Sari la conținut

In timp ce noi ...


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

O, da ... totul a fost o strategie lauriana. :)

Nu inteleg de ca trebuie sa fii un ipocrit si nu accepti ceea ce esti de fapt: un imbecil marlan si lingau. Aaa, si fricos.

 

PS Sa-mi comunici daca zdrentei de ma-ta i-a placut cand i-a inghitit lui trolle. :)

 

 

Esti penibil si total lipsit de idei si originalitate.

Si, desigur, esti un lache fricos si cacacios care se da ninja din mijlocul haitei de dupa monitoare.

 

Face-ti-a-or posta pe zdrean

ta de ma-ta raffaello, trolleul si ceilalti lingai infecti. :)

 Continuare.

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai de pula ta de cioroi cocalar. Ne tot pui poze ca sa nu deschizi gura, ca imediat te-ar vedea toti cat esti de imbecil si incult. Te-as intreba ce carti ai mai citit in ultima vreme, dar stiu deja raspunsul.

 

Niste filme recomanzi? Carti mai citeam in RATB, acasa nu am rabdare... :)

Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Mai cretin umanoid, chiar daca - prin absurd - cineva ar fi atat de josnic sa recurga la o asemenea strategie, cine esti tu si cine iti da tie dreptul sa faci pe cavalerul dreptatii si sa restaurezi ordinea in lume? In imbecilitatea ta genetica nu realizezi ca incerci sa repari un (potential) rau printr-un rau mult mai mare si printr-o josnicie care te descalifica din start.

 

PS Macar ti-ai luat un nickname pe masura caracterului, avortonule. :)

 

 

La Troleu și Raffa am nește pretenții, la tine, un cretinoid, deloc...

 

Îmi face o deosebită plăcere când dau peste deontologi, d-ăștia, de mucava, ca tine, bă, Căcău, care, la primu' "hop" fac la fel, dacă nu muuult mai rău decât ăia pe care îi acuză. Da' aveți treabă cu Lopix și Thecat... Și Raffaello...

 

Știi tu, salutări, bla... Mai bine înghițea...

 

Ma simt flatat ca ma citezi, Laura, dar normal ar fi fost sa folosesti ghilimele.

Legat de "hopuri", am realizat ca indivizii de teapa ta si a amicilor tai avortoni intelegeti un singur limbaj. Si INTOTDEAUNA marlaniile mele au fost doar raspuns la marlanii si jigniri repetate. E o mica-mare diferenta, pe care creierasul tau de lacheu retardat nu are cum si nu vrea sa o inteleaga.

 

Hai ca ti-a venit si Picon, ia-l si mergeti la zdreanta de ma-ta sa-i mai oferiti o portie de sloboz.:)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ma simt flatat ca ma citezi, Laura, dar normal ar fi fost sa folosesti ghilimele.

Legat de "hopuri", am realizat ca indivizii de teapa ta si a amicilor tai avortoni intelegeti un singur limbaj. Si INTOTDEAUNA marlaniile mele au fost doar raspuns la marlanii si jigniri repetate. E o mica-mare diferenta, pe care creierasul tau de lacheu retardat nu are cum si nu vrea sa o inteleaga.

 

Hai ca ti-a venit si Picon, ia-l si mergeti la zdreanta de ma-ta sa-i mai oferiti o portie de sloboz. :)

... 

Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Beșifănpulamea!

 

 

Tre' săț repet mru: beșfănpulameadăpizdăbleagă!

 

Nu mai pomeni numele lu' mă-ta pacilea că-mi piere chefu' dă futut...!

 

 

Am avut nevoie de vreo două postări, ca te fac să-ți arăți adevărata față... Ce-i scris mai sus te definește, de fapt...

 

Salutări Doamnei Căcău! Mai bine înghițea...

 

 

Superb limbaj!  :laugh2  Uite cine făcea morală și invoca decența!  :slap2

 

:iagree

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Outlander. E un serial ceva mai nou, tocmai s-a incheiat sezonul 2.

