Sari la conținut

0752659155 Lory noua colega a Paulei


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Waaaaa!

Deci ma programez la paula in seara asta pe la 17.30. Zis si facut....

Ajung si ce sa vezi? Imi deschude usa o caprioara inaaaaaaalta pe tocuri de 19-20 cm (cat pula mea)...si beleam ochii si nu stiam daca am nimerit etajul! Ea zambeste si.mi zice: ce ai codule, m-ai uitat? :))

Pffff...Lory in toata splendoarea ei! Venita pentru o perioada scurta in constanta pe motiv ca ii wra dor sa se lunga cu paula!

Si cum mie deloc nu.mi place treaba asta....am comis.o in 3!

Sarim peste cafea, barfe si dush...le.am executat repede si iata.ne in cururile goale in dormitor!

Buey ce limbi isi trag fetele astea...ce mozoale...ce jocuri cu vibratoru pe ele!!! Am asistat la jocurile erotice dar cand fu vorba sa intervin, m.a tradat Codita...deh...m.a inhibat paula...de cand e sotia mea (oct 2017) nu pot s.o insel asa pe fatza :))

Asadar....am rugat.o sa ne lase singuri si ne.am facut de cap vreo 20 min!

Finalizare orala de exceptie!

Aspect: 8- atat de skinny....slaba tare frate!

Igiena 10

Gfe 10

Oral 9

Normal 8.5

Cado: 400 ora la gramada!

Spooor!

  • Like 6
Link spre comentariu

buna baieti!

sunt Lory,iar de maine sunt la voi in oras pentru o perioada. 

sa recapitulam cate ceva despre mine:

locatia aceeasi, colega cu Paula. sunt blonda, 172, skinny, iar ca servicii oral la alegere, normal protejat, FK, 69, dominare soft/hard. finalizare orala, faciala, corporala.

tarife: 100 fin, 200 ora si sedinta de dominare 200. dominare impreuna cu colega paula este 300 sedinta iar pt amatorii de show lesbi 400.

noul numar la care pot fi gasita de maine este 0746889453 si rog un moderator sa-l modifice pe cel din titlu.

voi adauga si cateva poze pentru un remember, poze facute de cand eram activa cu paula.

va pup si va astept.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Doarace și pentru ca Paula nu fuse disponibila am vizitat și colega de apartament. Și chiar am fost super mulțumit.

Multă pasiune se ascunde în trupul ala subțire fără însă să fie skinny.

Un oral super ok de 8 spre 9 cu finalizare orala.

Normal 9. Flexibila și foarte energica.

Aspect 8 spre 9.

Locația este cea cunoscuta.

Una peste alta o experienta plăcută și de repetat. Preferabil în 3 cu Paula.

Dtd 1h achitat 200 lei fără sa fiu presat. Un zâmbet de la întrarea pana la plecarea mea.

  • Like 4
Link spre comentariu

Doarace și pentru ca Paula nu fuse disponibila am vizitat și colega de apartament. Și chiar am fost super mulțumit.

Multă pasiune se ascunde în trupul ala subțire fără însă să fie skinny.

Un oral super ok de 8 spre 9 cu finalizare orala.

Normal 9. Flexibila și foarte energica.

Aspect 8 spre 9.

Locația este cea cunoscuta.

Una peste alta o experienta plăcută și de repetat. Preferabil în 3 cu Paula.

Dtd 1h achitat 200 lei fără sa fiu presat. Un zâmbet de la întrarea pana la plecarea mea.

Mersi de vizita si pt ,tips, si te mai astept/asteptam.

Link spre comentariu

Servicii oral la alegere, normal protejat, FK, 69, dominare soft/hard. finalizare orala, faciala, corporala.

 

tarife: 100 fin, 200 ora si sedinta de dominare 200. dominare impreuna cu colega paula este 300 sedinta iar pt amatorii de show lesbi 400 ron.ðŸ˜ðŸ¤—

post-288894-0-39045800-1554030577_thumb.jpg

post-288894-0-81334900-1554030590_thumb.jpg

post-288894-0-82436200-1554030605_thumb.jpg

post-288894-0-13693600-1554030635_thumb.jpg

post-288894-0-21632400-1554030652_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Deci e 400 sa faci doua finalizării cu ambdoua?

Deci, asta ai deduso tu,nu am specificat nici una dintre noi lucrul acesta.Deaorece showul si joaca intre noi tine m-ai mult timp nu include 2 finalizari,ci doar una.cine doreste 2 finalizari cu ambele e fara show intre noi.😉
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Deci, asta ai deduso tu,nu am specificat nici una dintre noi lucrul acesta.Deaorece showul si joaca intre noi tine m-ai mult timp nu include 2 finalizari,ci doar una.cine doreste 2 finalizari cu ambele e fara show intre noi.😉

cat ramai pe la noi?sper sa numai pleci😊
Link spre comentariu

Pai fara show nu mai vad rostul, asa putem sa luam o ora cu una si o ora cu cealalta si am iesi in avantaj, cu mai multe finalizari (adica 4 cine poate)

Exact.Cum ai specificat si tu cine poate alege varianta asta cine nu alege varianta cealalta.cai vezi tu rostul sau nu noi am explicat pt cei interesati de show.cine vrea cu una singura intra cu una singura.asa puteai sa te duci la mai multe fete in ziua respectiva ca tot avantajul ala il ai.pe cand cand intri cu 2 odata chiar daca nu se face show te asigur ca tot e o diferenta.Sa iti si explic.?😋
  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...