Sari la conținut

Denisa bunaciune bruneta 0762012024


Postări Recomandate

  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Cunosc locatia foarte bine asa ca aseara i-am facut o vizita domnisoarei.Am ramas surprins cand mi-a deschis usa pentru ca ne cunosteam.Oral nu am dorit sa-mi faca asa ca am trecut la sarutari ,montat preze si terminat la umeri craci.

locatie8

gfe 8

oral nu notez

normal 8

cadou 100

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Cunosc locatia foarte bine asa ca aseara i-am facut o vizita domnisoarei.Am ramas surprins cand mi-a deschis usa pentru ca ne cunosteam.Oral nu am dorit sa-mi faca asa ca am trecut la sarutari ,montat preze si terminat la umeri craci.

locatie8

gfe 8

oral nu notez

normal 8

cadou 100

 

N-am înțeles dacă a avut orgasm, în pula mea. :no2

Ce dreaq, măi Livache!?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cunosc locatia foarte bine asa ca aseara i-am facut o vizita domnisoarei.Am ramas surprins cand mi-a deschis usa pentru ca ne cunosteam.Oral nu am dorit sa-mi faca asa ca am trecut la sarutari ,montat preze si terminat la umeri craci.

locatie8

gfe 8

oral nu notez

normal 8

cadou 100

zi si tu o vorba boss...

 

 

e rebranding... nu e...

pozele sunt reale..?

in ce zona e locatia?

e cuib... sau e singura in locatie?

etc

 

multzam fain

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

Hai Liviule detaliază ne ca fac panda la ea de dimineața si nimic....tot încerc sa dau de ea dar degeaba !!!da si tu câteva detalii

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

zi si tu o vorba boss...

 

 

e rebranding... nu e...

pozele sunt reale..?

in ce zona e locatia?

e cuib... sau e singura in locatie?

etc

 

 

multzam fain

Pozele sunt facute cand locuia deasupra la cec Alba Iulia ,fosta colega cu Andreea care este acum in Nerva Traian

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Cunosc locatia foarte bine asa ca aseara i-am facut o vizita domnisoarei.Am ramas surprins cand mi-a deschis usa pentru ca ne cunosteam.Oral nu am dorit sa-mi faca asa ca am trecut la sarutari ,montat preze si terminat la umeri craci.

locatie8

gfe 8

oral nu notez

normal 8

cadou 100

 

De evitat!

 

 

well well,

@liviu58 ti-am banat ambele clone silviutaxi si taxidraiver (laurentiu00,costichirila) si asta e ultimul avertisment inainte de vacanta permanenta daca mai continui cu astfel de lucruri.

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

Cunosc locatia foarte bine asa ca aseara i-am facut o vizita domnisoarei.Am ramas surprins cand mi-a deschis usa pentru ca ne cunosteam.Oral nu am dorit sa-mi faca asa ca am trecut la sarutari ,montat preze si terminat la umeri craci.

locatie8

gfe 8

oral nu notez

normal 8

cadou 100

Prietene tu ai fost pana la urma la ea?ca tu zici 100 finalizarea ea la telefon zice 200 finalizarea 300 ora !!!Locatie Zepter!de țepele de pe la si de pe lângă Zepter sunt satul....
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Prietene tu ai fost pana la urma la ea?ca tu zici 100 finalizarea ea la telefon zice 200 finalizarea 300 ora !!!Locatie Zepter!de țepele de pe la si de pe lângă Zepter sunt satul....

Pai a mai scazut 100 de lei ca a avut fata orgasm.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Prietene tu ai fost pana la urma la ea?ca tu zici 100 finalizarea ea la telefon zice 200 finalizarea 300 ora !!!Locatie Zepter!de țepele de pe la si de pe lângă Zepter sunt satul....

Eu am fost in locatia veche daca citesti atent

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

Eu am fost in locatia veche daca citesti atent

Nu vreau sa intru in discuții sau sa ma cert cu tine!!!ai scris ca "aseară " i ai făcut o vizita asta însemnând pe 8 August !!!de pe 8 pana pe 9 cand ai scris s a si mutat a modificat si prețul?

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Intra pe celelalte conturi si fa o recenzie cu orgasme multiple.

Nu mai are...a ramas solo.

 

Nu vreau sa intru in discuții sau sa ma cert cu tine!!!ai scris ca "aseară " i ai făcut o vizita asta însemnând pe 8 August !!!de pe 8 pana pe 9 cand ai scris s a si mutat a modificat si prețul?

Chiar mai crede cineva ce spune Liviu?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...