 

http://www.imdb.com/title/tt3006802/?ref_=nv_sr_1

 

Am vazut filmul, superb!

Inteleg ca esti plin de negru in general, nu adopt partea unuia sau altuia.

Ti-am simtit ura, mi-ai transmis-o si mie, clar ca eu nu stau mai bine in ochii tai decat ceilalti pe aici... nu a fost asta intentia mea.

Tine de tine sa faci diferenta intre oameni, daca poti si cum consideri.

Pot spune doar ca inteleg, dar nu retrag... 

Tine maxim 2-3 zile, poate imediat, poate mai tarziu...

Te stept mai tare de atat.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Ma simt flatat ca ma citezi, Laura, dar normal ar fi fost sa folosesti ghilimele.

Legat de "hopuri", am realizat ca indivizii de teapa ta si a amicilor tai avortoni intelegeti un singur limbaj. Si INTOTDEAUNA marlaniile mele au fost doar raspuns la marlanii si jigniri repetate. E o mica-mare diferenta, pe care creierasul tau de lacheu retardat nu are cum si nu vrea sa o inteleaga.

 

Hai ca ti-a venit si Picon, ia-l si mergeti la zdreanta de ma-ta sa-i mai oferiti o portie de sloboz.:)

La cât de cretin ești mi se pare normal să te simți "flatat". Până una-alta, pot să îți dau eu câteva exemple, unde mă copiezi până la virgulă.

 

După cum ziceam, continuă, faci o treabă excelentă.

 

Să nu uit: salutări, mai bine înghițea...

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Am vazut filmul, superb!

Inteleg ca esti plin de negru in general, nu adopt partea unuia sau altuia.

Ti-am simtit ura, mi-ai transmis-o si mie, clar ca eu nu stau mai bine in ochii tai decat ceilalti pe aici... nu a fost asta intentia mea.

Tine de tine sa faci diferenta intre oameni, daca poti si cum consideri.

Pot spune doar ca inteleg, dar nu retrag... 

Tine maxim 2-3 zile, poate imediat, poate mai tarziu...

Te stept mai tare de atat.

:)

Chiar nu e ura, nu am ajuns pana acolo. E doar dispret amestecat cu sila. Si da, recunosc, limbajul si atitudinea pe care le afisez uneori aici nu-mi fac cinste, dar, din pacate, cu unele personaje e singura cale sa te faci inteles. Eu nu ma agit, dar ma amuza cum se reped cate 3-4 in haita asupra mea sau oricui indrazneste sa-i contrazica. In fine.:)

 

The Bridge e un serial super, unul dintre cele mai bune politiste pe care le-am vazut. Au fost 3 sezoane pana acum, sper sa faca si un al patrulea.

http://www.imdb.com/title/tt1733785/?ref_=nv_sr_2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

:)

Chiar nu e ura, nu am ajuns pana acolo. E doar dispret amestecat cu sila. Si da, recunosc, limbajul si atitudinea pe care le afisez uneori aici nu-mi fac cinste, dar, din pacate, cu unele personaje e singura cale sa te faci inteles. Eu nu ma agit, dar ma amuza cum se reped cate 3-4 in haita asupra mea sau oricui indrazneste sa-i contrazica. In fine.:)

The Bridge e un serial super, unul dintre cele mai bune politiste pe care le-am vazut. Au fost 3 sezoane pana acum, sper sa faca si un al patrulea.http://www.imdb.com/title/tt1733785/?ref_=nv_sr_2

Stilul de istericale, de tip "pizdă flaușată-diplomat desăvârșit" ...

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

TheCațule, ce ai facut tu, cetatean din Rumanistan, pentru amaratii aia?

Ai tresarit când au fost numiti ciuhapi?

Ai iesit in fata Prefecturii si sa spui, in doua randuri, ca nu esti de acord cu nebunia din Siria?

Sau iti inchipui ca, fiind parinte si tresarind la "mistoul" unuia care poate nu e parinte, ti-ai facut datoria si poti sa stai linistit?

