Sari la conținut

ANEMARY-0741762831


Postări Recomandate

  • Oras:severin
  • Oras:severin

 Oricat de mult imi displace sa fac o recenzie negativa pe ,,oferta" din orasul nostru,asta e !

 Domnisoara despre care voi vorbi in acest topic,are anunt in Publi24.Am sunat,am stabilit pretul si serviciile: OP,se poate si N in functie de igiena,NP,150 de lei tura.Zic ok! Locatie? Nu! Trebuie sa iau eu.Stabilesc sa caut locatie si sa o sun,ca sa nu vina din Schela aiurea.Pentru cei care nu stiu Schela este un cartier al Severinului la 3 km de oras.Reusesc sa-mi organizez o scurta evadare,ce sa faci asa este cand esti insurat,ma pun pe cautat,nu gasesc asa repede cum speram,ma enervez si o sun ca sa-i spun ca ramane pe alta data,la care ea zice: pai ce ai facut ca eu acum sunt in oras,am venit degeaba? In loc sa-i spun ca ma doare in cur ca e proasta ca a venit aiurea cand stabilisem ca vine DOAR cand si daca o chem eu,fiind baiat bun,accept sugestia ei de a merge la o alta pensiune in celalalt capat al orasului,unde am reusit intr-adevar sa gasesc si discretie si camera repede.Am luat camera,am platit 60 lei,am urcat si am sunat-o asa cum stabilisem ca sa stie sa urce.De mentionat ca ea imi spusese ca este la o statie peco OMV chiar langa respectiva pensiune,deci ar fi trebuit sa ajunga in maxim 2 minute,ceea ce mi-a si spus : vin in doua minute! Eeeee! Dar acum sa va spun cum s-au transformat cele 2 minute in 30 de minute! Simplu! Prin magia nesimtirii ei!

 Asa cum am spus,o astept sa vina...Aprind o tigare,o termin,ma uit la ceas,trecusera 10minute.O sun! Zic: mai vii? Raspuns: vin in 10 minute ca sunt in taxi am plecat sa iau un pachet ca daca nu-l luam acum nu mai puteam sa-l iau.Am ramas interzis! In urma unor socoteli mintale rapide zic hai sa o mai astept! Zic ok! Hai ca mai stau! Si mai aprind o tigare.....o fumez si pe asta.....ma uit iarasi la ceas,trecusera cele 10 minute si ea nimic.O sun,raspunde si zice : sunt la autogara ca m-am dus sa duc pachetul dar vin acum,in 5-10 minute.....Am crezut ca explodez! O zoresc si-i zic ca daca nu vine in maxim 10 minute plec! Mai aprind o tigare,o fumez,ea nimic! Sun,imi raspunde si imi spune ca baiatul de pe taxi e nou si nu stie orasul si ca in loc sa o aduca la pensiunea unde eram eu a dus-o la alta si ca a plimbat-o aiurea si ca acum e la nu stiu ce semafoare,dar vine.Va dati seama ca mi-am bagat pula in ea de treaba si i-am spus ca plec! Ceea ce am si facut! Dupa 30 de minute imi da mesaj ca ea nu mai vine ca am injutrat-o!!!!!! I-am dat mesaj in care i-am spus ca nu am injurat-o,ca doar mi-am bagat pula in ea de treaba,dar ca nu este frumos sa ma duca cu zaharelul ca pe idiot,desi asta a facut,sa ma minta ca a venit in oras ca sa se vada cu mine cand de fapt ea mai avea alta treaba iar eu sa stau ca prostul sa o astept pe timpul meu si mai ales PE BANII MEI,iar ea sa-si rezolve problemele.I-am spus ca voi lasa o recenzie aici,dar nu a parut prea impresionata,asa ca decideti voi daca vreti sa va vedeti cu ea,ca eu unul.....

  De la mine are nota- 1000000000000000000 la orice capitol.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...