Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

0732634394 - de evitat

curva proasta hoata

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
1 raspuns in thread

#1 glavan

glavan

Serious Contributor

• VIP Member
  • 931 Postari:
  • Inscris la:
    31 January 2016
  • Reputatie: -443

Postat 27 July 2016 - 04:38 PM

Cu ocazia cautarilor de gen prin Resita am avut ocazia sa intru in contact si cu persoana care raspunde la acest numar de telefon.

Pretinde ca are 24 ani ..., de fapt vreo 10-15 peste petrecuri prost, in anuraje ieftine ca sa nu spun altfel.

E de joasa speta si atentie are multe anunturi diferite cu diverse poze pe numele ei.

Recomandarea mea este negativa in acest sens dar fiecare decide este liber arbitru si ... EU NU!

Are anunt de Resita, dar nu e in Resita e in Aniana adica la vreo 30-40km si mai am identificat un nr al ei de telefon 0762477836.

Aceasta postare a fost editata de glavan: 27 July 2016 - 04:46 PM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 nyky23

nyky23

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      15 August 2016
  • Reputatie: 0

Postat 22 August 2016 - 05:35 PM

Cu ocazia cautarilor de gen prin Resita am avut ocazia sa intru in contact si cu persoana care raspunde la acest numar de telefon.

Pretinde ca are 24 ani ..., de fapt vreo 10-15 peste petrecuri prost, in anuraje ieftine ca sa nu spun altfel.

E de joasa speta si atentie are multe anunturi diferite cu diverse poze pe numele ei.

Recomandarea mea este negativa in acest sens dar fiecare decide este liber arbitru si ... EU NU!

Are anunt de Resita, dar nu e in Resita e in Aniana adica la vreo 30-40km si mai am identificat un nr al ei de telefon 0762477836.

• 0

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi