Sari la conținut

de asta stie cineva ceva?


Postări Recomandate

Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

0755760628

 

 

Buna....Sunt Andreea, 22 de anii, 165 inaltime, sani priviti, fund bombat. Ofer sex oral neprotejat sau protejat in functie de igiena si sex normal doar protejat. ExCluj anal cei cu bile si silicon si cei in stare de ebrietate. Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela...progam 11:30 21:00...pupici????????????
Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

am fost ieri la ea, cu greu da pana la urma am ajuns, fata e ok, nu este tiganca nu este grasa (sub 60 kg) intradevar este la hotel bucovina.

Actiunea: 

Am optat pentru un oral cu CIM, putina celulita, kg in plus sani mari,

La oral s-a descurcat bine linge putin scrotu pana se scoala si pe urma face. baga si mana si m-am terminat in maxim 20 minute.

Tarif : 250/h 

Aspect fata: 6/7

igiena: 9 - zicea ca a facut dus inainte de a ajunge eu (ea stie daca cu servetele sau cum), ideea e ca nu era nimic suspect

normal: 8 (protejat, normal) cu umezire naturala, implicare, placere, multa actiune, de toate.

Locatie: 7

ON + CIM 8

GFE: 8

cu programul sta cam prost(s-ar putea sa ai programare la ea si sa n-o gasesti) in rest e cat de cat ok.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe aproape
  • Oras:pe aproape

am fost ieri la ea, cu greu da pana la urma am ajuns, fata e ok, nu este tiganca nu este grasa (sub 60 kg) intradevar este la hotel bucovina.

Actiunea: 

Am optat pentru un oral cu CIM, putina celulita, kg in plus sani mari,

La oral s-a descurcat bine linge putin scrotu pana se scoala si pe urma face. baga si mana si m-am terminat in maxim 20 minute.

Tarif : 250/h 

Aspect fata: 6/7

igiena: 9 - zicea ca a facut dus inainte de a ajunge eu (ea stie daca cu servetele sau cum), ideea e ca nu era nimic suspect

normal: 8 (protejat, normal) cu umezire naturala, implicare, placere, multa actiune, de toate.

Locatie: 7

ON + CIM 8

GFE: 8

cu programul sta cam prost(s-ar putea sa ai programare la ea si sa n-o gasesti) in rest e cat de cat ok.

Poti sa ne spui,te rog, care mai exact e tipa? Din ce anunt? Da un link aici. Si zi-mi si daca lucreaza si doar la numar! Mersi fain!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...