Sari la conținut

Alexa - 0743973819


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna seara,  Am fost in ziua de 12 Noiembrie si am cordito. Fata vorbea cam pe nas. M-a intrebat daca am ceva de fumat ca mi-a vazut un tatuaj cu o floare de marijuana imi pare rau ca nu am avut ca as fi dat mai cu spor in ea. 


Note:


normal:5 nu prea se implica si joaca mult teatru..si geme pe nas...


oral:7 o ia toata in gurita si se ineaca cu ea....


GFE:7.... chiar daca este mai nebuna...


Fata: 6 cam zbarcita... corp:6 cam neagra ( imi plac fetele micute si cu sanii mari)


Igiena: despre igiena nu pot vorbi deoarece nu a facut dus..normal trebuie sa faca si ea un dus sa miroasa frumos..mirosea a transpiratie....


 


Concluzie: Nu este de revenit....deoarece te grabeste si joaca mult teatru... cand am plecat m-a intrebat daca mi-a placut si i-am spus un "MDA" mai pe nas cum ii place ei....m-a dat afara pe usa...


  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara, Am fost in ziua de 12 Noiembrie si am cordito. Fata vorbea cam pe nas. M-a intrebat daca am ceva de fumat ca mi-a vazut un tatuaj cu o floare de marijuana imi pare rau ca nu am avut ca as fi dat mai cu spor in ea.

Note:

normal:5 nu prea se implica si joaca mult teatru..si geme pe nas...

oral:7 o ia toata in gurita si se ineaca cu ea....

GFE:7.... chiar daca este mai nebuna...

Fata: 6 cam zbarcita... corp:6 cam neagra ( imi plac fetele micute si cu sanii mari)

Igiena: despre igiena nu pot vorbi deoarece nu a facut dus..normal trebuie sa faca si ea un dus sa miroasa frumos..mirosea a transpiratie....

Concluzie: Nu este de revenit....deoarece te grabeste si joaca mult teatru... cand am plecat m-a intrebat daca mi-a placut si i-am spus un "MDA" mai pe nas cum ii place ei....m-a dat afara pe usa...

foarte buna recenzia

:D

Din toate punctele de vedere

Chiar astept cu interes eventualele urmatoare postari ale tale

  • Like 2
Link spre comentariu

Auzi Marcel radu nu stiu cate dintre noi miros si in primul rand eu am făcut duși înainte și de ce nu ai zis adevărul ce sa întâmplat în apartament daca tu vroiai să faci neprotejat asta este altă parte

Da nu vorbi aiurea ce nu tine de tine si in primul rand nu eu miroseam a transpiratie este cam pe invers

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Auzi Marcel radu nu stiu cate dintre noi miros

i-ai zis-o

:))))))

aliexuto teai dat di gol singurica

:)

si in primul rand nu eu miroseam a transpiratie este cam pe invers

cum adica fato pi inviers?

transpiratia mirosia a tini?

:)

  • Like 2
Link spre comentariu

salut. am revenit la fata exact dupa doua sapt. marcel tata tin sa te contrazic. pana sa mi expun punctul de vedere aici am mai fost la ea cam de 4-5 ori (inainte) si am recomandat o si altor prieteni care au fost foarte multumiti de prestatiile ei, in conditiile in care prietenii mei sunt foarte pretentiosi din punct de vedere al multor aspecte cel putin igienei. Cel putin la mine dupa ce terminam finalizarea ma curata cum trebuie iara ia intra la un dush. Am fost intampinat cu caldura si nu am fost deloc grabit( am fumat o tigara chiar doua pana sa incepem joaca, dupa finalizare am asteptat sa iasa din dush si iarasi am mai fumat o tigara fara sa zica ca ma grabesc sau gata ai terminat pa). Mai nou pentru cei doritori o recomand cu incredere. Nu mai sta intre city si dacia sta pe unirii la "pitici" (taximetristi cunosc locul) are si o colega de aceasi varsta( sanii fermi carnita tare fara fite, proba facuta). Locatia 9 oral 8[acum era acum disparea sper sa nu o am eu prea mica:)) ] normal 8 accepta orice pozitie. 150/300.

