Sari la conținut

Noua În București Poze cu fata / 0720983840


Postări Recomandate

NOU IN BUCURESTI Buna sunt Loredana, am 24 de ani, pozele ma reprezinta in totalitate sunt poze reale, ofer masaj de relaxare. Detalii la tel., zona centrala. Discretie in locatie, aer conditionat, 09 Aug, 00:33

0720983840 BUCURESTI

 

http://t.anuntul.ro/prestari-servicii/servicii-diverse/nou-in-bucuresti-buna-sunt-loredana-am-24-de-ani-pozele_41801551/R0C10K46P1F0A0V0

 

 

Pret: 50 fin oral protejat + normal

70 fin oral ne + normal

100 ora 2 oral pro + normal

120 ora 2 fin oral nep + normal

post-189846-0-22507200-1470692644_thumb.jpg

post-189846-0-18081000-1470692656_thumb.jpeg

post-189846-0-71826400-1470692666_thumb.jpeg

post-189846-0-74068700-1470692674_thumb.jpeg

post-189846-0-72228600-1470692681_thumb.jpeg

post-189846-0-42058800-1470692687_thumb.jpeg

post-189846-0-04117600-1470692696_thumb.jpeg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:da
  • Oras:da

NOU IN BUCURESTI Buna sunt Loredana, am 24 de ani, pozele ma reprezinta in totalitate sunt poze reale, ofer masaj de relaxare. Detalii la tel., zona centrala. Discretie in locatie, aer conditionat, 09 Aug, 00:33

0720983840 BUCURESTI

 

http://t.anuntul.ro/prestari-servicii/servicii-diverse/nou-in-bucuresti-buna-sunt-loredana-am-24-de-ani-pozele_41801551/R0C10K46P1F0A0V0

 

 

Pret: 50 fin oral protejat + normal

70 fin oral ne + normal

100 ora 2 oral pro + normal

120 ora 2 fin oral nep + normal

inainte sa postezi verifica,avea topic deschis

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Pret: 50 fin oral protejat + normal

70 fin oral ne + normal

100 ora 2 oral pro + normal

120 ora 2 fin oral nep + normal

Ati fost colege de salon la maternitate?are si verigheata,pasemne ca o asteapta cineva seara acasa. Plang copii de foame,cu bonuri de masa primiti??
  • Minus 1
Link spre comentariu

Ati fost colege de salon la maternitate?are si verigheata,pasemne ca o asteapta cineva seara acasa. Plang copii de foame,cu bonuri de masa primiti??

 

Mama ce tarfa de om ești.

 

Unde vezi tu mă verigheta? Sunt inele dacă nu știi sa faci diferența dintre inel și verigheta

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Mama ce tarfa de om ești.

Unde vezi tu mă verigheta? Sunt inele dacă nu știi sa faci diferența dintre inel și verigheta

Ce te aprinzi draga asa,nu stiu care dintre noi e "tarfa"(eu daca vreau oricand pot sa-ti trag la muie :) cum iti arati tu adevarata fata(a trecut schimbarea la fata,sa mancat peste) eu am vazut in poza un inel si ceva ce duce a verigheta,din moment ce e pus pe inelar tind sa cred ca e verigheta. keep calm and still sucking.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Haideti ca sparg eu gheata cu o recenzie la rece, ca tot plange piconul ca scriu recenziile dupa o perioada similara cu varsta sa:

Am vizitat-o recent, locatie in rond alba iulia, intr-un apartament, de papuci nu au fost, a fost un pahar de apa si probabil si apa calda, nu am stat sa o astept.

In schimb era fata, Loredana, imbracata in tricou si yoga pants, am facut dus, mers apoi in camera, si-a dat jos tricoul, am inceput sa o sarut pe corp, sa ii mangai sanii, si-a dat jos pantalonii, am observat o pasarica carnoasa, am bagat degetul sa testez terenul, dap era umeda instant, era clar, e de bine, s-a pus in genunchi la un oral, in timp ce eram pe marginea patului, a supt a folosit putin limba si cam atat, nimic interesant dar a fost placut si neprotejat.

Nemai avand rabdare si dornic sa ii penetrez pizda aia umeda, a pus prezervativ am invitat-o sa ma calareasca, a intrat pula din prima, pizda destul de primitoare... cam prea primitoare, dar a calarit-o frumos in timp ce ma jucam cu bidoanele ei mari, ea facea opturi din bazin, destul de priceputa.

Am pus-o misionar, unde am pompat in draci, ma jucam cu lindicul ei, ii placea mult, se vedea, am atentat un FK, la care a raspuns pozitiv, sustiut, continuat sa dau in ea, sa ii mangai lindicul, in aceasta pozitie am si terminat

 

Locatia: 7 - nu e cine stie ce, e la rondul alba iulia, unde gasesti loc de parcare destul de greu dar daca ai noroc, ai noroc, in baie am dat de un gandac dar macar am primit apa

 

Fata: 7 - mica de inaltime, plinuta putin cat sa fie buna, sani mari dar putin lasati, cu sfarcuri erectibile daca le iei in gura, cur mare dar cam moale, pizda carnoasa si umeda, fatza comuna, draguta

 

Igiena: 9 - nu a facut dus inainte de a intra cu mine dar era foarte curata, fara mirosuri ce nu aveau ce cauta pe o femeie

 

Oral NP: 6 - nu a fost cine stie ce, dar a fost NP, am simit si eu limbuta cum se juca cu capul cat o sugea

 

GFE: 7 - a fost destul de lipicioasa si apropriata, a acceptat FK, de vorbit nu prea am vorbit, fiind un numar, am mai relaxat eu situatia ca e noua si am incercat sa o fac sa se simta bine, pizda ei umeada mi-a confirmat succesul

 

Normal: 7 - a fost o partida pe cinste, facea opturi cat m-a calarea bine, la misionar a raspuns frumos la stimulariile mele, ne-a placut amandurora, putin larguta pentru mine, dar nici nu sunt mare dotat

 

Halatul: 130 roni / 1 fin

  • Like 10
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...