Sari la conținut

New blonda discreta si curata ofer servicii de calitate domnilor interesati - 0764258882


delkim

Postări Recomandate

  • Oras:Miami, Florida, USA
  • Oras:Miami, Florida, USA

Salutare stimați colegi ! Așa sună anunțu în publi, acum aș vrea să prezint și io un review, primu pe forum aici cu fata asta de pe publi. Binențeles că am ieșit de la servici după o zi mai grea cu destul stres mă pun să dau niște telefoane de prin publi, la primele două fete a sunat ocupat și ajung la blonda asta. Mno sun stabilim locația și prețu, un număr 100 de lei. Ajung la Aredurile de la kaufland intim, urc sus și acu începe povestea.

Întind mâna să facem cunoștință, ea mă ia rapid că aici te descalți nu mai încolo și-mi întinde mâna așa cu o plictiseală dinaia gen „ și tu aici mă ? „ . Bun , trec mai departe, îi dau suta și o rog frumos dacă pot să fac un duș rapid că eram oarecum transpirat după o zi de muncă eu fiind obișnuit cu faza asta de la alte fete la care am mai fost :) la care ea mă ia direct că ce n-ai avut timp să faci acasă? că de ce nu m-am dus prima dată acasă și după aia să vin la ea, în fine după niște mutre dinalea acceptă să mă duc la baie, la care ea cică : „ vezi că nu ai propsop ! „ deși erau , bine zic în gându meu poate le-o fii folosit ea cine știe, că-mi dă șervețele, auzi :))) după duș să mă șterg cu șervețele, mda mi-a trecut și chefu de duș :)) m-am spălat la zona de lucru și iau șervețele dinalea, la care ea vine și zice vezi câte folosești că-s scumpe :))))) băi frate era un kkt de sul de hârtie dinaia de bucătărie wtf , apoi după ce termin zice: „ vezi să nu-mi stropești cu apă pe jos că numa ce am șters „ ! serios !!! :))))))) Încercam să-mi temperez nervii deși eram cam obosit, zic în gându meu hai dă-o în pana mea, mă duc mă termin și plec.

Bun, am zis că dacă tot am ajuns până aici, fata nu e rea, nu mă înțelegeți greșit, are corp mișto, e cea din poze, dar deja eram sictirit de tot teatru ăla :) mă duc mă întind pe pat , se pune îl ia la smotocit puțin fară prez, apoi pune și zice haida :))) io vroiam un lady on top că e preferata mea, nu știu de ce, în fine , asta nu a vrut nici în ruptu capului, se pune pe spate și io care eram deja cu ea sculată mă conformez și încep acțiunea, după vreo 15 minute mă termin , mă iau rapid să mă îmbrac și dus am fost :)

Note:

Locatie: 8

Fund: 8

Sani: 7

Oral: 5

Normal: 5

GFE: 0 (atitudine foarte ostilă)

halatu: 100 lei/finalizarea

De revenit ? Nexam frăți, bună numai de trecut în palmares

Pozele îs reale , nici nu mai îmi aduc aminte cum o zis c-o cheamă, o zis așa la dumă ceva, oricum vorba lu chelo de la paraziții „ o cheamă, cum p*** mea o cheamă „

Sper că am prezentat ok review-ul, acuma să decideți fiecare dacă vreți s-o vizitați,să fiu io așa de ghinionist?oricum, poate vă pune să veniți și cu prosop de acasă :)))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare stimați colegi ! Așa sună anunțu în publi, acum aș vrea să prezint și io un review, primu pe forum aici cu fata asta de pe publi. Binențeles că am ieșit de la servici după o zi mai grea cu destul stres mă pun să dau niște telefoane de prin publi, la primele două fete a sunat ocupat și ajung la blonda asta. Mno sun stabilim locația și prețu, un număr 100 de lei. Ajung la Aredurile de la kaufland intim, urc sus și acu începe povestea.

Întind mâna să facem cunoștință, ea mă ia rapid că aici te descalți nu mai încolo și-mi întinde mâna așa cu o plictiseală dinaia gen „ și tu aici mă ? „ . Bun , trec mai departe, îi dau suta și o rog frumos dacă pot să fac un duș rapid că eram oarecum transpirat după o zi de muncă eu fiind obișnuit cu faza asta de la alte fete la care am mai fost :) la care ea mă ia direct că ce n-ai avut timp să faci acasă? că de ce nu m-am dus prima dată acasă și după aia să vin la ea, în fine după niște mutre dinalea acceptă să mă duc la baie, la care ea cică : „ vezi că nu ai propsop ! „ deși erau , bine zic în gându meu poate le-o fii folosit ea cine știe, că-mi dă șervețele, auzi :))) după duș să mă șterg cu șervețele, mda mi-a trecut și chefu de duș :)) m-am spălat la zona de lucru și iau șervețele dinalea, la care ea vine și zice vezi câte folosești că-s scumpe :))))) băi frate era un kkt de sul de hârtie dinaia de bucătărie wtf , apoi după ce termin zice: „ vezi să nu-mi stropești cu apă pe jos că numa ce am șters „ ! serios !!! :))))))) Încercam să-mi temperez nervii deși eram cam obosit, zic în gându meu hai dă-o în pana mea, mă duc mă termin și plec.

