Sari la conținut

Caut amant (sponsor)


Postări Recomandate

  • Oras:outside
  • Oras:outside

Nu te uita la o femeie care se culcă cu zeci, sute de bărbați din pură plăcere, ca la o curvă. Că, ce să vezi, NU E !!!

În schimb, dacă printre cerințele tale vizavi de barbatul ideal se numără măcar un subpunct legat de ceva ce ți-ar aduce un beneficiu material sau social, atunci uită-te în oglindă ca la o curvă. Chiar și virgină dacă ești, tot curvă te numești.

Nu pizda face femeia curvă, ci gândul. :)

Eeeee ????

Deci, cum ar veni, nu femeia care se gândește la pulă îi curvâ, ci aia de se gândește la bani.

Cu cât halatu e mai scump, cu atât e mai curvă.

E adânc, în pula mea!

  • Like 2
Link spre comentariu

Și Lui îi place tot ce e frumos, la mătănii nu-i nimic frumos.

 

Se pare ca Lui ii plac mataniile :D

 

 

 

Nu te uita la o femeie care se culcă cu zeci, sute de bărbați din pură plăcere, ca la o curvă. Că, ce să vezi, NU E !!!

 

În schimb, dacă printre cerințele tale vizavi de barbatul ideal se numără măcar un subpunct legat de ceva ce ți-ar aduce un beneficiu material sau social, atunci uită-te în oglindă ca la o curvă. Chiar și virgină dacă ești, tot curvă te numești.

 

Nu pizda face femeia curvă, ci gândul. :)

 

Eeeee ????

 

Mareane, nu-i frumos sa nu pui sursa de inspiratie. :D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aceasta e replica ta la postarea mea? Ca am observat ca ai editat

Dacă da...de ce? Ce am făcut?

 

:laugh2  Nu era, zapacitule, pentru tine.  :no2

Am raspuns initial la 2 postari cu altceva, apoi am modificat...

E greu uneori sa ma intelegi, nu-ti bate capul.

:hug1

 

On toping: Am fost trezita de N ori de un nesimtit telefonic pana m-am dat jos din pat plina de nervi...

Bag pula, numai de astia am parte, sa-mi toace nervii.  :slap2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:laugh2  Nu era, zapacitule, pentru tine.  :no2

Am raspuns initial la 2 postari cu altceva, apoi am modificat...

E greu uneori sa ma intelegi, nu-ti bate capul.

:hug1

 

On toping: Am fost trezita de N ori de un nesimtit telefonic pana m-am dat jos din pat plina de nervi...

Bag pula, numai de astia am parte, sa-mi toace nervii.  :slap2

 

Okay :) ma zapacisei :) 

Schimba numarul de telefon si da-l doar la cativa :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Okay :) ma zapacisei :)

Schimba numarul de telefon si da-l doar la cativa :)

 

M-am zapacit eu complet, am zis ca sunt pe traditionalul "Cum te simti azi", oboseala psihica, pardon. :)  :blushing2

Era o persoana cu care aveam ceva de rezolvat si ma suna pe tel personal, nu puteam sa-l inchid.

Hai ca te pupacesc si incerc sa-mi incarc bateriile un pic...

:hug1

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

M-am zapacit eu complet, am zis ca sunt pe traditionalul "Cum te simti azi", oboseala psihica, pardon. :)  :blushing2

Era o persoana cu care aveam ceva de rezolvat si ma suna pe tel personal, nu puteam sa-l inchid.

Hai ca te pupacesc si incerc sa-mi incarc bateriile un pic...

:hug1

 

http://i.imgur.com/ZTK8VIE.gif

Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Buna,

 

 

 

Numele meu este Andreea, am 23 ani, sunt din Bucuresti.

 

Sunt sexy, imi place sexul si imi plac banii.

 

Eu sunt deja intr-o relatie, am o viata de zi cu zi plina cu diverse activitati, dar vreau ceva palpitant si interesant.

 

Mi-ar placea sa am o relatie discreta cu un barbat care are bun simt, este generos, stie ce e aia confidentialitate si discretie si sa ne simtim bine impreuna.

 

Te pup, Andreea.

Contact: [email protected]

 

 

 

'Moara Ciakanika, gagica asta are si target stabilit: foot fetish-istii sunt in raza ei de actiune.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Păi altceva dă unde...?

 

Supraestimezi poporul. Daca in anii '90 iti vindeai cacatul in forma bruta, astazi vinzi "materie cafenie pe pat lichid, asezonata cu colace miresmatice si intmotzata a la chef". Marfa e aceeasi, marketingul difera... pe buna dreptate.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nu te uita la o femeie care se culcă cu zeci, sute de bărbați din pură plăcere, ca la o curvă. Că, ce să vezi, NU E !!!

 

În schimb, dacă printre cerințele tale vizavi de barbatul ideal se numără măcar un subpunct legat de ceva ce ți-ar aduce un beneficiu material sau social, atunci uită-te în oglindă ca la o curvă. Chiar și virgină dacă ești, tot curvă te numești.

 

Nu pizda face femeia curvă, ci gândul. :)

 

Eeeee ????

Cum pnm ai scris asa de mult? Tocmai tu!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 6
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...