Sari la conținut

Cristina in vizita !!! servicii totale si de calitate !!!0754877349


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am o nedumerire,stimate coleg Muhamed.Tu ortodox fiind te închini Bunului Allah,de ce? Să mă ierte Cristina,dacă revine,pentru această întrebare pusă ție,pe topicul ei. Referitor la Cristiana,la ultima vizită și nu numai,ea a greșit nu noi.Eu chiar am "scăldat-o",încercând să o iert pentru o greșeală a ei față de mine.Serviciile erau de calitate, dar atitudinea începuse să lase mult de dorit.Si în aceste condiții,dacă ar reveni în Iași, nu ar putea face față cererii.Dacă citește cumva cele scrise aici,să revină,lăsând la Suceava,sau oriunde,"fițele",fiind cea de la început.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

Mi-a facut sincera placere de fiecare data cand am fost la Cristina, am fost "rasfatat", totul a fost ok. Imi pare si mie rau ca nu mai vine, e posibil sa fi avut eu noroc sau ceilalti ghinion.

 

Nu am avut probleme cu programarile, am fost la ea de mai multe ori, actiunea s-a petrecut placut, fara graba, repet, din perspectiva mea.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...