Sari la conținut

DELIA centura langa Bricostore


Postări Recomandate

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Pe centura ce leaga Ploiestiul de DN1 in sensul de mers Buc-BV pana in Bricostore o gasiti pe Delia , tanara 18 ani m ten alb cuartica , sani superbi , pufosi , jucausi destul de maricei , fundul este de nota 10 este acolo incepand cu orele 11 pana aproape de 17 . Am fost la ea in 2 randuri oralul este de nota 8 spre 9 si normalul asemanator pt ambele distractii am platit 100 ron insumate , poze nu am cu ea momentan dar cel mai bine este sa o cautati nu veti fi dezamagiti

Link spre comentariu
  • Oras:ph
  • Oras:ph

Pe centura ce leaga Ploiestiul de DN1 in sensul de mers Buc-BV pana in Bricostore o gasiti pe Delia , tanara 18 ani m ten alb cuartica , sani superbi , pufosi , jucausi destul de maricei , fundul este de nota 10 este acolo incepand cu orele 11 pana aproape de 17 . Am fost la ea in 2 randuri oralul este de nota 8 spre 9 si normalul asemanator pt ambele distractii am platit 100 ron insumate , poze nu am cu ea momentan dar cel mai bine este sa o cautati nu veti fi dezamagiti

NU ARE UN NR DE TELEFON CEVA?
Link spre comentariu
Vizitator Dandea
Reputație: 0

Sa vad daca am inteles bine, venind pe centura Ploiestiului dinspre Bucuresti, ar trebui sa o gasim in dreptul lukoil-ului de langa bricostore ? este prezenta si in weekend ?

Link spre comentariu
  • Telefon: mr.john_doe2010
  • Oras:Prahova, Ploiesti
  • Telefon: mr.john_doe2010
  • Oras:Prahova, Ploiesti

Fusesi astazi pe centura in cautarea misterioasei .... dupa cateva ture in zona (30 -45 min) nici o activitate ... asta sa intamplat si joi si vineri ..... nu mai profeseaza? sti cineva?

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Salutare ieri venind dinspre buciresti am observat o domnisoara care semana descrierii colegului nostru dar era in alta parte, mai exact era dupa podul de la brazi dupa ce iesi de pe autostrada a3 imediat la o iesire la maxim 500m.

 

Nu am putut opri eram insotit.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Fusesi astazi pe centura in cautarea misterioasei .... dupa cateva ture in zona (30 -45 min) nici o activitate ... asta sa intamplat si joi si vineri ..... nu mai profeseaza? sti cineva?

o tipa care seamana descrierii mai presteaza cateodata la iesirea spre Buzau ( la borcan).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...