Sari la conținut

Cristina in vizita pentru cateva zile !!! servicii complete.


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor , numele meu este Cristina si sunt in capitala pentru cateva zile , imi doresc sa va indeplinesc cat mai multe fantezii , serviciile mele sunt calitative si constau in oral p-n (in functie de igiena) voi incerca sa fie cat se poate de deep si foarte umde ,  normal (doar protejat) vom incerca pozitii cat mai extravacante , si anal(doar protejat) care poate fi cat se poate de adanc si chiar imi doresc sa o simt toata , ejacularea poate corporala ,  pentru cine doreste faciala sau orala va fi extra pret, iar referitor la cadou va fi diversificat in functie de serviciile dorite si timpul petrecut , 1 fin o-n 100, 1 fin o-n-a 150, iar 1 h sau 2 fin o-n-a va fi 250 , legat de mine se pot citi multe pe alte orase nu ramane decat sa intri profil si sa cauti la gaseste continut, in speranta ca am fost destul de explicita nu ramane decat sa ma suni si sa stabilim o programare 0754877349..pupici.post-133994-0-03274300-1471442896_thumb.jpgpost-133994-0-02672000-1471442783_thumb.jpgpost-133994-0-14759200-1471443020_thumb.jpg

post-133994-0-01977700-1471442767_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

am inteles , deci nu sunt intelegenta pentru ca am gresit o litera ...mersi pentru lectia de gramatica mi-a fost de mare ajutor ...pupici!!!

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna , pe viitor o sa revin doar ca trebuie sa ma organizez mai bine , e mai dificil in Buc , am rezervat ceva pe net si cand ajung acolo cei de la apartament m-au dus la altul si nu avea nicio legatura cu ce poze vazusem si clar l-am refuzat, apoi in ultimul moment am gasit ceva , dar voi reveni cu siguranta ...va pupic.

Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna , pe viitor o sa revin doar ca trebuie sa ma organizez mai bine , e mai dificil in Buc , am rezervat ceva pe net si cand ajung acolo cei de la apartament m-au dus la altul si nu avea nicio legatura cu ce poze vazusem si clar l-am refuzat, apoi in ultimul moment am gasit ceva , dar voi reveni cu siguranta ...va pupic.

 

Te astept cu drag!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...