Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:...
  • Oras:...

Buna imi pare rau dar cred ca acest job nu este de mine ...Rog un moderator sa imi stearga topicul va pup!

Poate totuși îți reconsideri parerea. Nu de alta, dar ai aparut un weekend si te-ai evaporat deja.

De-abia am apucat sa văd topicul tau si acum vrei să dispară. Mă gândeam la o întrevedere :atm

 

 

Ok, să ne anunți când revii ! 😉

Probabil după ce împlinește 18 ani. :laugh2

 

 

Multumesc frumoaso ,eu am zis ca nu este pentru tine meseria asta,iti urez tot binele din lume.

I-ai zis si ei? 

Dacă da, inseamnă că ai și â€vizitat-oâ€? Poate ne spui si nouă cum a fost? Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Din respect pentru Deea care este o fata cu mult bun simnt ,nu-i voi face recenzie ,pentru ca si asa s-a retras deci este tardiva recenzia si nu mai intereseaza pe nimeni

Esti o fata nemaipomenita.

Multumesc Deea.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Buna imi pare rau dar cred ca acest job nu este de mine ...Rog un moderator sa imi stearga topicul va pup!

succes,ma bucur ca alegi alta cale...putin trist ca nu am reusit sa te intalnesc... :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna imi pare rau dar cred ca acest job nu este de mine ...Rog un moderator sa imi stearga topicul va pup!

Pe bune, deja  a renuntat? V-ati luat de ea prea repede. Poate are nevoie de consiliere psihologica si ma primeste pe mine. Facem barter.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna imi pare rau dar cred ca acest job nu este de mine ...Rog un moderator sa imi stearga topicul va pup!

Pe bune, deja  a renuntat? V-ati luat de ea prea repede. Poate are nevoie de consiliere psihologica si ma primeste pe mine. Facem barter.

Link spre comentariu
  • Oras:Into thin air
  • Oras:Into thin air

Da am fost si ne-am simntit bine care este problema?

După cum reiese din ce se discuta aici, "problema" este ca tipesa s-a retras înainte să ne frecam si noi, ăștia de vorbim aici despre ea, pulile de țâțele alea bunoace.

Clear enough ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...