Sari la conținut

0731.285.256 Andreea - Mall vitan


Vizitator greeneyesradu

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ciao

ho letto che hai lavorato con ALEXANDRA 0731279795

possiamo organizzare un incontro a tre ?

tu e lei insieme ?

ciao....si certo..se voi mi poi chiamare e cosi parliamo per fare un appuntamento con me e alexandra,,,,,un bacione gianco....aspetto il tuo telefono!

Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

ciao....si certo..se voi mi poi chiamare e cosi parliamo per fare un appuntamento con me e alexandra,,,,,un bacione gianco....aspetto il tuo telefono!

              Signomi, kalitera na grafis prota Rumanika, na katalavenume ke emis. Efaristo!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut . Ieri dupa amiaza am vizitat-o pe Andreea . Programare stabilta telefonic si respectata fara probleme. Seriozitate maxima . Locatia - b-dul Decebal , pct reper Ruby Tuesday . Deea , arata super : mignona , tunsa scurt , bruneta , frumusica la fata , sani superbi , cu sfarcuri delicioase pt supt - lins , cur bombat si tare , craci frumosi . Pozele reale suta la suta . Vesela , glumeata , vorbareata , prietenoasa - GFE 9 , doar pt lipsa FK , altfel era de 10 . Am executat 2 numere intr-o Ora si un pic . Oral nepro bun , sustinut , constiincios executat , DT aproape reusit , atentie buna si la anexe cu supt -lins oo . Cunni la care se excita , se uda natural , geme frumos si excitant . L-a primul numar m-a intrerupt din lins si m-a rugat sa trecem la treburi serioase . M-am conformat si dupa montarea cauciucului pe pula , am inceput s-o fut in poz misionar , astfel ca dupa cateva minute de pompat , am finalizat . Dupa pauza si dusurile de improspatare , nr 2 a inceput cu un oral foarte bun executat de Deea si pt finalizare am rugat-o pe ea sa ma futa . Zis si facut . Fees m-a calarit temeinic , infigandu-se in pula pana la cotor , insa nu am terminat in aceasta pozitie , am schimbat in caprita , aici am pompat tare si dupa cateva min am finalizat si a doua oara . Note : Locatia - 9 , curat , spatios , baie curata , prosop impecabil de curat ; Aspect - 9 ; Oral - 9.5 ; Normal - 9.5 ; Igiena - 10 . Halat - 150 RON , 1 Ora , 2 fin incluse . Raport calitate - pret , excelent . Clar - de revenit ! O zi buna va doresc .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Italy
  • Oras:Italy

ciao....si certo..se voi mi poi chiamare e cosi parliamo per fare un appuntamento con me e alexandra,,,,,un bacione gianco....aspetto il tuo telefono!

senti ma io arrivo il 10 marzo verso le 14:00

possiamo  incontrarci nel pomeriggio?

dove ci vediamo tutti e tre?

mi dici l'indirizzo?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare la toata lumea, am vizitat-o si eu pe cadana. In aceasta locatie in care am gasit-o pe Andreea a fost si Alexandra de la top (anal de senzatie) si Cristina (acuzata de probleme de unii confrati).

Un raport pret/calitate foarte bun. Am fost pe fuga insa e pe lista pentru aprofundare. Nota generala 8.5. Recomand

Pret: 100 ron jetonul

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Italy
  • Oras:Italy

Salutare la toata lumea, am vizitat-o si eu pe cadana. In aceasta locatie in care am gasit-o pe Andreea a fost si Alexandra de la top (anal de senzatie) si Cristina (acuzata de probleme de unii confrati).

