Sari la conținut

Ceva foarte deosebit! 0728064507


Postări Recomandate

Vizitator bolovan fiert
Reputație: 0

Cand am fost eu prin toamna la ea, era pe Torontalului peste drum de CEC, un bloc cu lift, acum nu stiu ca nu am mai vorbit recent

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Vizitat de 2 ori, programare facuta prin telefon (apel). Locatie Torontalului, usor de gasit.

Ajuns in locatie, m-a asteptat pe tocuri in bikini si sutien(o priveliste de nota 10, mai ales fundu ala) servit cu apa/suc am stat la povesti si pe urma am trecut la actiune. A inceput cu un ON, bine executat cu deep si atentie la oo unde am si finalizat. Igienizare si ceva povesti, trecut la nr. 2, dupa un ON am trecut la NP mai multe pozitii, LOT(se misca bine)si trecut la doggy unde este o priveliste wow, finalizat in balon, am primit prosop curat si mers la dus.

Locatie-9

ON-8/9(nu face CIM)

NP-9

AP-nu face

Atitudine-10 super ok, pro client, amabila, punctuala

Aspect-10 arata bine frumusica la fata, subtire in talie si fundul mare

Timp petrecut o ora si ceva fara graba de fiecare data. Halat 250 ron la final, recomand si probabil o sa mai revin
  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Si Marius si Mihai zic mersi :laugh2 Primele mele recenzii, deci sper sa fie ok (nu-mi prea permite timpul)

Ei vezi !? Cozo si el acum trebuie sa raspunda asemanator. Sa spunem Cozo multumeste de 7 ori. Ca nr 7 ii cu noroc. :) Nu s-a prins de ce i-am transmis Felicitari 7...crezand ca vrb pa dos cu literele. ;) Niciodata nu-i prea tarziu. Sa vezi la Loto pa 6/49 daca nu iasa 7 duminica. :)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...