Sari la conținut

Am revenit in oras !!! La hotel sau la domiciliul meu!!!Poze reale!!! - 0751 876 420


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bun, sa vedem, in prima faza sunasem la una de pe take ionescu 39, la care nu va recomand de loc sa va duceti, pe la 11:15 o sunasem p-aia, i-am zis ca vreau 1 ora si ca ajung la ea intr-o ora. Ajung acolo, am sunat-o sa ii spun ca am ajuns, iar ea ma intreaba, exact cuvintele ei: "Dar ai vorbit cu mine ca vii ?". In fine intr-o criza de nervi aproape m-am apucat sa sun la restul numerelor ce le mai formasem inainte ce plecasem de-acasa. Am nimerit la domnisoara din imagine si despre care vorbim in aceasta seara. Am sunat-o, mi-a raspuns o voce foarte amabila, placuta, prietenoasa, mi-a spus preturile locatia, undeva in soarelui. I-am spus ca sunt pe drum spre ea si ca in maxim 15 minute ajung. Am gasit FOARTE USOR, am intrat domnisoara dupa usa, eu eram foarte curios unde ajunsesem pentru ca nici macar habar'naveam unde am sunat. In fine cand am vazut-o mi s-a sculat instant. Sincer va zic ca arata mai bine in realitate, pot sa confirm ca cea din poze este ea. In fine, m-a invitat in camera, i-am dat banutii, nu m-am mai dus la dus pentru ca facusem cand plecasem de-acasa, toate bune si frumoase, am stat putin la povesti, si am inceput cu un ON lent cu tente de deep si atentie la zonele adiacente, dupa care s-a pus peste si am dat pana la finalizarea in balon. Ce nu mi-a placut e ca telefonul ei era undeva pe pat, langa mine si vibra, asta nu mi-a placut foarte mult, si-a cerut scuze ca ii vibreaza, nu s-a uitat sau ceva, nu m-am simtit grabit de loc, se vede ca vrea sa iti ofere placere,plus ca eu am prins-o putin obosita fiind vreo 2 dimineata. Apropo e tanara, are vreo 22 -23 de ani. Am terminat primul numar dupa vreo 20 -25 de minute iar restul timpului am vorbit de toate, eu in neputinta de un al2-lea numar fiind obosit si asa mai departe.


 


Fata / Corp - 10 / 9


ON - 9 Mie mi-a placut. Un oral lent cu tente de deep.


NP -  Se implica, e destul de stramta, parerea mea.


Anal - Nu am intrebat, dar cred ca face. 


Halatul - 150 / 250. 


Locatie - Super ok. Apartament curat, lux, patul foarte confortabil


 


Recomand!!! Cu drag, numai nu va inghesuiti sa mai am si eu loc! 


post-201556-0-34616400-1469555699_thumb.jpg

post-201556-0-30697700-1469555703_thumb.jpg

post-201556-0-20186900-1469555707_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat pe domnisoara.Locatie usor de gasit zona Soarelui.

Ca si aspect arata foarte bine dar in cazul meu foarte..foarte plictisita.

Ea nu face oral decat protejat( in anunt scrie ca si neprotejat)...ea nu face 69..nu suporta..atitudine de toata jena(din pmdv).

Dupa o tentativa esuata de OP am plecat cum am venit.

Note

OP-4(mana la greu)

In rest nu s-a mai intamplat nimic.

Atitudine 4

Amenda 150(cea mai proasta cheltuiala).

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator lovedrop
Reputație: 0

E bucurestoaica ce te asteptai...

Sincer e de tot rahatu, e buna dar zici ca futi o galeata , larga + ca se mai umple de lubrifiant

Locatie 10

Aspect 9

ON 4

NP 4

AP 5

 

De evitat!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator lovedrop
Reputație: 0

E bucurestoaica ce te asteptai...

Sincer e de tot rahatu, e buna dar zici ca futi o galeata , larga + ca se mai umple de lubrifiant

Locatie 10

Aspect 9

ON 4

NP 4

AP 5

 

De evitat!

Am uitat sa mentionez ca nu te lasa sa o atingi oricum pe sani ca are silicoane, nu sex intre sani ca are silicoane nu sex cu ea pe burta ca are silicoane...m-a terminat psihic   :angry

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...