Sari la conținut

noua in timisoara..va astept pe la mine.0734392218..pup dulce


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

"Buna...baieti..sunt Denisa...O fata draguta sexy si silueta care va astept sa petrecem clipe de neuitat impreuna intr-un cadru intim si discret in locatia mea..garantez igiena si discretie...Detalii despre serviciile care le ofer va pot da la telefon..nu ezitati sa ma sunati..eu va astept la mine...nu rasp la nr privat sms sau bip...ofer chiar si mici fantezii in limita bunului simt..pupicii"

Am vizitat domnisoara in aceasta noapte destul de tarziu....si eram jumate pregatit sa fac calea intoarsa in cazul in care gaseam ceva gen "banda rulanta" , specific activitatilor la  ore tarzii cand mai sunt putine fete ce activeaza. Nu a fost asa. Este noua in oras, chiar prima zi de lucru dupa cum spunea ea. Vine din Bucuresti si are undeva la 20 de ani. Locatia este in zona Mircea cel Batran si o imparte cu mai doua colege dar intr-un mod destul de discret si preocupandu-se ca intalnirile intre clienti sa nu existe.  Pozele sunt conforme cu realitatea , facute chiar in locatie. Are aprox 1.65 si kilograme cred ca pe la 50...daca nu mai putine. Este genul skinny dar cu un fund forte bun de luat intre palme. Carne este tare si sanii sunt micuti dar frumos conturati. Corpul armonios este bronzat la solar, epilata proaspat. Miros frumos, peste tot. Are un comportament docil, fara nimic de genul "asta nu ca .." Chipul este frumos , ochi superbi, pierce in buza de sus. M-a asteptat imbracata in sutien si bichini, pe tocuri inalte. Am facut dus, baia curata cu toate cele necesare, prosop uscat si curat. Serviciile sunt oral si normal, ambele protejate. Fara artificii, fara gemete false dar cu implicare.

Apartament curat , dar impartit cu alte colege (camere separate) + un caine mic si flocos care leneveste pe mocheta - 8

Aspect corp - 9 (e pe gustul meu)

Aspect fata - 9 (ochii aia.. :) )

Igiena - 9

OP - 7 (se putea si mai bine) 

NP - 9 ( nu am schimbat multe pozitii dar nu cred sa comenteze)

Atitudine - 9 (respect pentru client, serviabila, vrea sa pleci multumit ; nimic iesit din comun dar am inceput sa apreciez normalitatea)

Pret - un pret corect 100 nr. - 200 ora

De revenit? - eu da, macar o data

post-59587-0-91486900-1471654432_thumb.jpg

post-59587-0-52400300-1471654433_thumb.jpg

post-59587-0-34678900-1471654434_thumb.jpg

post-59587-0-78525000-1471654434_thumb.jpg

post-59587-0-36393200-1471654435_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator lovedrop
Reputație: 0

Din punctul meu de vedere este o tzepara....Ar trebui trecuta la De Evitat. Am sunat-o i-am zis ca ajung in 20 de min, am ajuns in 20 si si-a inchis telefonul.

:eek  :rant

 

O nesimtita si o tzepara.....daca nu vreti sa pierdeti timp si bani uitati de ea  :pope

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost si eu in vizita aici, sunt trei tipe care isi impart un apartament. Notele sunt cam exaggerate, merita maxim 2 stele din 5, dar nu pentru ca nu ar fi fost ok, ci pentru ca exista fete care lucreaza mult mai bine.

 

 

Locatia str Petre D ( Mircea cel Batran ), oral protejat si mechanic, plus ca te mai si grabeste. E ceva de hit and run.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...