivelul mansardei, O cunosc personal pe aceasta doamna, frecventez serviciile dansei de 2 ani, intrucat am avut nevoie de recuperare in urma unui accident la coloana. Dumneai nu practica absolut nimic din cele mentionate de tine, intrucat este o femeie serioasa, maritata si cu copii. Stiu in mod direct de la dansa acest lucru. Iar la auzul acestor afirmatii, dumneai s-a declarat revoltata, intrucat serviciile ei nu cuprind sub nicio forma niciun act de tip sexual, ci pura recuperare (pentru cei care au nevoie, cum am fost eu), dar si relaxare (relaxarea constand in masaj si nimic mai mult). Femeia isi face treaba in mod onest si corect, spre deosebire de afirmatiile tale, care nu sunt asemenea. Din respect pentru aceasta comunitate, care ar trebui sa furnizeze informatii adevarate si sa nu induca lumea in eroare, dar si pentru a nu-i pata renumele dumneai, te-as ruga sa stergi aceasta postare, intrucat chiar daca cineva incearca vreun lucru din cele mentionate de tine, va fi poftit afara. Asa ca e mai bine sa nu-i irosim timpul nici dansei, dar nici potentialilor clienti. 

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Legat de spusele lui Christian, prietene, nu stiu ce fel de satisfactie iti iei tu din afirmatiile mincinoase aduse doamnei in cauza, dar probabil problema ta este una la nivelul mansardei, O cunosc personal pe aceasta doamna, frecventez serviciile dansei de 2 ani, intrucat am avut nevoie de recuperare in urma unui accident la coloana. Dumneai nu practica absolut nimic din cele mentionate de tine, intrucat este o femeie serioasa, maritata si cu copii. Stiu in mod direct de la dansa acest lucru. Iar la auzul acestor afirmatii, dumneai s-a declarat revoltata, intrucat serviciile ei nu cuprind sub nicio forma niciun act de tip sexual, ci pura recuperare (pentru cei care au nevoie, cum am fost eu), dar si relaxare (relaxarea constand in masaj si nimic mai mult). Femeia isi face treaba in mod onest si corect, spre deosebire de afirmatiile tale, care nu sunt asemenea. Din respect pentru aceasta comunitate, care ar trebui sa furnizeze informatii adevarate si sa nu induca lumea in eroare, dar si pentru a nu-i pata renumele dumneai, te-as ruga sa stergi aceasta postare, intrucat chiar daca cineva incearca vreun lucru din cele mentionate de tine, va fi poftit afara. Asa ca e mai bine sa nu-i irosim timpul nici dansei, dar nici potentialilor clienti.

 

Corect!sustin punctul tau de vedere!
Link spre comentariu

Legat de spusele lui Christian, prietene, nu stiu ce fel de satisfactie iti iei tu din afirmatiile mincinoase aduse doamnei in cauza, dar probabil problema ta este una la nivelul mansardei, O cunosc personal pe aceasta doamna, frecventez serviciile dansei de 2 ani, intrucat am avut nevoie de recuperare in urma unui accident la coloana. Dumneai nu practica absolut nimic din cele mentionate de tine, intrucat este o femeie serioasa, maritata si cu copii. Stiu in mod direct de la dansa acest lucru. Iar la auzul acestor afirmatii, dumneai s-a declarat revoltata, intrucat serviciile ei nu cuprind sub nicio forma niciun act de tip sexual, ci pura recuperare (pentru cei care au nevoie, cum am fost eu), dar si relaxare (relaxarea constand in masaj si nimic mai mult). Femeia isi face treaba in mod onest si corect, spre deosebire de afirmatiile tale, care nu sunt asemenea. Din respect pentru aceasta comunitate, care ar trebui sa furnizeze informatii adevarate si sa nu induca lumea in eroare, dar si pentru a nu-i pata renumele dumneai, te-as ruga sa stergi aceasta postare, intrucat chiar daca cineva incearca vreun lucru din cele mentionate de tine, va fi poftit afara. Asa ca e mai bine sa nu-i irosim timpul nici dansei, dar nici potentialilor clienti. 

"Prietene"- probleme cu capul poate ai tu....daca te-ai inscris doar sa imi spui mie ca am probleme.....

Cred ca nu stii sa citesti sau esti mult prea atasat de doamna respectiva. Mai citeste o data posterea mea si apoi ia o pauza de citeva ore sa o analizezi.

Link spre comentariu

Adevarul este ca am nevoie de cateva ore ca sa-mi dau seama ca citesc o minciuna... Apropo, eu vorbeam cu Christian, tu cine esti? Ca veni vorba de conturi facute pentru a da replici. Mi-am facut acest cont din simplul motiv de a-i apara renumele doamnei, careia i-am devenit client fidel datorita serviciilor foarte satisfacatoare in domeniul masajului recuperator si pentru a semnala o minciuna demna de a crea confuzie in randul utilizatorilor care frecventeaza acest site si asteapta opinii si impresii juste si reale si nu minciuni de doi bani care nu fac altceva decat sa hraneasca orgoliul unui posibil client "nesatisfacut" sau refuzat. Crede-ma ca nu am niciun interes in a-mi face un cont din senin pe un site de acest caracter, doar pentru a veni sa te contrazic pe tine, din contra, am avut ceva de spus si am facut-o. Ramane la latitudinea utilizatorilor sa aleaga pe cine crede. O zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Tu ai facut masaj de recuperare,sigur nu erai in stare de altceva.

Cristian esri prost rau.

Tu de ce mare cacat esti in stare? Te milogesti de 2 ani ca vrei sa lingi in pizda.

Casian a sustinut un punct de vedere. daca face masaj de recuoerare ce? Are o problema fizica si se recupereaz. Tu ai o problema psihica baiete, ceea ce e mult mai grav.

Practic il faci handicapat si spui ca nu e in stare de nimic. Mai bine te uiti in ograda ta. ca se pot trage multe concluzii din disperarea cu care cauti "labii mari". Esti doar un idiot frustrat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...