Sari la conținut

Masaj erotic Enigma 0732657658


Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

In urma recomandarilor unui forum din Brasov am vizitat anul trecut salonul Enigma si am revenit pentru o vizita cu cateva zile in urma. Salonul este situat intr-un apartament pe Str. Zorilor (cartierul Astra). Programarea pentru 20.30 am facut-o cu mare usurinta la numarul din titlul topicului. Dupa telefonul de confirmare la intrarea blocului am fost primit in apartament prin bine-cunoscuta metoda "dupa usa". In acea seara am fost "luat in primire" de Corina, o maseuza de 23-24 ani, ca. 170-175 (fara tocuri), bruneta, sani nr. 2 cu un corp bine proportionat :yummy . Dupa ce am raspuns afirmativ intrebarile daca e OK si vreau sa raman am fost invitat in camera.

 

Camera "de fapte" foarte frumos amenajata cu loc pentru haine, pantofi, etc., muzica de ambient relaxanta, oglinzi la nivelul patului (pe latura lunga a patului). Explicat serviciile (masaj fara contact sexual) si colectat banii (150 RON / 1 ora) dupa care am cerut la dush (binevenit in zilele astea fierbinti) nu inainte de a verifica sa nu fie altcineva in baie. Baia curata cu cel putin 4-5 geluri de baie barbatesti, cu toate instalatiile necesare functionale. Revenit in camera de fapte si intins in pat s-a strecurat langa mine Corina, pisicoasa in costumul Evei. Am sarit peste partea de masaj de relaxare direct la partea erotica. Masajul inceput bine cu sarutari pe corp, piept, gat (GFE 9-10) in timp ce mainile incepusera sa se joace intre picioare. In curand gandirea a fost preluata de capul de jos care a fost delectat cu sanii, mainie, abdomenul Corinei. Pe tot parcursul masajului au fost permise atingeri pe tot corpul, sani (intre timp cu sfarcuri tari) si o umectare placuta la deget. Atacul de finalizare a inceput prin aplicarea de ulei de masaj pe cel intre timp numai asa de mic dupa care s-a asezat pe abdomenul meu astfel incat al unsprezecelea deget a ajuns intre fesele ei. Cuprinderea intre fese si mana dusa la spate au creat o iluzie impresionanta iar bascularea rapida a bazinului inainte si inapoi o finalizare placuta. Dupa curatirea umeda si uscata de rigoare am stat la povesti, timpul ramas (ca. 15 min) trecand pe nesimtite. La terminarea orei, dush impreuna dupa care imbracat si condus pana la iesirea din apartament.

Atmosfera, masajul, discutiile si atingerile reciproce au compensat (cel putin pentru mine) foarte bine lipsa de penetrare.

 

Notele mele sunt:

PROGRAMARE: 9 (nu se face direct cu maseuza; avantajul fiind ca in timpul masajului nu auzi nici un telefon/beep)

LOCATIE: 9-9.5 (foarte curat, bine intretinut, atmosfera si ambient placut)

FIZIC: 9-9.5 (foarte pe gustul meu)

GFE: 10 (deloc grabita, discutii foarte placute)

COST: 150 RON / 1 ora (raport pret/calitate foarte bun; colectarea la inceput nu cred sa fi avut o influenta asupra serviciilor)

 

In concluzie: o adresa de vizitat de cei interesati in servicii de masaj.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator albertosiculus
Reputație: 0

Pentru ca de mult nu am mai fost la un masaj in Brasov, m-am hotarat sa vizitez salonul Enigma.

Programare telefonica pentru ora 20 si 15 - programarea se face cu 10-15 minute inainte de a te prezenta la fata locului.

Salonul este intr-un apartament de pe strada Zorilor, f curat si placut.

Am fost programat pentru un masaj la Domnisoara Corina, o bruneta frumusica, cam de 1,70 m si sa zicem 55 kg, sani micuti spre medi dar foarte obraznice.

Camera curatau cu oglinda pe perete  , ambianta placuta, saltea mare cu lenjerie curata.

Actiunea a inceput cu partea erotica, pupaturi si sarutari pe tot corpul, inclusiv pe puturica si zonele adiacente, atingeri si mangaieri foarte excitante. Fata este ca o felina lipicioasa, pupacioasa, stie sa se faca placuta si categoric te face sa te simti bine.

Masajul de final nu este ceva special .

Note:

Locatie - 9, cu loc de parcare

Aspect fizic - 9,5 frumoasa si armonioasa

Masaj - 8

Erotism - 10, este o nebunie

GFE- 10

Tarif-150 lei/ora

Recomand cu caldura !

Bafta

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Am fost si eu sapt.asta la acest salon si am dorit sa o revad pe Corina,mai erau in locatie Larisa si una noua care nu am retinut cum se numea......dar de data asta am fost dezamagit de prestatie....si totul a plecat de la faptul ca d-soara avea plantat un OB( a doua oara patesc chestia asta ),acum nu stiu era pe ciclu sau era strategie ....oricum accesul in zona era interzis...in cazul asta totul s-a rezumat la un masaj slab executat si o laba cu ulei normala.......fata amabila nimic de zis dar repet , m-a deranjat faza cu OB-ul.......in rest ceea ce a spus colegul de mai sus este adevarat.....succesuri.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bruxelles
  • Oras:Bruxelles

Salut,

 

La Assia era o fata Larisa care facea niste masaje extraordinare. Dar a disparut prin iarna. 

 

Bafta

 

 

Dragi coforumisti :)

Acum cativa ani (vre0 3 sa zic) era la acest salon o caprioara pe numele ei Larisa.

Mai stie cineva ceva de ea? Mai presteaza? Daca da, pe unde?

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...