Sari la conținut

Roxi momente senzationale 0752659797


Postări Recomandate

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

primul rand cum l-eai gasit pe FB ? nu de alta da vreau si eu. SI in al doile rand : ESTI CU TOTUL ? asa ceva nu se discuta pe FB , numai daca ai un cont semi fake . ceva gen ca nimeni nu stie ca esti tu. Dai tu seama daca incepe sa trimite discutia ta la nevasta sau prietena .....Dar totus freau sa dau de ea pe FB.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si sa nu plec cu coaiele umflate la drum tocmai ce am mai futut o satmareanca :D

 

Sunat ... check

Raspuns din prima ... check

intrat, vazut, placut ... check , bambina promite multe daca se mentine 

muie ... check .... multa muie ca-i place so suga si ii sta bine cu pula-n gura

futut ... check ... 

finalizat pe curva ... check

platit 150 .. check 

plecat satisfacut ... check

 

de revenit ... da in viitor ... 

 

peseu : cam muta dar cu pula-n gura nu prea poti spune multe  :atm

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Sunat fatuca , raspundea din prima ( m-am mirat si eu ) incepem sa vb de ce cum si unde . Fatuca e de etnie , daca pa ati observat pana acuma din poze , incearca ea sa vb romana dar cateodata mai scapa ( Dar areo bulina rosi pt incercare )  fiind ca nu e corect sa descriem exact unde are locatie , are camera de " hote/motel " ce o fi , la prima restaurant pe stanga cum intri pe closca.  Daca te descurci ii bine daca nu nuna fata. zice de ceva sex intre sani +69+oral+normal+masaj+.......mai zicea ceva dar imi scapa. cat ma tine pe mine puterea ( cu asta ar fi o mica problema pt ea pt ca daca ma odihnesc bine si mananc bine sub 3 ore nu scapa ) DAR numai dupa ora 21.

Eiii   toti barbati sunt cu nevasta/sotia/amanta/cumnata pe la ora aia deci ne-am inteles sa ne auzim maine pe la pranz. Daca reusesc sa fac ceva cu ea de bine de ra revin cu detalii

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...