Link spre comentariu

Nu Mada69 băiatul care mea lasat recenzia proastă era cam pe invers el mirosea foarte urat si l-am poftit să facă un dus si mea răspuns că a făcut dusi acasă și i-am zis ok să nu fiu nesimtita..... Nici decum eu.

ÃŽnainte să ajungă am ieșit din duși

Eu am rămas fără țigări și l-am întrebat dacă are o țigare

Da in fine lasatio Balta. Daca vreți să mă vizitați va aștept 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salut. am revenit la fata exact dupa doua sapt. marcel tata tin sa te contrazic. pana sa mi expun punctul de vedere aici am mai fost la ea cam de 4-5 ori (inainte) si am recomandat o si altor prieteni care au fost foarte multumiti de prestatiile ei, in conditiile in care prietenii mei sunt foarte pretentiosi din punct de vedere al multor aspecte cel putin igienei. Cel putin la mine dupa ce terminam finalizarea ma curata cum trebuie iara ia intra la un dush. Am fost intampinat cu caldura si nu am fost deloc grabit( am fumat o tigara chiar doua pana sa incepem joaca, dupa finalizare am asteptat sa iasa din dush si iarasi am mai fumat o tigara fara sa zica ca ma grabesc sau gata ai terminat pa). Mai nou pentru cei doritori o recomand cu incredere. Nu mai sta intre city si dacia sta pe unirii la "pitici" (taximetristi cunosc locul) are si o colega de aceasi varsta( sanii fermi carnita tare fara fite, proba facuta). Locatia 9 oral 8[acum era acum disparea sper sa nu o am eu prea mica:)) ] normal 8 accepta orice pozitie. 150/300.

utilizator inscris la 1 noiembrie 2016

 

de atunci are doar doua postari si ambele pe acest topic,amandoua recenzii pozitive

 

 

Civa numi miroasi a bini

mai iexact

cam pute treba

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

.

Hmmm...auzi Baietudialaltaseara...tu cìnd ai facut dusi ultima data ? Nu di alta, da tu puti mult moi rau dicit colegu tau Marcel.

 

;)

 

Io nu zic ka Marcel no fost poati rautîcios...da dao dreaq di treaba, tu ku pretini tai multi (io estimiez di anvergura iepresivitati tali cai makar juma din Constanta), la cari ai ricomandato pi fata, fix asta vorbiti...di cîti ori fasi ia dusi si cum va curata cum trebuii dupe finalizare ??? Imi si imaginez dialogu vostru:

 

- Ba fraerilor, va dau io un pont jmeker, di o pizda tari di tat.

- Daaa !! Dara...ia zine, ne stierge bini pi puța dupe cie ni slobizim ?

- Normal mah, ci crediti voi, isi steriliziaza întîi mîinili, isi puni manusi sterili, aşiazâ cîmp chirurjical an juru penisului, ijienizeaza toata zona ku tinctura di iod, porma clatiesti ku pieroxid di hidrojen, inspectiaza ku ultravviolieti sa nu fi ramas civa, si di o ramas...poi treşi direct la irigații cu acid clorhidric.

- Uaaaaaau, zic tati flacai un cor uimiti.

 

Cumva insa, din spatili grupului di flacai, un lake mai sfrijilit zisi si iel:

 

- Auzi Baiatu, da ie buna tipa asta ??.

- Bah tu iesti prost ? Cie dreaq moi contiaza fraere dak ie buna sau spuma...nu doar cie țeam poviestit cit di misto di spală la pula ? Iti zik io ca mierta ka popa 300 pi ora doar sati stiarga rîma !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu mai sta intre city si dacia sta pe unirii la "pitici" (taximetristi cunosc locul) are si o colega de aceasi varsta( sanii fermi carnita tare fara fite, proba facuta). Locatia 9 oral 8[acum era acum disparea sper sa nu o am eu prea mica:)) ] normal 8 accepta orice pozitie. 150/300.

Si cumva coliega iei ie ia ?

http://nimfomane.com/forum/topic/75646-amalia-0725763479/

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...