Bun, am zis că dacă tot am ajuns până aici, fata nu e rea, nu mă înțelegeți greșit, are corp mișto, e cea din poze, dar deja eram sictirit de tot teatru ăla :) mă duc mă întind pe pat , se pune îl ia la smotocit puțin fară prez, apoi pune și zice haida :))) io vroiam un lady on top că e preferata mea, nu știu de ce, în fine , asta nu a vrut nici în ruptu capului, se pune pe spate și io care eram deja cu ea sculată mă conformez și încep acțiunea, după vreo 15 minute mă termin , mă iau rapid să mă îmbrac și dus am fost :)

Note:

Locatie: 8

Fund: 8

Sani: 7

Oral: 5

Normal: 5

GFE: 0 (atitudine foarte ostilă)

halatu: 100 lei/finalizarea

De revenit ? Nexam frăți, bună numai de trecut în palmares

Pozele îs reale , nici nu mai îmi aduc aminte cum o zis c-o cheamă, o zis așa la dumă ceva, oricum vorba lu chelo de la paraziții „ o cheamă, cum p*** mea o cheamă „

Sper că am prezentat ok review-ul, acuma să decideți fiecare dacă vreți s-o vizitați,să fiu io așa de ghinionist?oricum, poate vă pune să veniți și cu prosop de acasă :)))

ai dreptate my friend, a fost greșeala mea dar eu chiar nu am văzut topicul tău că eram pe telefon :) , nu-i stress, omu din greșeli învață :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Hmm, nu vreau sa vorbesc aiurea, nu mai tin minte sigur dar fata nu e cumva rommales? ori o confund ca era vopsita altfel dar cred ca a facut si strada. Daca e aceeasi fata clar are o atitudinte de rahat, nu pot sa fac o recenzie cum trebuie ca nu mai tin minte exact...

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Salutare stimați colegi ! Așa sună anunțu în publi, acum aș vrea să prezint și io un review, primu pe forum aici cu fata asta de pe publi. Binențeles că am ieșit de la servici după o zi mai grea cu destul stres mă pun să dau niște telefoane de prin publi, la primele două fete a sunat ocupat și ajung la blonda asta. Mno sun stabilim locația și prețu, un număr 100 de lei. Ajung la Aredurile de la kaufland intim, urc sus și acu începe povestea.

Întind mâna să facem cunoștință, ea mă ia rapid că aici te descalți nu mai încolo și-mi întinde mâna așa cu o plictiseală dinaia gen „ și tu aici mă ? „ . Bun , trec mai departe, îi dau suta și o rog frumos dacă pot să fac un duș rapid că eram oarecum transpirat după o zi de muncă eu fiind obișnuit cu faza asta de la alte fete la care am mai fost :) la care ea mă ia direct că ce n-ai avut timp să faci acasă? că de ce nu m-am dus prima dată acasă și după aia să vin la ea, în fine după niște mutre dinalea acceptă să mă duc la baie, la care ea cică : „ vezi că nu ai propsop ! „ deși erau , bine zic în gându meu poate le-o fii folosit ea cine știe, că-mi dă șervețele, auzi :))) după duș să mă șterg cu șervețele, mda mi-a trecut și chefu de duș :)) m-am spălat la zona de lucru și iau șervețele dinalea, la care ea vine și zice vezi câte folosești că-s scumpe :))))) băi frate era un kkt de sul de hârtie dinaia de bucătărie wtf , apoi după ce termin zice: „ vezi să nu-mi stropești cu apă pe jos că numa ce am șters „ ! serios !!! :))))))) Încercam să-mi temperez nervii deși eram cam obosit, zic în gându meu hai dă-o în pana mea, mă duc mă termin și plec.

Bun, am zis că dacă tot am ajuns până aici, fata nu e rea, nu mă înțelegeți greșit, are corp mișto, e cea din poze, dar deja eram sictirit de tot teatru ăla :) mă duc mă întind pe pat , se pune îl ia la smotocit puțin fară prez, apoi pune și zice haida :))) io vroiam un lady on top că e preferata mea, nu știu de ce, în fine , asta nu a vrut nici în ruptu capului, se pune pe spate și io care eram deja cu ea sculată mă conformez și încep acțiunea, după vreo 15 minute mă termin , mă iau rapid să mă îmbrac și dus am fost :)

Note:

Locatie: 8

Fund: 8

Sani: 7

Oral: 5

Normal: 5

GFE: 0 (atitudine foarte ostilă)

halatu: 100 lei/finalizarea

De revenit ? Nexam frăți, bună numai de trecut în palmares

Pozele îs reale , nici nu mai îmi aduc aminte cum o zis c-o cheamă, o zis așa la dumă ceva, oricum vorba lu chelo de la paraziții „ o cheamă, cum p*** mea o cheamă „

Sper că am prezentat ok review-ul, acuma să decideți fiecare dacă vreți s-o vizitați,să fiu io așa de ghinionist?oricum, poate vă pune să veniți și cu prosop de acasă :)))

Link spre comentariu
  • Oras:ar
  • Oras:ar

Am trecut si eu pe la ea zilele trecute si am patzi-o si eu la fel ca ceilalti care au trecut pe la aceasta cucuvea.1- faza cu descaltatul la usa identica. 2-obraznicie maxima.3-la telefon negociat o treaba...la apartament stupoare nu mai e valabil,

In final am lasat-o vorbind si am plecat.

Concluzia: o tzepara obraznica

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost eu si este tipa din poze dar cu o usuoara tenta de gypsy + atitudine clar de gypsy.Pusa pe bani si atat,''meserie'' 0.

tipa asta are cel putin 20 anunțuri pe Publi cum reușește sa vorbească la 20 nr de tel habar nu am
Link spre comentariu

Vizitator dani.arad
Reputație: 0

Siguuuuur citeste si tipa forumul, deci ca aspect arata de TOP, diferenta o face comportamentul, de aia e evitata, sani aia wow fenomenali.

Macar pestele are activitate de fotograf , zilnic pe publi pune poze noi, asta face sa confirme ca e reala.

Probabil sunt cuplu de acolo si comportamentul fetei fata de clienti flegmatic.... presupun, asta ca am auzit ceva cazuri

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...