Sari la conținut

Madalina 0758609232


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Buna eu nu fac anal pasiv doar anal activ adica eu penetrez cu jucarii erotice .

 

Si pentru penetrarea aia anala cu jucarii erotice, adica tu bagi dildo-ul in curu' partenerului ocazional (adica, tradus, partener pentru o ora), banuiesc ca cel care isi sacrifica sfincterul trebuie sa si achite o suma suplimentara, gen +50 lei (cu TVA inclus, dar fara a se elibera Bon Fiscal).

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am sunat, am facut o programare usor, am ajuns la locatie, nu e greu de gasit. Apartamentul e ok, curat, in bloc destul de nou, sunt de toate in baie, mi-a dat prosop curat.

 

Fata arata destul de bine, are un pic de burtica dar nu e ceva deranjant; se simte dupa accent ca e din sud.

Am inceput cu ON destul de bine facut, am continuat cu 69, nu se grabeste, igiena e ok.

 

Am finalizat doggy, are fund fain si ferm, e ascultatoare si se misca binisor.

 

Dupa atatea bucurestence care practica fast fuck, Madalina a fost chiar ceva neobisnuit. Recomand.

 

Locatie - 9
Igiena - 9
Aspect - 8
ON - 8
NP - 9
Atitudine - 9

  • Like 5
Link spre comentariu

Salut .momentan nu sunt in cluj .revin pe 5 ianuarie sau chiar mai devreme pe 2 ianuarie. Multumesc futezatorul pentru ajutor 😄

Madalina, pe data de 2 eu mi-au notat in calendar,asa ca vreau sa te vizitez.

Din pacate nu sunt in tara sa te sun,dar daca merge treaba cu "sa sun acuma si sa vin peste o ora",te sun in 2 ianuarie,mai pe dupamasa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...