 

Tu nici macar pentru ciuhapii si puradeii etniei lui Trollescoviciulos nu cred ca ai ridicat un deget.

 

 

Apoi sa vii la mine si sa faci pe TheCatuFaraFrontiere si am sa-ti explic eu ce si cum.

La o adica, acasa este acolo unde iti este inima, iar cloaca de Romania, cu ciuhapii aferenti, niciodata nu va (mai) fi casa mea.

 

Stai bland pe curu' tau de mama a refugiatilor de pe nimfomane.com

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

TheCațule, ce ai facut tu, cetatean din Rumanistan, pentru amaratii aia?

Ai tresarit când au fost numiti ciuhapi?

Ai iesit in fata Prefecturii si sa spui, in doua randuri, ca nu esti de acord cu nebunia din Siria?

Sau iti inchipui ca, fiind parinte si tresarind la "mistoul" unuia care poate nu e parinte, ti-ai facut datoria si poti sa stai linistit?

Tu nici macar pentru ciuhapii si puradeii etniei lui Trollescoviciulos nu cred ca ai ridicat un deget.

Apoi sa vii la mine si sa faci pe TheCatuFaraFrontiere si am sa-ti explic eu ce si cum.

La o adica, acasa este acolo unde iti este inima, iar cloaca de Romania, cu ciuhapii aferenti, niciodata nu va (mai) fi casa mea.

Stai bland pe curu' tau de mama a refugiatilor de pe nimfomane.com

Meai stors fo doo lacrămi... Suflet dă magraon...

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

TheCațule, ce ai facut tu, cetatean din Rumanistan, pentru amaratii aia?

Ai tresarit când au fost numiti ciuhapi?

Ai iesit in fata Prefecturii si sa spui, in doua randuri, ca nu esti de acord cu nebunia din Siria?

Sau iti inchipui ca, fiind parinte si tresarind la "mistoul" unuia care poate nu e parinte, ti-ai facut datoria si poti sa stai linistit?

 

Tu nici macar pentru ciuhapii si puradeii etniei lui Trollescoviciulos nu cred ca ai ridicat un deget.

 

 

Apoi sa vii la mine si sa faci pe TheCatuFaraFrontiere si am sa-ti explic eu ce si cum.

La o adica, acasa este acolo unde iti este inima, iar cloaca de Romania, cu ciuhapii aferenti, niciodata nu va (mai) fi casa mea.

 

Stai bland pe curu' tau de mama a refugiatilor de pe nimfomane.com

 

Nici cele 2 palme de ti-as trage peste ochi nu te-ar face sa intelegi ca te dai destept dean pulea, greu e pentru mintea ta sa-i dai "rapunde" la postare..,.

Te certi singur, ca de obicei.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Si ba, Lauro, aport!, si Picoaie, cât de pauperi intelectuali puteti fi, incât sa nu va dati seama ca @Utilizator_Copou face caterinca?

 

:)

osted Today, 18:35

utilizator_copou, on 20 Aug 2016 - 2:21 PM, said:snapback.png

Ma, da' gretos mai esti. Ia mai mergi tu frumusel si mai da-i o muie zdrentei de ma-ta, asa ca razbunare ca te-a facut asa prost si scarbos. Ca ea, desigur.  :) Si dupa ce termini cu ma-ta, poti sa treci la raffaello si la trolleu, ca tot va lingeti voi in cur reciproc.

 

PS Boule, dupa cum ti-am demonstrat in postarile de mai demult, sunt familiar cu suficient de multe aspecte juridice incat sa-mi permit sa va iau la pula cand vreau eu atat pe tine cat si pe avocatii tai de cacat.  :)

 

utilizator_copou, on 20 Aug 2016 - 2:38 PM, said:snapback.png

Chiar imi plac replicile tale atunci cand nu ai argumente (ceea ce se intampla mai tot timpul, de fapt).  :)

 

Fute-ti-a-or trolleul in cur pe zdreanta de ma-ta, Laura!  :)

 

Curat caterincă, coane Mîșkinică!  :slap2

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...