Sari la conținut

Postări Recomandate

Nu puteti sa va dati seama ca deja cele mai bune vor sa plece din tara total? Unii trebuie sa se dea mare cu mizogenie pana pleaca toate. Nu zic sa le pupati (figurativ) in cur, dar... practic vorbind, incercati sa pastrati lucruri bune. Daca nu patrimoniul neamului, macar niste fete dragutze.

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

La capitolul "curve avem excedent, zilnic apar fete noi,spalate si polishate putin nici nu se mai vede negreala de sub unghii,noi sa stam bine pe ciocan/ buzunar ca avem de unde alege.

Nu toate sunt curate, dar da avem de unde alege

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:da
  • Oras:da

După cum reiese din ce se discuta aici, "problema" este ca tipesa s-a retras înainte să ne frecam si noi, ăștia de vorbim aici despre ea, pulile de țâțele alea bunoace.

Clear enough ?

De ce se misca liviu mai repede ca altii cand apar noutati? Trebuia sa mergi inaintea lui

  • Minus 1
Link spre comentariu

Da-le drac sa plece,de curve nu vom duce lipsa niciodata.

 

Foarte proasta atitudine. De ce sa am grija de jucariile mele daca stiu ca mai primesc? Da, daca n-ai nici un fel de asteptari, sigur ca poti sa te bazez pe faptul ca mereu vor mai fi, dar de ce atatea agresivitate fata de una buna? Pe bune, de ce? Jur ca frustrati, suparati pe mamele lor sunt unii. Mie imi pare rau ca nu am gasit-o pe fata asta, ca inseamna sa mai fac click, sa mai citesc. Face site-ul sa fie mai putin folositor, si pentru ce? Ca unul sa o injure pe o fata pe care nu o cunoaste ca sa se simta bine 30 secunde in viata lui mizerabila. Nu poti curata internetul, dar ma impresioneaza ce suparati sunt unii pe viata.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Foarte proasta atitudine. De ce sa am grija de jucariile mele daca stiu ca mai primesc? Da, daca n-ai nici un fel de asteptari, sigur ca poti sa te bazez pe faptul ca mereu vor mai fi, dar de ce atatea agresivitate fata de una buna? Pe bune, de ce? Jur ca frustrati, suparati pe mamele lor sunt unii. Mie imi pare rau ca nu am gasit-o pe fata asta, ca inseamna sa mai fac click, sa mai citesc. Face site-ul sa fie mai putin folositor, si pentru ce? Ca unul sa o injure pe o fata pe care nu o cunoaste ca sa se simta bine 30 secunde in viata lui mizerabila. Nu poti curata internetul, dar ma impresioneaza ce suparati sunt unii pe viata.

+1. De la mine !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da-le drac sa plece,de curve nu vom duce lipsa niciodata.

Dacă nu te interesează si nu ți place tipa .. De ce comentezi pe topicul ei .. Il ocolești si gata .. Poate unii doreau sa o viziteze si le pare rău ca nu au apucat si s-a retras ..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...