Sari la conținut

Beatrice de la drept.........0728719754


Postări Recomandate

Anunt AT: BEATRICE DIHAM, 60 lei finalizarea... 100 o ora in compania unei frumoase brunete cu inaltime de 1,76, 59 kg si 22 de ani.. Dornica sa iti satisfac orice fantezie..te astept in compania mea...:- 100L 0766.621.324 / 0766621324

 

 

Vazusem anuntul de ieri, dar nu mi s-au parut pozele asa incitante, in seara asta insa, vazand al doilea set de poze, mi-am facut curaj. Initial am sunat si am facut o scurta informare de servicii, locatie, tarife. Un pic confuzat de tarife. pe anunt vedeti si voi 60/100, la telefon spune 150 daca vrei ora cu doua finalizari. Oricum, voce placuta, calma, moale, asa, m-a convins, chiar daca trebuia sa bat de-a curmezisul tot orasul :( la ora mai tarzie sa zicem sa merge si asa, e liber ... Am sunat a doua oara, am progamat, am trantit repede un dus si am luat-o la talpa spre locatie. Pe la o bucata de drum m-a sunat don'soara (chiar m-am mirat sa vad asta) sa vada daca mai vin ... Buuuuun, ajung eu prin zona. Zic "prin" pentru ca de-acolo incepea cosmarul. Locatia e intr-un bloc pe Aleea Mozaicului, aleea/strada o gasesti repede pe harta, dar ca sa mai gasesti si blocul trebuie sa fii temerar, ca dupa explicatiile don'soarei, daca nu vii EXACT cum iti spune ea, ajungi la draq in praznic si apoi ai ce bantui (ca mine) printre blocurile si stradutele alea incalcite de acolo. Cert e ca mi-au trebuit aproape 10 min dupa ce am parcat ca sa gasesc scara. Urc, deci.

 

 

Locatia: apartament cu 2 camere cred, curatel dar saracacios, patul din camera de lucru e NENOROCIRE, scartaie ingrozitor la cea mai mica miscare, cred ca mai degraba stateam in picioare amandoi. Lipsa papuci, lipsa prosop, am vazut in baie un gel de dus. Lipsa servetele umede sau uscate. Don'soara motiveaza ca e noua (e de doua zile, si eu eram al 2-lea sau al 3-lea client), ca isi va gasi alta locatie, ca momentan lucreaza in locatia unei colege/prietene sau ce-o mai fi ea. Eu eram dusat de acasa, n-am avut nevoie decat de igienizare rapida, ea nu a facut dus.

 

 

Don'soara: poze reale pe primul set (cele atasate la acest post). Nu sunt foarte convins daca si pe al doilea, desi vad clar ca sunt din locatie, mai exact din camera de lucru, dar parca nu era spre skinny, asa cum apare acolo, ci doar slim. Draguta la fata, cca. 1.70m, vreo 57kg, par lung, pana dupa umeri, sani frumosi, nr. 2-2.5 un pic lasati, dar foarte putin, areole mari in jurul sfarcurilor. M-a asteptat dupa usa, dar nu s-a ferit foarte tare, imbracata exact ca in pozele atasate. O voce blanda, calma, ce sa zic, o prezenta placuta, am decis sa raman.

 

A mai urmat o discutie referitor la servicii/tarife, iar m-a cam bagat in ceata ... De fapt finalizarea scurta e 60 ron (adica 5-10 min, zice ea, nici macar 20, ca prin alte locuri de fast fuck), o finalizare mai lunga e 100 ron si doua finalizari (o ora) costa 150ron, cam asta am inteles eu intr-un final. Am decartat rapid 100 ron pe noptiera, la cerere. Si ne apucam noi de treaba ... Don'soara noastra un pic crispata si incordata, nu prea stia ea ce sa faca, asa ca am preluat eu initiativa, am lungit-o pe pat si m-am apucat un pic de trupul ei, era toata parfumata si frumos mirositoare :) si ii placea ce faceam eu acolo, din cate am observat ... am coborat incet si spre pasa, ea un pic timida, parca nu prea ar fi departat picioarele, ca o fata mare ... mi-am dat eu seama imediat si de ce ... pentru ca, nene, se excita fata intr-un hal fara de hal de la cunni, dar chiar intr-un mare fel ... mai exact nici nu am apucat bine sa sau cu botul de vreo doua ori si a inceput sa se zvarcoleasca, s-a inrosit la fata si incepea deja sa se retraga ... am mai insistat un pic cu chestia asta, asa, gentil, usor de tot ... nicio sansa sa obtin vreo alta reactie, fata fierbea rau, iar la scurt timp (adica dupa cca 3-4min de cunni doar) a murmurat "nu mai pot, fute-ma", am pus laba pe preze, mi l-am montat singur, ca ea nu stia nici macar asa ceva sa faca (niste preze foarte naspa, slab lubrifiate si scurte, iar eu nu sunt unul mare si-mi venea cam pe 2/3 din pwla doar) ... moment in care a sunat telefonul si s-a dus draq toata magia :( Si a murit si gogu, 'zda ma-sii de treaba ... Am schimbat locurile, eu intins, ea sus, am rugat-o sa imi faca oral, dar fata era deja agitata (mi-am dat apoi seama de ce, ca avea client care deja astepta, asta fiind la cca 15min de cand intrasem in locatie), si s-a apucat ea de un oral cu labutza ei mica ... A trebuit sa explicitez, ORAL si abia atunci a pus si ea gura ... De fapt ea deja vroia sa ma termine mai repede ... A pus deci gura cam cu juma' de gura de fapt, ca nu baga mai mult, dupa cateva minute a reusit totusi sa mi-l ridice inapoi pe gogu, am pus din nou preze, s-a suit pe mine (dar statea asa, de sus, sa nu intre tare, una pentru ca se excita foarte tare, si se vedea, si a doua pentru ca e clar ca asa reusea sa ma "faca" mai repede ... Si intr-adevar, nu a mai durat mai mult de 4-5 min, intre timp si ea era incinsa rau si a dat un numar scurt, apoi am terminat si eu. Dupa care s-a ridicat imediat si dusa a fost spre baie. Eu echipat la foc automat si plecat, n-am asteptat. Total 35min de la intrarea pe usa.

