Sari la conținut

Buna dragilor.....am revenit!!! 0743305325


adina95

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am fost la colega adinei, din pacate nu am retinut numele. Nu pot scrie pe telefon o recenzie completa, dar am ramas... mai mult din cauza ca eram incins si la ora respectiva nu aveam multe optiuni.... Locatia langa hala centrala, apartament ok, curatel, fara mirosuri afara de fum de tigara.

Fata draguta la chip, dar pielea usor ofilita, undeva pe la 27 de ani, cateva kg in plus, dar ok ca si atitudine, nu s a grabit, a fost amabila si deshisa la conversatie. Tatuaje pe trup, mana si picior, cicatrice dupa o nastere dar nu deranjanta... Ofera ON, NP si anal, dar am ales doar oral si normal protejate. Tehnica ok la ambele, si poate fi pe placul celor ce apreciaza formele... desi eu prefer sincer ceva mai light... 100 numarul a fost un pret corect.

 

In apartament erau vreo 5 telefone, care sunau foarte frecvent, dar nu deranjau si ea nu le a dat atentie pe parcusul intrevederii.

Atitudine ok, dar nu cred ca as reveni pentru ea. Poate pentru colega.

 

 

Link spre comentariu

Aaoleu...

Celor ce inca erau “mici” si “pe alocatie” in perioada 2015-2017, le spun pe scurt povestea Adinei:

A inceput cu o fata tinerica si draguta ce nu respecta absolut deloc programarile dar facea aproape toate nebuniile la tarife de 80RON finalizarea/160RON ora, pret usor sub medie chiar si pentru acea perioada. Pana aici relativ bine treaba.

 

Problema e ca in timp ne-am dat seama ca adina97 era doar un user agregator de fete aduse de la Vaslui si puse la produs.

Erau mai multe fete care nu se cunosteau intre ele dar raspundeau la acelasi numar de telefon.

 

Constante in treaba asta erau doar: numarul de telefon folosit, contul adina97(cica al Adinei) si... pestele: userul alin37 care la un moment dat a prins curaj si chiar a recunoscut ca are acces si face postari de pe ambele conturi (cititi in intregime topicul).

 

@Adina23iasi: Macar cu cine avem placerea ?

Cu “Adina” de atunci, fata are lucra ok sau tot cu alin37 ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Aaoleu...

Celor ce inca erau “mici” si “pe alocatie” in perioada 2015-2017, le spun pe scurt povestea Adinei:

A inceput cu o fata tinerica si draguta ce nu respecta absolut deloc programarile dar facea aproape toate nebuniile la tarife de 80RON finalizarea/160RON ora, pret usor sub medie chiar si pentru acea perioada. Pana aici relativ bine treaba.

 

Problema e ca in timp ne-am dat seama ca adina97 era doar un user agregator de fete aduse de la Vaslui si puse la produs.

Erau mai multe fete care nu se cunosteau intre ele dar raspundeau la acelasi numar de telefon.

 

Constante in treaba asta erau doar: numarul de telefon folosit, contul adina97(cica al Adinei) si... pestele: userul alin37 care la un moment dat a prins curaj si chiar a recunoscut ca are acces si face postari de pe ambele conturi (cititi in intregime topicul).

 

@Adina23iasi: Macar cu cine avem placerea ?

Cu “Adina” de atunci, fata are lucra ok sau tot cu alin37 ?

Cat de frumos ai descris viata mea in cateva cuvinte,... :) :) :) da pe atunci era ce era, acum este altceva.. :) momentan sunt eu, eu Adina! ;) cea cuminte.. :)
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cat de frumos ai descris viata mea in cateva cuvinte,... :) :) :) da pe atunci era ce era, acum este altceva.. :) momentan sunt eu, eu Adina! ;) cea cuminte.. :)

Cat de frumos ai descris viata mea in cateva cuvinte,... :) :) :) da pe atunci era ce era, acum este altceva.. :) momentan sunt eu, eu Adina! ;) cea cuminte.. :)

"Rectific "povestea mea" :) You are a bad boy :*

Link spre comentariu
Vizitator gogu_007
Reputație: 0

 

 

Constante in treaba asta erau doar: numarul de telefon folosit, contul adina97(cica al Adinei) si... pestele: userul alin37 care la un moment dat a prins curaj si chiar a recunoscut ca are acces si face postari de pe ambele conturi (cititi in intregime topicul).

 

@Adina23iasi: Macar cu cine avem placerea ?

Cu “Adina” de atunci, fata are lucra ok sau tot cu alin37 ?

Corect. Am citit, pe acest topic, ca fata seamana cu o tipa, Corina pe numele ei real, care a facut videochat alaturi de acest alin37 (zis si suvy).

 

@adina: asteptam confirmarea ca revii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...