Sari la conținut

Cristina in vizita !!! servicii totale si de calitate !!!0754877349


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bei, bei... ce e cu debandada asta aici, putina organizare... se va intra in ordine... ia vedeti mai sus =)) =)) ...

 

@ceaica... ai scris VII asa de mare de am avut impresia de pomelnic, sa mor de nu!! :))

 

Revin, sa nu ma sunati maine, sunt ocupat cu Cristina... muhaha!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

... =)) nu mai sunati atat, eu sunt cu Cristina si va dau ton de ocupat ;), v-am zis ieri doar sa nu ma deranjati azi ... off

 

La subiect: cine a vrut azi vreo bucata din Cristina , a ramas cu scenariu.... telefon inchis all day long!

 

Altcineva cu vreo alta "experienta" pe ziua de azi?

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

... =)) nu mai sunati atat, eu sunt cu Cristina si va dau ton de ocupat ;), v-am zis ieri doar sa nu ma deranjati azi ... off

 

La subiect: cine a vrut azi vreo bucata din Cristina , a ramas cu scenariu.... telefon inchis all day long!

 

Altcineva cu vreo alta "experienta" pe ziua de azi?

cumetre pana la urma ai inscris sau nu la cucoana? ne dai si detalii...?

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor , mii de scuze pentru ieri dar am ajuns tarziu in Iasi si nu am reusit sa mai si lucrez , dar de astazi sunt disponibila si va astept cu drag sa va cocolosesc si sa facem mult sex pentru ca am un chef nebun , programarile se pot face telefonic sau PM , va reamintesc si serviciile- oral (protejat-neprotejat) , normal (protejat) si anal (protejat) ,serviciile sunt de calitate si la intensitate maxima fiind combinate cu pozitii cat mai extravagante si diferite fantezii in limitele bunului simt , finalizarea se poate face corporala, sani sau picioruse , sunt binevenite si cuplurile (M-F) cu  fantezii mai aparte, mie placandu-mi foarte mult si pasarica unei alte tipe curate , cadoul incepe de la 150 fin o-n-a , iar ora sau 2 fin 250 o-n-a , pentru cine doreste cim sau cof este extra 50, astea fiind spuse nu ramane decat sa ne auzim pentru programari , va pupic si va astept cu  drag  ... :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...