 

Note:

Locatie: 8

Aspect: 8.5

Atitudine: 6 (graba strica treaba)

Oral: 4

Normal: 8.5 (e stramta si faina)

Anal: nu face

GFE: 6 (nu face nici FK si nici nu e foarte dragastoasa din fire, chiar daca se vorbeste frumos cu clientul)

Tarif: 100ron (atat am cotizat eu), vedeti mai sus si variantele, 60ron/fin scurta, 150ron/ora

 

O experienta la limita medie/mediocra. Faina pe de o parte pentru ca imi plac persoanele care se excita si carora le place sa fie alintate. Naspa pe de alta parte pentru atitudinea si graba cu care am fost servit. De indata ce s-a ridicat de pe mine a pus mana pe telefon si a sunat, iar in timp ce imi facea acel oral, cand s-a intreptat spre gentuta sa ia preze, a si raspuns la apel zicand "termin in 5 min", adica deh, daca tot nu imi dadusem seama inca de faptul ca "hai, termina-n plm azi", am aflat atunci :( Eu personal nu cred ca revin la donsoara decat daca sunt prin zona, si doar pentru finalizare scurta, pur si simplu din punctul meu de vedere nu merita mai mult si nu merita la ora :( De recomandat voua - doar daca vreti un normal misto, atat. Nu m-as putea pronunta daca sa mearga la "de evitat" sau nu, eu propun sa ramana momentan la testate, iar daca mai apar niste recenzii naspa atunci da. Bafta !

Link spre comentariu

Da,serviciile prestate de mine sunt urmatoarele:

Sex oral, normal, dus inpreuna/asistat, masaj erotic/de relaxare, show cu frisca/ciocolata, mici fantezii

Finalizarea poare fi: orala, corporala, faciala

Servicii extra(se plateste contra cost): fin.orala, fin.faciala, french kiss(+50ron)

Pret pe fin.100ron

Pret pe ora.200ron

Pret serv.extra 50ron

Pret pe sex normal neprotejat 450ron/h

Tin sa precizez k sunt in aceeasi locatie de aprox 3luni de cand profesez in domeniu si ca am acelasi nr de tel.0766621324, am poze reale facute in locatie si astept cu nerabdare domni manierati si generosi care stiu sa respecte o femeie cu adevarat!

Va pup si va astept!

Link spre comentariu

Aveti probleme cu totii! Sida aveti voi astiacare va bagati k chilotii in cur...intai veniti, inspectati terenu apoi sa va dati cu parerea!

 

 

Nu va este rusine sa stati acasa cu laptopul in brate si sa lasati comm-uri stupide? Sex Neprotejat e in functie de igiena, daca asta vreau asta fac, ce nu e clar?

 

 

Eu nu sunt FAKE, eu sunt REALA cine are buget vine cine nu sta acasa si o da pe laba!!! Si astia care m comm aiurea sa dea D-zeu sa va inecati cu cuvintele si sa va ramana mana intepenita cand tastati asemenea aberatii! Cum plm va dati cu parerea dak voi nu ma cunoasteti??? Sunteti retarzi?????

Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

are 15 recenzii cu recomandarea "De evitat", de la pagina 80 pana la 280are decat 5 recenzii in rest trolling

Concluzie :De Evitat

Fi mai indulgent ca-i place sa evite banii . S-a obisnuit pe picior mic , chiar daca in realitate il are mare :laugh2

  • Like 26
  • Minus 17
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...