Un raport pret/calitate foarte bun. Am fost pe fuga insa e pe lista pentru aprofundare. Nota generala 8.5. Recomand

Pret: 100 ron jetonul

alexandra in same location ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am intalnit-o si eu pe Andreea. Am sunat-o ieri pentru confirmare servicii, sunt cum s-a spus aici, ONP+NP, 150 ora cu 2 fin. Ieri nu ne-am potrivit, a ramas pe azi. Sunat pe la 11 si un pic, agreat pentru 2 juma - 3, cu solicitarea ei sa confirm cu 30 min inainte. Ceea ce am facut prin SMS, cerand si eu reconfirmare. No answer. Pe la 2:25 sun, raspunde, zice ca pot veni, ca nu a vazut SMS-ul meu. Poate o fi doar extra discreta, nu stiu. Ajung la ea in cca. 10-15 min., pe Vitan, vis-a-vis de Sectia 11 (acelasi loc unde erau Alexandra top si Cristina pana de curand). Andreea foloseste dormitorul, deci am scapat de canapeaua aia aiurea. Are colega, dar nu am simtit nicio respiratie pe acolo. Apreciez.
M-a asteptat pe platforme si cu o plasa neagra pe ea. Dragut.
Fata e cea din poze si deja descrisa de altii, deci nu ma obosesc sa reiau. Chiar si fizionomia o puteti descrifa din ultimele ei fotografii. Mie imi plac minionele. Pare mai in varsta decat e, o cred cand mi-a zis 33, doar ca figura e cu cca. 7 mai mult. Corpul e cu 10 mai jos si pielea e impecabila.
In camera am lasat 150 pe acolo nesolicitati, m-am facut comod si am reconfirmat serviciile.
Ceva chit-chat cam greutz, dar fata ok, nici eu nu prea inspirat, ea dornica sa fie bine. Merg la dus cu un prosop mare si curat, inclusiv papuci. In baie ai toata gama de geluri, cred ca am vazut 10 recipiente de gel masculin. Apreciez atentia la asemenea detalii. Exista si apa de gura.
Revin, pleaca si ea la dus, sta vreo 5 min. si se intoarce goala. Ramanem cu lumina aprinsa la cererea mea. Trece langa mine in pat, discutam daca ONP sau OP. Eu ONP. Ea identifica o iritatie pe gland si zice ca doar OP. Nu ii fac vina, chiar sunt de acord ca daca sunt dubii e mai bine asa. Doar injur in gand intalnirea de acum vreo 2 luni (povestita pe aici, desi nu cu acest amanunt) in care o Ana mi-a pleznit un prez pe gland, m-am ales cu o basica atat de dubioasa ca mi-am facut si analize. Plus pauza inclusiv cu nevasta pana analize ok. Uitasem, dar iete ca inca mai am o iritatie, trebuie sa ma ocup.
Revenind, ceva OP, cu presiune ok, eu cam plin. Oralul nu e deep, insa e energic si fata suge la final, cred ca NP ar fi wow. Eu am terminat rapid, dar cred ca duce mult.
Inca un plus e ca e o fata grijulie, se ocupa sa curete pula dupa si o face cu mare atentie.
Pauza de reclame, pleaca inca vreo 5 min. si revine.
Cer un masaj, accepta cu caldura, revine cu o crema de corp si se suie pe mine. A fost Ok, cred ca poate mult mai bine, dar avea o problema fizica ce a impiedicat-o sa dea totul. Oricum, a fost multumitor. Mai vorbim si povestim ca 2 persoane la varsta a 2-a. Hai iar.
Tras cauciuc pe pula bleaga (prima mea experienta de acest gen, cam trist), putin oral ca si mai devreme, ceva limbi la coaie dar ma cam gadila asa ca s-a renuntat. Trecut LOT la cererea mea, apoi misionar un pic si aia a fost. Eu am executat asta relativ rapid si pentru ca lipsa FK, cumva lipsa incalzire, ea cu capul intro parte fiindca nu saruta (dar nu lipsa FK, lipsa si sa atingi buzele) etc... Mi-ar fi placut mai multa joaca, probabil si OP a fost un factor.
Altfel am povestit mult si la final m-a si spalat de crema de pe spate. DTD cca. 1:15 hr, poate chiar putin mai mult, nu m-a grabit deloc.
Una peste alta: o femeie profesionista, super ok si corecta. Prima experienta insa nu a fost memorabila, interactiunea cam aseptica.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...