Sari la conținut

Sandra 0755927627


Postări Recomandate

  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

corta de lux, 20ani, bruneta,high class, sexy si fermecatoare,tonifiata,draguta,finuta disponibila doar pentru domnii manierati,respectuosi si cu igiena adecvata care asteapta acelasi lucru la randul lor de la o domnisoara ,ofer clipe de neuitat intr-un ambient de lux placut si discret. Sper sa ne vedem cat mai curand!

post-213080-0-05022200-1468860409_thumb.jpeg

post-213080-0-60831500-1468860429_thumb.jpeg

post-213080-0-50433100-1468860452_thumb.jpeg

post-213080-0-31905700-1468860488_thumb.jpeg

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

nu stiu ce vrea sa zica colegu ! Eu am fost la domnisoara si pot spune ca este OK. Locatia este in imediata vecinatate cu Sala Sporturilor.Am sunat  domnisoara  si am stabilit o intalnire -  care a fost respectata cu seriozitate. Ajuns la dansa ,am ramas placut- surprins de felul in care arata :este o miniona bruneta foarte frumusica (este cea din poze - spun eu) si cu o atitudine prietenoasa. Am optat pentru o singura finalizare si a inceput actiunea cu un OP destul de bine executat ,fara atentie pe la "bilute" dupa care am trecut la NP cu ea deasupra dupa care am schimbat cateva pozitii.Se misca bine,da contre si se uda un pic si natural .Dupa aprox 15 min de normal finalizez victorios in caciulita .Este o tipa tonica ,joviala si plina de viata .Este de revenit ..Spunea ca este de ceva timp prin oras si era putin speriata de niste intamplari trecute cu "afro-carpatici" - locali care ar fi vrut sa inlocuiasca " neoficial"  ANAF- ul.

note :

- locatie - 8 (curata dar prea expusa - intrare din strada)

- aspect - 9

- oral - 8

- normal - 9

- igiena - 10

- halat - 150 ptr 25-35 min

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...